Първа лига XI кръг: Етър (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига XI кръг: Етър (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Мнениеот Red_Neck » 23 сеп 2017 17:01

Съдийски тесли ще има!
Куфарче от Разград ще има!
С тези неща свикнахме!

Трябва да запазим концентрация и да си вземем своето - 3 точки и суха мрежа!
0:2 от мен.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XI кръг: Етър (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Мнениеот Teo » 23 сеп 2017 17:13

Ще опитат да добутат Етър до равен и да спрат серията!
@ Вече е готов куфара от Разград и съдиите знаят какво да правят!

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Първа лига XI кръг: Етър (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Мнениеот angelofdeath » 23 сеп 2017 17:49

Нова победа за ЦСКА. Етър играят стабилно, но няма да им стигне. Важен е ранния гол. Вкараме ли до 15 минута мачкаме! Състава на червените е ясен. Въпросителната е Меркадо или Кулма. Който и да пусне Белчев ще се справи. Победа с два гола, културно!

Потребителски аватар
Red32
Мнения: 101
Регистриран на: 05 сеп 2017 16:59

Re: Първа лига XI кръг: Етър (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Мнениеот Red32 » 23 сеп 2017 18:26

Мисля, че ще излезем с тактиката срещу Берое. Много е важен минимум гол преднина на полувремето. Имам опасения, че ще наредят на съдиите да свирят дузпа за Етър и разбира се в никакъв случай такава за нас и евентуално отменен ни чист гол. Резулта 1:2 - минимална, но сладка победа.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига XI кръг: Етър (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Мнениеот GOLEADOR » 23 сеп 2017 18:33

Red32 написа:Мисля, че ще излезем с тактиката срещу Берое. Много е важен минимум гол преднина на полувремето. Имам опасения, че ще наредят на съдиите да свирят дузпа за Етър и разбира се в никакъв случай такава за нас и евентуално отменен ни чист гол. Резулта 1:2 - минимална, но сладка победа.

За да бие ЦСКА някого с 1:0 трябва да вкара 2,3 гола.Това е положението.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XI кръг: Етър (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Мнениеот CaptainBertorelli » 23 сеп 2017 18:37

Red32 написа:Мисля, че ще излезем с тактиката срещу Берое. Много е важен минимум гол преднина на полувремето. Имам опасения, че ще наредят на съдиите да свирят дузпа за Етър и разбира се в никакъв случай такава за нас и евентуално отменен ни чист гол. Резулта 1:2 - минимална, но сладка победа.

Аз не можах да разбера, с каква тактика започнахме срещу Берое. Томаш явно изненада Стамен с високата преса. Ако му се беше получило, а имаше ситуации, щяхме да видим автобус. Докато срещу Етър, според мен ще видим автобус още в началото.
Последна промяна от CaptainBertorelli на 23 сеп 2017 18:51, променено общо 1 път.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига XI кръг: Етър (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Мнениеот GOLEADOR » 23 сеп 2017 18:40

В интерес на истината ЦСКА прави страхотен сезон.И докато армейците се наслаждаваме на играта на отбора , противниковите фенове осверипяват от злоба и дебилизъм.От третият кръг насам,каквото и да направи ЦСКА дебилите пишат едно и също.Дежавю от първата до последната дума в техните постове.И докато те се давят в собствената си злоба,аз се наслаждавам на играта на ЦСКА.Кеф! ;)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Първа лига XI кръг: Етър (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Мнениеот k_oleto » 23 сеп 2017 19:54

GOLEADOR написа:В интерес на истината ЦСКА прави страхотен сезон.И докато армейците се наслаждаваме на играта на отбора , противниковите фенове осверипяват от злоба и дебилизъм.От третият кръг насам,каквото и да направи ЦСКА дебилите пишат едно и също.Дежавю от първата до последната дума в техните постове.И докато те се давят в собствената си злоба,аз се наслаждавам на играта на ЦСКА.Кеф! ;)


В една друга темата за тренерите (беше нещо свързано с Делко от Роси и Херо), та в тая тема написа, че не те интересува поведението на СБ, а искаш отбора да играе добре.

Та.......очаквам разбира се, да драснеш една-две думи лично за Стамен, защото в началото хич не ти допадаше

Потребителски аватар
Red32
Мнения: 101
Регистриран на: 05 сеп 2017 16:59

Re: Първа лига XI кръг: Етър (Велико Търново) - ЦСКА (София)

Мнениеот Red32 » 23 сеп 2017 20:37

CaptainBertorelli написа:
Red32 написа:Мисля, че ще излезем с тактиката срещу Берое. Много е важен минимум гол преднина на полувремето. Имам опасения, че ще наредят на съдиите да свирят дузпа за Етър и разбира се в никакъв случай такава за нас и евентуално отменен ни чист гол. Резулта 1:2 - минимална, но сладка победа.

Аз не можах да разбера, с каква тактика започнахме срещу Берое. Томаш явно изненада Стамен с високата преса. Ако му се беше получило, а имаше ситуации, щяхме да видим автобус. Докато срещу Етър, според мен ще видим автобус още в началото.

Аз пък си мисля, че Етър ще се вземат много насериозно, ще имат най-много публика от началото на сезона, ще искат да се докажат, че могат да са първите от 8 мача, взели ни точка или три и ще се юрнат от самото начало да ни атакуват. И според мен Стамен ще ги остави да се налудуват първите 15-20 минути и ще ги използва за убийствени контри, с идеята да вкараме бърз гол. Ако се получи - супер, ако ли не, ще им сложи преса и щет не щат, пак ще получат гол :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта