Купа на България (1/16 финал) Несебър - ЦСКА-София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Купа на България (1/16 финал) Несебър - ЦСКА-София

Мнениеот HardWork » 19 сеп 2017 17:58

Много добра игра от момчетата! Кубемба може много да го плюете, обаче е идеален за подобни мачове! Много добро движение без топка, комбинативност, скорост, покрива огромен периметър, помага много в защита! Меркадо, Десподов и Сашко Георгиев също направиха много добър мач.

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Купа на България (1/16 финал) Несебър - ЦСКА-София

Мнениеот gihuelo » 19 сеп 2017 17:59

Хубава победа! Браво!
Лое изглежда доста солиден ,но нека влезне в ритъм. Китанката пак изпусна 2-3 без да иска :) Кубемба се отпуши...Абе какво да искаме повече от това :) Очакваме Дунав.

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Купа на България (1/16 финал) Несебър - ЦСКА-София

Мнениеот gihuelo » 19 сеп 2017 18:03

Red_Neck написа:Ванка, А. Георгиев от доста време се използва на тази позиция.
Днес с Меркадо бяха най-добрите на терена.

Трябва да се търси отбор на Милчо и да се пуска под наем. Няма смисъл да се държи повече.
Слаб мач на Рафаел и Стойчо.
Лое не ми хареса особено, но Барт е класа.
Китанов е в мега дупка, ... дано се вдигне.

За Милчо съм напълно съгласен. Може би през зимната пауза ,трябва да му намерят отбор. Царско село и Литекс мисля ,че са добър вариант,още повече ,че и двата отбора сигурно ще влезнат в А група.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Купа на България (1/16 финал) Несебър - ЦСКА-София

Мнениеот Red_Neck » 19 сеп 2017 18:07

HardWork написа:Кубемба може много да го плюете, обаче е идеален за подобни мачове! Много добро движение без топка, комбинативност, скорост, покрива огромен периметър, помага много в защита!

+1
.... но няма психика за ЦН.
Или трябва да започне да вкарва, или да му се търси друга позиция, ... но не на крилото! ;)
Аз го защитавам от първите няколко мача. Има потенциал и е много полезен футболист.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Купа на България (1/16 финал) Несебър - ЦСКА-София

Мнениеот Teo » 19 сеп 2017 18:12

Направо оцелихме от тотото с Кевин и Фернандо хахаха... като да не повярваш, от тия двамата стана 9-ки за които си мечтаем от времето на Ней :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10848
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Купа на България (1/16 финал) Несебър - ЦСКА-София

Мнениеот ivan56 » 19 сеп 2017 18:15

Red_Neck написа:Ванка, А. Георгиев от доста време се използва на тази позиция.
Днес с Меркадо бяха най-добрите на терена.

Трябва да се търси отбор на Милчо и да се пуска под наем. Няма смисъл да се държи повече.
Слаб мач на Рафаел и Стойчо.
Лое не ми хареса особено, но Барт е класа.
Китанов е в мега дупка, ... дано се вдигне.


Няма спор, че с Меркадо бяха най-добри, идеята ми беше че в такива мачове уж се обиграват играчи, които получават по малко шанс, а ги мъчиш на непривични за тях позиции. Мое мнение.
В интерес на истината Стойчо Атанасов, започна като крило футболната си кариера :lol: и в юношеските формации играеше като крило и външен полузащитник.
Милчо няма шанс за игра при вас, при играта на Каранга, и налагането на Кубембата и по добре да бъде даден някъде, където да играе. Но каквото сам си направиш, никой друг не може ;)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Купа на България (1/16 финал) Несебър - ЦСКА-София

Мнениеот gihuelo » 19 сеп 2017 18:19

ivan56 написа:
Red_Neck написа:Ванка, А. Георгиев от доста време се използва на тази позиция.
Днес с Меркадо бяха най-добрите на терена.

Трябва да се търси отбор на Милчо и да се пуска под наем. Няма смисъл да се държи повече.
Слаб мач на Рафаел и Стойчо.
Лое не ми хареса особено, но Барт е класа.
Китанов е в мега дупка, ... дано се вдигне.


Няма спор, че с Меркадо бяха най-добри, идеята ми беше че в такива мачове уж се обиграват играчи, които получават по малко шанс, а ги мъчиш на непривични за тях позиции. Мое мнение.
В интерес на истината Стойчо Атанасов, започна като крило футболната си кариера :lol: и в юношеските формации играеше като крило и външен полузащитник.
Милчо няма шанс за игра при вас, при играта на Каранга, и налагането на Кубембата и по добре да бъде даден някъде, където да играе. Но каквото сам си направиш, никой друг не може ;)

Последно? Нищо не става от нас :)

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1560
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Купа на България (1/16 финал) Несебър - ЦСКА-София

Мнениеот kolokolo » 19 сеп 2017 18:26

Хубава победа. Този отбор определено кефи. Отличен колектив, личи си че няма деление на наши и ваши. :) Мамбата е доста добър и полезен играч.
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Купа на България (1/16 финал) Несебър - ЦСКА-София

Мнениеот demon777 » 19 сеп 2017 18:28

и отново слаб Китанов с поредна фрапираща грешка
Вместо да избие в ъглов прави простотии
дълго време ще търка скамейката
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Купа на България (1/16 финал) Несебър - ЦСКА-София

Мнениеот onegavon » 19 сеп 2017 18:34

Няма какво да я търка. Направо да му търсят отбор или да разтрогват.По- добре Слави Петров да налагат. На Лое му трябва още малко и е пушка.Искам го срещу сините "мега дзвезди" да ги пори с мамбата! :mrgreen:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта