Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот hydetoshi » 15 окт 2017 22:26

Skywalker написа:... Те Пирин са така. За тях успехите са една точка. Нищо, че са на дъното...

Да. Радуканов преди малко каза че се радва за победата.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот MAXIMUS » 15 окт 2017 22:30

Пук ! Червения балон се пукна ! Аз като говоря не приказвам ! Отбора е тотално безидеен. Всичко е на индивидуална класа и мускули. Идея в играта няма и грам. Аз ако разполагам с най-слабия професионален отбор по футбол, ако играя срещу този ЦСКА никога няма да ми вкарат гол. Посредственици като Пирин и Радуканов ще ни вземат точки на "Армията"!!!
Какви шампиони, какви пет лева ! Доста повече станаха празните приказки отколкото свършената работа, което е типично за други клубове. Отбора не играе нищо през този сезон до сега и балона беше надуван изкуствено от сульо и пульо. И днес се спука за кеф на малцина бедни душички ! Не може отбор с претенции да няма едно голово положени от игрова ситуация за цял мач срещу когото ще да е на "Армията"! Да се взимат в ръце и да слизат на земята или да им прекратяват договорите на тези които не могат да разберат все още за какво са в ЦСКА.
Хубавото е, че идва мач срещу несретници в синьо, които са със свалени гащи още от сега и за тях по принцип няма прошка.
Всички на стадиона на 21.10 ! Организирвайте се и да ги размажем за пореден път !
Последна промяна от MAXIMUS на 15 окт 2017 23:05, променено общо 2 пъти.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот hydetoshi » 15 окт 2017 22:32

popokutepetel написа:
Achtung_Juden написа:Ако на Каранга не му връзва сте обикновен Литекс. Другия мач Яблонски ще го разнася както си иска тоя бабуин.


Те да докарат чужд съдия за следващия мач и съвсем няма да му върже ;) .
На него всяко единоборство му е нечисто и половината от головете му са след затворени очи на съдията за това.

Ти от коя балетна школа си?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот Mitata » 15 окт 2017 22:32

Не резултатът е притеснителен, а играта, липсата на креативност, особено през първите 30 минути на мача. Очевидно паузите заради квалификациите се отразиха зле на игровия ритъм на отбора.

Сега задължително трябва да бием всички преки конкуренти за титлата, но с тази игра не виждам как ще надвием отбора на Домуса.
Последна промяна от Mitata на 15 окт 2017 22:33, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот redmadness48 » 15 окт 2017 22:35

MAXIMUS написа:Пук ! Червения балон се пукна ! Аз като говоря не приказвам ! Отбора е тотално безидеен. Всичко е на индивидуална класа и мускули. Идея в играта няма и грам. Аз ако разполагам с най-слабия професионален отбор по футбол, ако играя срещу този ЦСКА никога няма да ми вкарат гол. Посредственици като Пирин и Радуканов ще ни вземат точки на "Армията"!!!
Какви шампиони, какви пет лева ! Доста повече станаха празните приказки отколкото свършената работа, което е типично за други клубове. Отбора не играе нищо през този сезон до сега и балона беше надуван изкуствено от сульо и пульо. И днес се спука за кеф на малцина бедни душички ! Не може отбор с претенции да няма едно голово положени от игрова ситуация за цял мач срещу когото ще да е на "Армията"! Да се взимат в ръце и да слизат на земята или да им прекратяват договорите на тези които не могат да разберат все още за какво са в ЦСКА.
Хубавото е, че идва мач срещу Левски, които са със свалени гащи още от сега и за тях по принцип няма прошка.
Всички на стадиона на 21.10 ! Организирвайте се и да ги размажем за пореден път !

Я малко по-кротко, Пирин направиха хикс с Лудогорец в Разград...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот hydetoshi » 15 окт 2017 22:37

Mitata написа:
Сега задължително трябва да бием всички преки конкуренти за титлата, но с тази игра не виждам как ще надвием отбора на Домуса.

Очаквай неочакваното!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот PFC Litex » 15 окт 2017 22:38

То да няма през мач да се измъквате все сухи в последните минути, като с Черно море.
Сега ако сините вземе, че ви победят или завършите равен, след това Лудогорец ще ви разчекне и бай, бай титла там, която тук последния месец я броите, че и вестници ни карате да четем.
Изображение

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот Mitata » 15 окт 2017 22:39

redmadness48 написа:
MAXIMUS написа:Пук ! Червения балон се пукна ! Аз като говоря не приказвам ! Отбора е тотално безидеен. Всичко е на индивидуална класа и мускули. Идея в играта няма и грам. Аз ако разполагам с най-слабия професионален отбор по футбол, ако играя срещу този ЦСКА никога няма да ми вкарат гол. Посредственици като Пирин и Радуканов ще ни вземат точки на "Армията"!!!
Какви шампиони, какви пет лева ! Доста повече станаха празните приказки отколкото свършената работа, което е типично за други клубове. Отбора не играе нищо през този сезон до сега и балона беше надуван изкуствено от сульо и пульо. И днес се спука за кеф на малцина бедни душички ! Не може отбор с претенции да няма едно голово положени от игрова ситуация за цял мач срещу когото ще да е на "Армията"! Да се взимат в ръце и да слизат на земята или да им прекратяват договорите на тези които не могат да разберат все още за какво са в ЦСКА.
Хубавото е, че идва мач срещу Левски, които са със свалени гащи още от сега и за тях по принцип няма прошка.
Всички на стадиона на 21.10 ! Организирвайте се и да ги размажем за пореден път !

Я малко по-кротко, Пирин направиха хикс с лудогорец в Разград...


За съжаление Максимус е прав. Нищо не играем през последните мачове. И ако Каранга няма ден, провалът е сигурен.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот Teo » 15 окт 2017 22:47

Кашчей написа:
Teo написа:Стамен в два мача ни върна в каменната ера!!
Искаме си Стойчо Младенов!


И това само след два неспечелени, но и незагубени мача?!

ПП- Тео, ти с хеликоптер ли се придвижи от "Армията" до Овча купел :roll:


Имам 4G, ти в кой век живееш? :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот Кашчей » 15 окт 2017 22:52

Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:Стамен в два мача ни върна в каменната ера!!
Искаме си Стойчо Младенов!


И това само след два неспечелени, но и незагубени мача?!

ПП- Тео, ти с хеликоптер ли се придвижи от "Армията" до Овча купел :roll:


Имам 4G, ти в кой век живееш? :lol: :lol: :lol:


Имаш и телевизор, знам аз.
Та тази мрежа ли ти даде идеята, че Стамен ви е върнал в каменната ера, само за два мача? Литекс реално са стигали до неолита и дотам. На нас целият ни футбол сега е в това общество, само "Лудогорец" донякъде докосва медната епоха.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 23 госта