Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот yavorescu » 01 окт 2017 12:17

Добре, нека да е половин година. Но година и половина да си виждал някъде? Водил съм дела в турски и египетски съд, първото го бяха насрочили за след 8 месеца, второто след 6. Това са държави, които не се считат за "бели", особено по отношение на съдебната система. В Турция системата е еталон за мудност и порочност, обект на подигравки от всички, които са имали досег с нея. В Румъния преди доста години също съм стигал до последна инстанция, всички производства отнеха 6-7 месеца. И там системата им беше пълен батак, дори след последните реформи продължава да е така.

Не може държава, която претендира да е част от Европа, да се подиграва по подобен начин. Още повече, че делото е касация по ЗДОИ, а ВАС имат отделни правила и ускорено производство по въпроси с обществен интерес.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Ozzimozzi » 01 окт 2017 12:20

Не е нормално година и половина. Да не говорим, че това е само насрочване на дело, но не и решение и за това, който се чувства засегнат трябва да си търси правата до край и с всички средства. Включително и цифрата.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

nghcvth
Мнения: 3537
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот nghcvth » 01 окт 2017 21:31

Cheradonna написа:
Не съм чел някой цесекар да мрънка от Левски,от Лудогорец или който и да е било...

Ей Богу, припознаваческата наглост и глупост е безгранична. Не били мрънкали?!? Че вие друго не правите, дори в темата за мача с Етър има изписани няколко страници за Домуса, споменават се и Левски тук- там. Да не говоря пък за останалите теми. Жалки сте.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот 1982 » 01 окт 2017 22:26

nghcvth написа:
Cheradonna написа:
Не съм чел някой цесекар да мрънка от Левски,от Лудогорец или който и да е било...

Ей Богу, припознаваческата наглост и глупост е безгранична. Не били мрънкали?!? Че вие друго не правите, дори в темата за мача с Етър има изписани няколко страници за Домуса, споменават се и Левски тук- там. Да не говоря пък за останалите теми. Жалки сте.


От години серат по Домуса, ама само в Интернет, на дела нищо не са свършили, иначе на мен дават акъл, муахахаха.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Cheradonna » 02 окт 2017 22:03

1982 написа:
nghcvth написа:
Cheradonna написа:
Не съм чел някой цесекар да мрънка от Левски,от Лудогорец или който и да е било...

Ей Богу, припознаваческата наглост и глупост е безгранична. Не били мрънкали?!? Че вие друго не правите, дори в темата за мача с Етър има изписани няколко страници за Домуса, споменават се и Левски тук- там. Да не говоря пък за останалите теми. Жалки сте.


От години серат по Домуса, ама само в Интернет, на дела нищо не са свършили, иначе на мен дават акъл, муахахаха.

цифричка,абе много гъст си станал с левскарчетата чета,че и в подфорума им се мазниш,убавец ще излезнеш..Я кажи ся новини с договорите,моговорите има ли или да не те питам,че не обичаш да отговаряш?
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот 1982 » 02 окт 2017 22:19

[offtopic]Във форума на левскарите пиша чат-пат, за разлика от някои ваши индивиди, които киснат всеки ден там. Това за мазненето е някоя смешна измишльотина на припознавач, чудите се каква тъпотия да си съчините вече.[/offtopic]

А за договора новини няма как да има, микренската съдебна система добре се погрижи.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Cheradonna » 02 окт 2017 23:13

1982 написа:[offtopic]Във форума на левскарите пиша чат-пат, за разлика от някои ваши индивиди, които киснат всеки ден там. Това за мазненето е някоя смешна измишльотина на припознавач, чудите се каква тъпотия да си съчините вече.[/offtopic]

А за договора новини няма как да има, микренската съдебна система добре се погрижи.


[offtopic]А дали е така?[/offtopic] :mrgreen:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
eMs1
Мнения: 1293
Регистриран на: 15 май 2008 16:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот eMs1 » 03 окт 2017 10:28

Относно насрочването, да, може да има някакво допълнително "разтегляне", но горе-долу срока е нормален и под "нормален" имам предвид, че има отделения, които явно са много заети и насрочват за по година напред, лично имам поне 3-4 дела, които бяха насрочени за след година-година и нещо, а че това не е НОРМАЛНО, напълно съм съгласен.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот 1982 » 03 окт 2017 11:49

Само че тук има една уловка - след година и половина, на практика казус няма да има, защото ще е минал фарсът за базите, те ще са дадени на същите хора и ВАС ще разглежда дедовия ми, защото този договор сега, ако въобще има и договор, вече няма да е актуален.

Ще стане като с Паслар и сие - "съдът" ги намери за виновни, освободи ги от длъжност в ПФК ЦСКА, но кога ....... когато те си бяха свършили вече работата и бяха фалирали дружеството ...... така и ВАС след година и половина ще отчете, че законът не е спазен, ама кел файда вече ..... далаверата пак ще е минала.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Cheradonna » 03 окт 2017 12:33

Не се бави 1982,протестирай,ти виден цесекарино....!Базите са на ЦСКА,ти на кой искаш да ги дадат бре?Кога минаха конкурсите за другите стадиони,че искаш,за Армията такъв?Омразата много те е заслепила човече...
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта