Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот onegavon » 17 сеп 2017 09:40

В този мач според мен бяха хванати страничните.Да оставим настрана засадата при отменения гол! Имаше две отсъдени засади на Каранга ,които не бяха такива. Те ми направиха впечатление защото при едната си излизаше сам на позиция. Те объркваха главния и го заблуждаваха. Същият страничен който прецака гола заблуди главния и при дузпата която беше от неговата страна пред очите му.Второто главният се усети ,че му подлагат динена кора и се взе в ръце.Късният червен картон и то на ЦН принципно не носи кой знае какво предимство на гостуващ отбор така , че едва ли съдията е решил да ни подпира.Просто както казах взе да свири както си трябва.

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот forever bluet » 17 сеп 2017 10:05

Няма ли някой от най-противния форум този на ч.м. и обичайните трима драскачи да изохка нещо за мача? Или и те не могат да обяснят отменения гол?
Членестоногите са примитивни създания

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Red_Neck » 17 сеп 2017 10:23

Много сладка победа, дошла напук на цялата разградска организация и брутално дефанзивната игра на домакините.
Все пак, играта ни не ми хареса!
Слаб мач на Тиаго, Пинто и Кулма. Те са хората, които трябва да правят разликата срещу подобен бетон. Прекалено много дълги топки и безадресни центрирания.
Разконцентрирани Манолев и Каранга - имаха достатъчно възможности за много по-добри отигравания.
Недялков бе много по-пасивен от обикновено.
Играта ни при отнемане на топката трябва да се изчисти от глупави и ненужни нарушения, защото даваме поводи за излишни картони.
Дано СБ вземе мерки...
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 17 сеп 2017 10:33

Red_Neck написа:Много сладка победа, дошла напук на цялата разградска организация и брутално дефанзивната игра на домакините.
Все пак, играта ни не ми хареса!
Слаб мач на Тиаго, Пинто и Кулма. Те са хората, които трябва да правят разликата срещу подобен бетон. Прекалено много дълги топки и безадресни центрирания.
Разконцентрирани Манолев и Каранга - имаха достатъчно възможности за много по-добри отигравания.
Недялков бе много по-пасивен от обикновено.
Играта ни при отнемане на топката трябва да се изчисти от глупави и ненужни нарушения, защото даваме поводи за излишни картони.
Дано СБ вземе мерки...


Съгласен съм, този отбор може много повече. Но трябва да признаем, че противникът вчера се представи на ниво, нещо което поизнерви нашите, наруши синхрона.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Red_Neck » 17 сеп 2017 10:55

Мита, почти всеки следващ мач ще е така!
Гонзо вчера каза след мача: "Да не искате да се надиграваме с ЦСКА?!"
Трябва бързо да свикнем, че след 7 поредни победи и разгромни резултати, съперниците ни ще се окопават по подобие на Септември и ЧМ и малкото възможности, особено в началото на мача, ще трябва да се отиграват по-концентрирано и ефективно.
Липсва ни и добър изпълнител на статични положения в близост до вратата.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 17 сеп 2017 10:57

Red_Neck написа:
Цецо Чука написа:Редно е Морето да бие с абсолютно измислена дузпа в последната минута.
Поетична справедливост.

Абе не беше морето, ... ама поезия ли бе да я опишеш :)


Нищо, другия път.. :)
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 17 сеп 2017 11:24

Red_Neck написа:Мита, почти всеки следващ мач ще е така!
Гонзо вчера каза след мача: "Да не искате да се надиграваме с ЦСКА?!"
Трябва бързо да свикнем, че след 7 поредни победи и разгромни резултати, съперниците ни ще се окопават по подобие на Септември и ЧМ и малкото възможности, особено в началото на мача, ще трябва да се отиграват по-концентрирано и ефективно.
Липсва ни и добър изпълнител на статични положения в близост до вратата.


Вчера опитахме да играем с извеждащи подавания от дълбочина, но нито едно от тях не се получи, топките всеки път бяха прекалено дълги и не достигаха до адресата. Може би този стил има резон при силно сгъстена защита, но се иска много повече синхрон и прецизност. При сгъстена защита по принцип трябва да се играе с двойни подавания, извеждащи крилата в близост до вратата с последващи прецизни центрирания до десетина метра или да се пробват далечни шутове. Ясно е, че не бива да се разчита единствено на далечни центрирания и дълги извеждащи подавания, защото по този начин се дават по-големи възможности за реакция на защитата на съперника, нужен е микс от всички тези прийоми, в зависимост от конкретната ситуация.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот demon777 » 17 сеп 2017 11:42

k_oleto написа:
k_oleto написа:и аз да дам прогноза. Очаквам много тегав мач, със съдийски тесли в полза на морето, а резултат.нещо от сорта: 0:1 или 1:2


Мерси много !

Много го разбирам това животно футболчето !


Ми дай др седмица а що не още тази неделя да напишеш 1 фиш за еврото
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот k20dan4o » 17 сеп 2017 13:04

Red_Neck написа:Много сладка победа, дошла напук на цялата разградска организация и брутално дефанзивната игра на домакините.
Все пак, играта ни не ми хареса!
Слаб мач на Тиаго, Пинто и Кулма. Те са хората, които трябва да правят разликата срещу подобен бетон. Прекалено много дълги топки и безадресни центрирания.
Разконцентрирани Манолев и Каранга - имаха достатъчно възможности за много по-добри отигравания.
Недялков бе много по-пасивен от обикновено.
Играта ни при отнемане на топката трябва да се изчисти от глупави и ненужни нарушения, защото даваме поводи за излишни картони.
Дано СБ вземе мерки...

Честита победа първо, заслужена. Мен най-много ме впечатли физическата подготовка на отбора, с това превъзхождате най-много.
Но каква за бога разградска организация говориш, аргументирай се малко. За всяка съдийска грешка ни слагате и намесвате. Тия пари да не ги печата Киро та да ги раздава наляво и надясно. Гледай си отбора, радвай му се и не търси под вола теле, както вашите ръководители и някои фанатизирани журналисти.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Warped » 17 сеп 2017 13:15

Mitata написа:
Warped написа:Пак помощ от съдиите за ЦСКА- София. Явно само под списък се свири на мачовете на червените/. Най ми хареса като спестиха втори жълт на Каранга за симулация и на Бодуров овена :lol: :lol:


Освен с пресиления червен картон на Чунчуков как съдията помогна на ЦСКА? Може би с отменения кристален гол на Манолев? Или с неотсъдената дузпа за нарушение срещу Манолев? Или с неизгонването на Хасани за удар без топка? Или с неотсъждането на няколко жълти картона на футболисти на Ч. море?

Драги чорбарчета, недейте скача толкоз.... Както съм написал... червените картони за ЦСКА- София бяха спестени далеч преди този за Черно море.
ПП. Ако обичате не обиждайте на лично съобщение, достатъчно е да псувате и тук :lol: 8-)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта