Първа лига VII кръг: Берое (Ст. Загора) - ЦСКА-София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига VII кръг: Берое (Ст. Загора) - ЦСКА-София

Мнениеот GOLEADOR » 27 авг 2017 21:09

k_oleto написа:
GOLEADOR написа:Белчев заслужава похвала за воденето на мача.Включването на Кулма също бе много добро решение.

ДОЖИВЯХ ДА ПРОЧЕТА
а на теб ти прави чест, че го пишеш !

Бях на мача.......убихме ги + по трибуните !

Белчев си заслужи напълно похвалите.Ще се радвам ако ТОЙ успее този сезон да донесе 32-та във витрината на ЦСКА. :)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Берое (Ст. Загора) - ЦСКА-София

Мнениеот Teo » 27 авг 2017 21:44

redmadness48 написа:Абе тея от 1990 година ли нямат победа на техния стадион над нас ? :lol:


Още 100 години няма да имат!!!! В

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Берое (Ст. Загора) - ЦСКА-София

Мнениеот BFS » 27 авг 2017 22:10

GOLEADOR написа:Белчев си заслужи напълно похвалите.Ще се радвам ако ТОЙ успее този сезон да донесе 32-та във витрината на ЦСКА. :)

Нали знаеш, че при ГГ треньорите много ги хвалят докато водят отбора им, а всички знаем че при ГГ се действа и паралелно по вторият начин(ако си гледал днешният мач Черно море - Септември 1:4 и по-точно съдийството, което имаше основна роля). Не знам какъв им е келепирът на ЦСКА да губи Черно море, когато всички знаем, че след още 5 кръга Лудогорец ще води с минимум 3 точки пред останалите. То, ако всичко се дължеше на треньорите на ЦСКА, то още онзи дето за НЕГО всички са "тюфлеци"(писателчето, ако си по-млад) щеше да води отбора ви. От 30 години гледам футбол, но досега не съм видял отбор на ГГ да стане шампион само и единствено по футболен начин и да убеди всички, че най-заслужава. Дано да се случи някога да видя такова ЧУДО, но ме съмнява пак ти казвам, след днешният мач на Черно Море, пак ти казвам, малоумна работа ако е истина това. Умен човек, не би тръгнал да влияе на съдиите в седмият кръг на мач между отбори, в които не играе неговият, затова следите водят до управата на ЦСКА-София.

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Берое (Ст. Загора) - ЦСКА-София

Мнениеот BFS » 27 авг 2017 22:28

Mitata написа:Важна победа, придружена с добра игра. Ако продължаваме все така, няма кой да ни се противопостави в България. Изглежда треньорите, екипът на Нойберт и Каранга са в основата на подема, защото футболистите ни с малки изключения са все същите от преди една година, когато не демонстрирахме така привлекателен футбол.


абе вие с Преслав Йорданов и "тюфлека" за треньор щяхте да мачкате, ама що така ги освободихте? Уж по честен път купа ви спечелиха, чудна работа ... микренска!

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Берое (Ст. Загора) - ЦСКА-София

Мнениеот CaptainBertorelli » 27 авг 2017 22:33

BFS написа:
GOLEADOR написа:Белчев си заслужи напълно похвалите.Ще се радвам ако ТОЙ успее този сезон да донесе 32-та във витрината на ЦСКА. :)

Нали знаеш, че при ГГ треньорите много ги хвалят докато водят отбора им, а всички знаем че при ГГ се действа и паралелно по вторият начин(ако си гледал днешният мач Черно море - Септември 1:4 и по-точно съдийството, което имаше основна роля). Не знам какъв им е келепирът на ЦСКА да губи Черно море, когато всички знаем, че след още 5 кръга Лудогорец ще води с минимум 3 точки пред останалите. То, ако всичко се дължеше на треньорите на ЦСКА, то още онзи дето за НЕГО всички са "тюфлеци"(писателчето, ако си по-млад) щеше да води отбора ви. От 30 години гледам футбол, но досега не съм видял отбор на ГГ да стане шампион само и единствено по футболен начин и да убеди всички, че най-заслужава. Дано да се случи някога да видя такова ЧУДО, но ме съмнява пак ти казвам, след днешният мач на Черно Море, пак ти казвам, малоумна работа ако е истина това. Умен човек, не би тръгнал да влияе на съдиите в седмият кръг на мач между отбори, в които не играе неговият, затова следите водят до управата на ЦСКА-София.

Значи няма начин да е един между Шофьора, Домусчиев или Чандъров? Няма начин и страничния
просто да е некадърен? На главния кои му бяха грешките? Излишни въпроси. ГГ е виновен и това е. Какво общо има Стамен Белчев със страничния във Варна, вече е въпрос за психолог.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Берое (Ст. Загора) - ЦСКА-София

Мнениеот Teo » 27 авг 2017 23:37

Вижте класирането и ще ви кажа, че няма да има промяна до 30 май!!
@ Лека нощ!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига VII кръг: Берое (Ст. Загора) - ЦСКА-София

Мнениеот GOLEADOR » 27 авг 2017 23:50

BFS написа:
GOLEADOR написа:Белчев си заслужи напълно похвалите.Ще се радвам ако ТОЙ успее този сезон да донесе 32-та във витрината на ЦСКА. :)

Нали знаеш, че при ГГ треньорите много ги хвалят докато водят отбора им, а всички знаем че при ГГ се действа и паралелно по вторият начин(ако си гледал днешният мач Черно море - Септември 1:4 и по-точно съдийството, което имаше основна роля). Не знам какъв им е келепирът на ЦСКА да губи Черно море, когато всички знаем, че след още 5 кръга Лудогорец ще води с минимум 3 точки пред останалите. То, ако всичко се дължеше на треньорите на ЦСКА, то още онзи дето за НЕГО всички са "тюфлеци"(писателчето, ако си по-млад) щеше да води отбора ви. От 30 години гледам футбол, но досега не съм видял отбор на ГГ да стане шампион само и единствено по футболен начин и да убеди всички, че най-заслужава. Дано да се случи някога да видя такова ЧУДО, но ме съмнява пак ти казвам, след днешният мач на Черно Море, пак ти казвам, малоумна работа ако е истина това. Умен човек, не би тръгнал да влияе на съдиите в седмият кръг на мач между отбори, в които не играе неговият, затова следите водят до управата на ЦСКА-София.

Разсмя ме от сърце.Отделно ,отговора ми е на пост в който се казва,че човека е доживял да види хвалба от мен към Стамен.Това не ти попречи да напишеш глупостите за хвалбите към треньорите на ГГ.И как намеси мача на Жадното с воденето на Стамен срещу Берое..... абе не ти е лесно.Относно Купата на България,време е хейтърите да се разберете какво твърдите,че ГГ е купил Купата или ,че ГГ е подал молба за фалит и е натискал съда ЦСКА да фалира още преди мача с Берое за Купата.Щото няма как ГГ да купува Купа и да фалира в този момент ЦСКА,някак тъпо ми изглежда.Пък и мачовете с Берое и Монтана доведе до оставки на техните треньори,но ти си знаеш там какво ти говори небето,звездите или омразата (може би) ;) .
Още веднъж - поздравления за Стамен,перфектно воден мач срещу заралии!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Marto17
Мнения: 32
Регистриран на: 04 авг 2017 23:23
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Берое (Ст. Загора) - ЦСКА-София

Мнениеот Marto17 » 28 авг 2017 10:58

GOLEADOR написа:3:0 и Гранде ЦСКА отново взе лесна победа в Града под липите.Суха мрежа и Черни влиза във форма.


*Лесна победа в Града на лесните победи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
green_silence
Мнения: 61
Регистриран на: 24 юли 2015 09:44

Re: Първа лига VII кръг: Берое (Ст. Загора) - ЦСКА-София

Мнениеот green_silence » 28 авг 2017 11:08

За този мач може да се каже само едно:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pwNKTXpy67M[/youtube]
[offtopic][center][rimg]http://prikachi.com/images/602/8255602X.png[/rimg][rimg]http://prikachi.com/images/603/8255603m.png[/rimg][rimg]http://prikachi.com/images/604/8255604Q.png[/rimg]

Благодарим Ви за ЗЕЛЕНАТА ТИШИНА!!![/center][/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига VII кръг: Берое (Ст. Загора) - ЦСКА-София

Мнениеот Red_Neck » 28 авг 2017 11:33

Томаш направи мега глупост да тръгне да се надиграва с ЦСКА.
Не ми хареса ефективността ни!
Преди автогола имахме 2 100%-ви положения и не стигнахме дори до удар към вратата.
Време е Кирчо да се върне в стартовия състав.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта