Първа лига VI кръг: ЦСКА-София - Витоша (Бистрица)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: Първа лига VI кръг: ЦСКА-София - Витоша (Бистрица)

Мнениеот кристи3 » 13 авг 2017 20:10

Надявам се на хубава игра и закономерна победа. Но и най-малкото подценяване може да бъде фатално. Прогноза - 3:0
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Първа лига VI кръг: ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот k_oleto » 14 авг 2017 10:17

GOLEADOR написа:@k_oleto
Коле,няма какво да си кривим душата,едно от слабите звена в ЦСКА е треньора.Нямам нищо против Стамен да ме опровергае,но ако я караме като във вчерашният мач 32 ще я чакаме още дълго време.

.
Да, но в предните два - нямам забележка. Броят се точките. Срещу Витоша и Септември се дават по 3 точки

Докато си взимаме точките - няма нужда да плюем по Стамен !

+ се тревожа (и то не малко) да не дойде Краси Балъков.......Те тогава ще го търсиш Стамен, ама........

s.gol.v.rakata
Мнения: 11
Регистриран на: 14 авг 2017 09:21
Контакти:

Re: Първа лига VI кръг: ЦСКА-София - Витоша (Бистрица)

Мнениеот s.gol.v.rakata » 14 авг 2017 10:19

Витоша ще приложат същата тактика като Септември и ще затворят платно вратата. Вижда се, че това е схемата която действа и този път има шанс да изскочи хикс. С постепенно разгръщане на атаки, центрирания и т.н. няма да стане, ще трябва да се увлече Витоша в атака или да се търсят добрите статични положения.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига VI кръг: ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)

Мнениеот GOLEADOR » 14 авг 2017 11:03

k_oleto написа:
GOLEADOR написа:@k_oleto
Коле,няма какво да си кривим душата,едно от слабите звена в ЦСКА е треньора.Нямам нищо против Стамен да ме опровергае,но ако я караме като във вчерашният мач 32 ще я чакаме още дълго време.

.
Да, но в предните два - нямам забележка. Броят се точките. Срещу Витоша и Септември се дават по 3 точки

Докато си взимаме точките - няма нужда да плюем по Стамен !

+ се тревожа (и то не малко) да не дойде Краси Балъков.......Те тогава ще го търсиш Стамен, ама........

Кадровата политика в отбора е зле,няма един с акъла си който да се държи на ниво.Пламен Марков бе едно такова изключение,ама и той нещо регресира.Стамен има комфорта да работи спокойно.Дано спечели 32-та,аз лично му го пожелавам.Но прави много грешки които ме учудват и ме карат да мисля,че още не е узрял да води отбор като ЦСКА.За Балъка не искам и да чувам,с него и първата шестица ще си е успех.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3965
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига VI кръг: ЦСКА-София - Витоша (Бистрица)

Мнениеот djd » 14 авг 2017 14:06

В предния мач имаше две ли, три ли греди. Така че и късмет си има в цялата работа.
Всички стари треньори казват едно и също лекарство срещу защитна игра от противника - крилата, крилата, крилата.
Там много трябва да се работи. Няма никакъв ефект, ако пробиеш, но при центрирането прехвърлиш цялото наказателно поле. Или пък да почнеш да се въртиш около топката и през това време наказателното поле да се напълни с хора.
Миналия път Онегавон ми се скара за Меркадо, сега чета, че някакви щели да се бият в сектор А заради забележка към него. :)
Това момче вероятно има необходимите качества. Но гледам, че му викат и самите футболисти. Вероятно е по-свит. В ЦСКА трябва да си перде и да не цепиш басма на никого, за да успееш да се наложиш. Така че трябва да се говори с него, да се пречупи и да стане звяр. Тогава ще върши и много по-добре работата, за която е нает.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига VI кръг: ЦСКА-София - Витоша (Бистрица)

Мнениеот Red_Neck » 14 авг 2017 22:28

Бием си спокойно с 2-3 гола разлика.

Надявам се СБ да даде шанс на Стойчо.
Бодура също може да почине един мач, ... вижда ми се леко преуморен напоследък ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига VI кръг: ЦСКА-София - Витоша (Бистрица)

Мнениеот CaptainBertorelli » 15 авг 2017 13:37

Нещо от рода на 4:0. Витоша сигурно ще се затворят, но този път стрелбата от далече ще започне веднага. Няма как да се пробва с постепенни атаки на по-малък терен. Белчев се презастрахова срещу Септември, но няма да го повтори.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига VI кръг: ЦСКА-София - Витоша (Бистрица)

Мнениеот Teo » 16 авг 2017 16:21

Поредната разгромна победа.... 32-рата ни зове!!!

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Първа лига VI кръг: ЦСКА-София - Витоша (Бистрица)

Мнениеот onegavon » 16 авг 2017 20:11

Трябва да се работи и за статични положения.Слабите отбори трябва да се натискат в тяхната половина и да се принуждават или да грешат или да фаулират.Плюс работа по крилата както каза колегата. Рано или късно ще влезе.

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Първа лига VI кръг: ЦСКА-София - Витоша (Бистрица)

Мнениеот angelofdeath » 17 авг 2017 17:06

Нядявам се мача да не е толкова затворен, като срещу Септември. Важно е ЦСКА да вкара бърз гол. Отбележим ли още в началото Бистрица отиват на 3-4 гола. Иначе пак ще е мъка и трите точки Няма да дойдат лесно!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта