Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот RedeviL » 16 сеп 2017 20:58

popokutepetel написа:
Eleril написа:Писна ми от некадърници!Не че играем някакъв извънземен футбол,но стоим по-добре от Морето и имаме повече идеи в атака и заслужаваме да водим.Но не - това е 3тия ни отменен гол този сезон и вторият,който е абсолютно чист.За дузпите изобщо няма да говоря.Явно трябва да осакатят някой наш играч,за да получим такава.
Второто трябва да ги разнищим тия!Много бягат моряците и ще се изморят,а ние сме може би най-подготвения във физическо отношение отбор.Трябва да се възползваме!


Не играете никакъв футбол. Виж си статистиката, а не глупостите на коментатора 4 срещу 3 удара и по 1 в рамките на вратата. Повече от скромно и ясен критерии за пълна равностойност на мача.

Първо: играем срещу ЧМ като гост.
Второ: в средата на терена тотално ги обезличихме , а и направихме няколко добри пробиви по фланговете.
Трето: ЧМ няма нито едно чисто положение за 45 мин.
Четвърто: Имаше сериозно съмнение за дузпа срещу Манолев и 100% отменен гол отново на Манолев.
Пето: А сега дай вашата статистика срещу Верея в Стара Загора.
Благодаря предварително!
Последна промяна от RedeviL на 16 сеп 2017 21:01, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот AN71 » 16 сеп 2017 20:59

Няма да коментирам имало ли е дузпа или заса само да попитам корифейте део мео.реда и тем подобни които вчвра в синия форум ни обясняваха как сме играли с силни топки напред .Сега ЦСКА-София каъв футбол ни демонстрира.Сигурно извън земен.

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот snakebite » 16 сеп 2017 21:01

Преди гола на Манолини, има кристална симулация на Каранга - съответно втори жълт картон ! ;) Не знам дали някой го забеляза., диемаджиите не го отразиха нещо..
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот vvessel » 16 сеп 2017 21:01

Red_Neck написа:Така ще е....
Гонзо наредил 9 отзад, ... чиста дузпа, после и отменен редовен гол... заеби.

Трябва да вдигнем оборотите и втори гол ще падне... дано само го признаят!

Чиста симулация за жълт картон. Ако му бяха дали и жълт 10 мин. преди това за едно подлагане щеше да е чао

Eleril
Мнения: 135
Регистриран на: 11 май 2014 16:24
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Eleril » 16 сеп 2017 21:02

popokutepetel написа:
Eleril написа:Писна ми от некадърници!Не че играем някакъв извънземен футбол,но стоим по-добре от Морето и имаме повече идеи в атака и заслужаваме да водим.Но не - това е 3тия ни отменен гол този сезон и вторият,който е абсолютно чист.За дузпите изобщо няма да говоря.Явно трябва да осакатят някой наш играч,за да получим такава.
Второто трябва да ги разнищим тия!Много бягат моряците и ще се изморят,а ние сме може би най-подготвения във физическо отношение отбор.Трябва да се възползваме!


Не играете никакъв футбол. Виж си статистиката, а не глупостите на коментатора 4 срещу 3 удара и по 1 в рамките на вратата. Повече от скромно и ясен критерии за пълна равностойност на мача.


Както отбелязах - това не е най-добрият ни мач.Не мисля,че твърдя нещо различно.Казах,обаче,че стоим по-добре от Черно Море,което е факт.Да,не всичките ни атаки завършват с удар,но в по-голямата част от тях имаше идеи за разлика от изритванията напред,които Морето правеше през повечето време.
Статисктиката не е всичко.Ако беше така то през последните 10тина години Барселона щеше да е безапелационно все шампион на Испания и победител в ШЛ.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот popokutepetel » 16 сеп 2017 21:02

Искам да чуя коментарите на припознавачите за кристалното задържане с ръце и сваляне на земята на Чунчуков в 46 мин. Ако и това не е дузпа не знам кое е.

Eleril
Мнения: 135
Регистриран на: 11 май 2014 16:24
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Eleril » 16 сеп 2017 21:03

snakebite написа:Преди гола на Манолини, има кристална симулация на Каранга - съответно втори жълт картон ! ;) Не знам дали някой го забеляза., диемаджиите не го отразиха нещо..


Симулира докато е бутан в гърба с ръка?ОК.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Teo » 16 сеп 2017 21:04

След тоя мач предлагам със синия отбор да бутнем разградското БФС!
И тях ги колят и нас!!!

Трябва да имаш големи топки, че да не дадеш чист гол!!

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Вал » 16 сеп 2017 21:08

Eleril написа:
snakebite написа:Преди гола на Манолини, има кристална симулация на Каранга - съответно втори жълт картон ! ;) Не знам дали някой го забеляза., диемаджиите не го отразиха нещо..


Симулира докато е бутан в гърба с ръка?ОК.

И аз помислих, че има фал за симулация, но пък не видях картон, а то било засада.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Първа лига IX кръг: Черно море (Варна) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 16 сеп 2017 21:08

Не харесвам новата формация ЦСКА-София но ей Богу, тва си беше чист гол, честно.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта