Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Ozzimozzi » 30 сеп 2017 22:49

1982 написа:
Ozzimozzi написа:Подай сигнал в съда, !


ЦСКА 1948 подадоха отдавна сигнал, виждаме резултата ...... февруари 2019-а. Какво повече да ти обяснявам, фенче на измамите и далаверите, радвай се, че вашият ГГ е гъст с премиера-слънце, та ви покриват всички измами.

Има международен съд! Подай сигнал там! Мая Манолова също е вариант! Самозапалването е крайност, но ако другото не работи може и това да се пробва. Разбери, с писане на безсмислени мнения нищо няма да се промени. Искат се действия!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот 1982 » 30 сеп 2017 22:55

Cheradonna написа:
1982 написа:
Ozzimozzi написа:Подай сигнал в съда, !


ЦСКА 1948 подадоха отдавна сигнал, виждаме резултата ...... февруари 2019-а. Какво повече да ти обяснявам, фенче на измамите и далаверите, радвай се, че вашият ГГ е гъст с премиера-слънце, та ви покриват всички измами.


човек ти си нереален,честно....проблема на България е,че повечето борци за правда тук са също като теб само и единственно форумни такива.. :roll:


Що, вие срещу Домуса как се борите ..... освен да пищите по форумите, не съм видял нещо друго да свършите ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Cheradonna » 30 сеп 2017 23:01

1982 написа:
Cheradonna написа:
1982 написа:
Ozzimozzi написа:Подай сигнал в съда, !


ЦСКА 1948 подадоха отдавна сигнал, виждаме резултата ...... февруари 2019-а. Какво повече да ти обяснявам, фенче на измамите и далаверите, радвай се, че вашият ГГ е гъст с премиера-слънце, та ви покриват всички измами.


човек ти си нереален,честно....проблема на България е,че повечето борци за правда тук са също като теб само и единственно форумни такива.. :roll:


Що, вие срещу Домуса как се борите ..... освен да пищите по форумите, не съм видял нещо друго да свършите ....


Е па що да се борим срещу човека,теб все някакви интернетно форумни борби са ти в главата...
Не съм чел някой цесекар да мрънка от Левски,от Лудогорец или който и да е било,но ти денонощно мрънкаш и плюеш по ЦСКА...Та кой пищи по форумите и писка,ъм?
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот 1982 » 30 сеп 2017 23:04

Ми, не знам, бе, даваш ми наклон на мен, в същото време нон-стоп виете до небесата срещу Домуса, че ви колЕл ..... ама виете само в интернет. И после идваш и на мен ми обясняваш, че аз съм пищял само в интернет ...... вие сте същите.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Cheradonna » 30 сеп 2017 23:37

минавам да видя има ли нещо ново,но май няма и няма да питам тогава има ли новини около договора! :mrgreen:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот tut » 01 окт 2017 10:24

Cheradonna написа:минавам да видя има ли нещо ново,но май няма и няма да питам тогава има ли новини около договора! :mrgreen:


1982 ги движи там нещата ... скоро чакаме резултати ... :mrgreen:

Напред армейски лъвове ...32-та зове!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот yavorescu » 01 окт 2017 11:01

Ozzimozzi написа:
1982 написа:
Ozzimozzi написа:Подай сигнал в съда, !

ЦСКА 1948 подадоха отдавна сигнал, виждаме резултата ...... февруари 2019-а. Какво повече да ти обяснявам, фенче на измамите и далаверите, радвай се, че вашият ГГ е гъст с премиера-слънце, та ви покриват всички измами.

Има международен съд!

Ти наясно ли си, че в почти всички случаи трябва да има наличие на правен интерес, за да предприеме такива действия? Дали 1982 е служител на някоя от заинтересованите страни, та го призоваваш към действия?

Кашчей е прав, че може да се атакува нарушението на ЗДС. Също така от ЦСКА 1948 биха могли да проверят в съответните нормативни документи дали насрочването на делото на тази безумна дата е законно. Би трябвало да има процесуален правилник на ВАС, където да е записано по какъв начин става насрочването на дела. Аз съм имал дело там, мотаха ме само 2 месеца. Година и половина е абсурдно дори за сомалийски съд.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Ozzimozzi » 01 окт 2017 11:22

yavorescu написа:
Ozzimozzi написа:
1982 написа:
Ozzimozzi написа:Подай сигнал в съда, !

ЦСКА 1948 подадоха отдавна сигнал, виждаме резултата ...... февруари 2019-а. Какво повече да ти обяснявам, фенче на измамите и далаверите, радвай се, че вашият ГГ е гъст с премиера-слънце, та ви покриват всички измами.

Има международен съд!

Ти наясно ли си, че в почти всички случаи трябва да има наличие на правен интерес, за да предприеме такива действия? Дали 1982 е служител на някоя от заинтересованите страни, та го призоваваш към действия?

Кашчей е прав, че може да се атакува нарушението на ЗДС. Също така от ЦСКА 1948 биха могли да проверят в съответните нормативни документи дали насрочването на делото на тази безумна дата е законно. Би трябвало да има процесуален правилник на ВАС, където да е записано по какъв начин става насрочването на дела. Аз съм имал дело там, мотаха ме само 2 месеца. Година и половина е абсурдно дори за сомалийски съд.

Щом една година плаче по формите, следва, че има интерес, а и нали е бореца срещу неправдата!? ;)
Иначе ти като разбиращ тези работи би ли н казал по твои наблюдения обикновено в какъв срок ВАС насрочва заседание и се произнася? Ей така от практиката просто.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот yavorescu » 01 окт 2017 11:38

Ozzimozzi написа:Иначе ти като разбиращ тези работи би ли н казал по твои наблюдения обикновено в какъв срок ВАС насрочва заседание и се произнася? Ей така от практиката просто.

Не се смятам за "разбиращ тези работи".

Имал съм само едно дело във ВАС, в началото на тази година. Понеже бях заинтересован да няма протакане, живо се интересувах кога ще насрочат делото. Адвокатът ми каза, че обикновено делата се насрочват максимум до няколко месеца, като това се отнася дори за сложните дела. Естествено, питах го какво значи "няколко", понеже ми изглежда твърде разтегливо понятие. Каза ми, че означава обикновено между 1 и 3, максимум 4 месеца. Насрочиха го за след месец и половина, не помня точно. Делото ми беше по-сложно от това тук, с повече документация като обем, легализирани преводи на документи, застъпено международно право и т.н.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Ozzimozzi » 01 окт 2017 11:58

yavorescu написа:
Ozzimozzi написа:Иначе ти като разбиращ тези работи би ли н казал по твои наблюдения обикновено в какъв срок ВАС насрочва заседание и се произнася? Ей така от практиката просто.

Не се смятам за "разбиращ тези работи".

Имал съм само едно дело във ВАС, в началото на тази година. Понеже бях заинтересован да няма протакане, живо се интересувах кога ще насрочат делото. Адвокатът ми каза, че обикновено делата се насрочват максимум до няколко месеца, като това се отнася дори за сложните дела. Естествено, питах го какво значи "няколко", понеже ми изглежда твърде разтегливо понятие. Каза ми, че означава обикновено между 1 и 3, максимум 4 месеца. Насрочиха го за след месец и половина, не помня точно. Делото ми беше по-сложно от това тук, с повече документация като обем, легализирани преводи на документи, застъпено международно право и т.н.

Имал си късмет явно, защото моите преки наблюдения са съвсем различни и срок от половин година си е обичайна практика.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта