Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот HardWork » 06 авг 2017 22:03

BFS написа:Видяхте ли Бакалов и Манолев какво си казаха след последният съдийски сигнал?
Бакалов: Чиста дузпа съдията не ми свири!
Манолев: Така е преценил, много грешки направиха този уикенд съдиите

Такава дузпа няма как да се даде! На нас не ди свириха къде по - чисти дузпи срещу Лудогорец, Славия и Ботев! Според мен се сбутаха, но Бакалов сам си падна! Само за контакт не може да се свири дузпа!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10144
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот шивача » 06 авг 2017 22:03

cska1982 написа:Много добър Тиаго,много !!

Наистина този е класа. Кеф ми беше да го гледам как се движи и как я отиграваше. Играе с лекота.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот HardWork » 06 авг 2017 22:09

шивача написа:
Red_Neck написа:Удриииииии :)

Шева, Меркадо аресва ли ти? :)

Категорично Не!
Нали има едно клише-чужденец да е с две класи над Българин....а тоя маймун е под нивото на Десподов и Карачанаков или дори на Димо Бакалов...иначе днес му върза-две асистенции направи, ама това не променя мнението ми, че тоя е футолист за отбор от средата на таблицата. Знам че чакаш и кувемба да си напрай сефтето и да ми го натякваш и него, но там положението е по-зле-трагично е!

Точно Десподов срещу Славия и Лудогорец се подпръдваше по терена все едно е Марадона. Карачанаков няма скорост и е много чуплив! На Бакалов тавана му е Локо Пд! Меркадо покрива добър периметър, връща се да помага на бека, умее да пробива и да центрира, също има не лош удар с левия крак! Сам го каза, 2 асистенции име днес! Десподов трябва само да се стегне и пак ще е титуляр!
Последна промяна от HardWork на 06 авг 2017 22:09, променено общо 1 път.

eddie
Мнения: 1346
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот eddie » 06 авг 2017 22:09

HardWork написа:как се казва песента която пуска диктура на стадиона?


SARS perspektiva
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот HardWork » 06 авг 2017 22:10

eddie написа:
HardWork написа:как се казва песента която пуска диктура на стадиона?


SARS perspektiva

[offtopic]Благодарско :)[/offtopic]

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот MAXIMUS » 06 авг 2017 22:13

HardWork написа:как се казва песента която пуска диктура на стадиона?

Dale Cavese. https://m.youtube.com/watch?v=S7Inv49Ghr8
И трябва да се научим да и хванем ритъма, защото в момента имаме разминавания в пеенето и пляскането. Иван Кюстендилица да наблегне на този проблем !

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот BFS » 06 авг 2017 22:17

HardWork написа:
BFS написа:Видяхте ли Бакалов и Манолев какво си казаха след последният съдийски сигнал?
Бакалов: Чиста дузпа съдията не ми свири!
Манолев: Така е преценил, много грешки направиха този уикенд съдиите

Такава дузпа няма как да се даде! На нас не ди свириха къде по - чисти дузпи срещу Лудогорец, Славия и Ботев! Според мен се сбутаха, но Бакалов сам си падна! Само за контакт не може да се свири дузпа!


и двамата знаем, че това положение ако беше в мач между Левски и ЦСКА или и Лудогорец с тези два противника ще си е дузпа на 100% пък да не говорим, ако беше в полза на ЦСКА. Тогава всички от тука пишещите щяхте да ревете, че била чиста дузпа, че при такава ситуация, дори леко докосване изкарва от равновесие нападателя и няма как да не се даде дузпа във всяка бяла държава. Иначе аз определено се заяждам, т.к. след седмица две съдията ако сгреши и не покаже дузпа в такава ситуация ще оревете орталъка, световни конспирации срещу ЦСКА-София и т.н. нагласени първенства в полза на Лудогорец и т.н.
Иначе вчера по същията начин в мачовете на левски и лудогорец съдиите ощетиха и двата отбора, а за Лудогорец, срещу който ревете най-много отсъдиха две несъществуващи засади, когато нападатели на Лудогорец излизаха сами срещу вратарите на противника. Късмет, че отбелязаха повече голове, докато Левски нямаха този късмет, но пък те си играха и по-слабо
Тук очевидно ЦСКА бяха по-добрият отбор. Просто съдията се стресна да покаже бялата точка, въпреки че поне според мен и при 2:1 евентуално да бе станало, ЦСКА пак щяха да се вдигнат и да бият с повече от два гола разлика.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот гражданин от село » 06 авг 2017 22:27

Играем на приливи и отливи и отливи.Не знаем как да контролираме мача при резултат, който ни устройва и не се търси нещо повече.Контрите са ни трагични, от 10-12 две сполучиха и то , щото столипиновци са доста слабички.В защита продължаваме да сме зле, а с Дюлгера още по-зле.Тиаго прави много добро впечатление, особено с отиграванията си без излишни танци и заклинания около топката.Двата му гола са показно как се отиграва с едно докосване.Трябва си ни разиграващ халф, за да се внесе ред и мисъл в атаката и приличен и опитен нов ЦЗ.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот Ozzimozzi » 06 авг 2017 22:29

BFS написа:
HardWork написа:
BFS написа:Видяхте ли Бакалов и Манолев какво си казаха след последният съдийски сигнал?
Бакалов: Чиста дузпа съдията не ми свири!
Манолев: Така е преценил, много грешки направиха този уикенд съдиите

Такава дузпа няма как да се даде! На нас не ди свириха къде по - чисти дузпи срещу Лудогорец, Славия и Ботев! Според мен се сбутаха, но Бакалов сам си падна! Само за контакт не може да се свири дузпа!


и двамата знаем, че това положение ако беше в мач между Левски и ЦСКА или и Лудогорец с тези два противника ще си е дузпа на 100% пък да не говорим, ако беше в полза на ЦСКА. Тогава всички от тука пишещите щяхте да ревете, че била чиста дузпа, че при такава ситуация, дори леко докосване изкарва от равновесие нападателя и няма как да не се даде дузпа във всяка бяла държава. Иначе аз определено се заяждам, т.к. след седмица две съдията ако сгреши и не покаже дузпа в такава ситуация ще оревете орталъка, световни конспирации срещу ЦСКА-София и т.н. нагласени първенства в полза на Лудогорец и т.н.
Иначе вчера по същията начин в мачовете на левски и лудогорец съдиите ощетиха и двата отбора, а за Лудогорец, срещу който ревете най-много отсъдиха две несъществуващи засади, когато нападатели на Лудогорец излизаха сами срещу вратарите на противника. Късмет, че отбелязаха повече голове, докато Левски нямаха този късмет, но пък те си играха и по-слабо
Тук очевидно ЦСКА бяха по-добрият отбор. Просто съдията се стресна да покаже бялата точка, въпреки че поне според мен и при 2:1 евентуално да бе станало, ЦСКА пак щяха да се вдигнат и да бият с повече от два гола разлика.

Точно за същото положение на Меркадо му дадоха втори жълт картон за симулация преди два кръга.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

peliforewer
Мнения: 9461
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот peliforewer » 06 авг 2017 22:31

BFS написа:
HardWork написа:
BFS написа:Видяхте ли Бакалов и Манолев какво си казаха след последният съдийски сигнал?
Бакалов: Чиста дузпа съдията не ми свири!
Манолев: Така е преценил, много грешки направиха този уикенд съдиите

Такава дузпа няма как да се даде! На нас не ди свириха къде по - чисти дузпи срещу Лудогорец, Славия и Ботев! Според мен се сбутаха, но Бакалов сам си падна! Само за контакт не може да се свири дузпа!


и двамата знаем, че това положение ако беше в мач между Левски и ЦСКА или и Лудогорец с тези два противника ще си е дузпа на 100% пък да не говорим, ако беше в полза на ЦСКА. Тогава всички от тука пишещите щяхте да ревете, че била чиста дузпа, че при такава ситуация, дори леко докосване изкарва от равновесие нападателя и няма как да не се даде дузпа във всяка бяла държава. Иначе аз определено се заяждам, т.к. след седмица две съдията ако сгреши и не покаже дузпа в такава ситуация ще оревете орталъка, световни конспирации срещу ЦСКА-София и т.н. нагласени първенства в полза на Лудогорец и т.н.
Иначе вчера по същията начин в мачовете на левски и лудогорец съдиите ощетиха и двата отбора, а за Лудогорец, срещу който ревете най-много отсъдиха две несъществуващи засади, когато нападатели на Лудогорец излизаха сами срещу вратарите на противника. Късмет, че отбелязаха повече голове, докато Левски нямаха този късмет, но пък те си играха и по-слабо
Тук очевидно ЦСКА бяха по-добрият отбор. Просто съдията се стресна да покаже бялата точка, въпреки че поне според мен и при 2:1 евентуално да бе станало, ЦСКА пак щяха да се вдигнат и да бият с повече от два гола разлика.

Ситуацията е 50 на 50,топката е ничия има контакт между защитника и нападателя и всичко е в ръцете на тримата съдии които са в този периметър.Ако беше това положение в полза на Лудогорец щеше да бъде 100 процента дузпа,ама да твърдиш че ЦСКА е толериран от съдиите след изгонването на Меркадо срещу Разград и неотсъдената дузпа срещу Каранга на мача с Ботев е несериозно.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта