Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот GOLEADOR » 07 авг 2017 08:32

Хубава победа.Жалко,че съдията пак ни поряза.Явно вместо ръка видя дълго рамо.Щом свършат ноктите и започва рамото,м даааа....
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот onegavon » 07 авг 2017 11:45

k_oleto написа:Да си кажа и аз мнението:
Мача беше предимно в бавно темпо (вероятно заради жегите). Нужно е и се изисква малко по-бързичко да играем.
Това, че допускаме голове - за сега не е проблем - поне бележим.
Следват два мача - с идея по-лесни. За тях.........резултатите от под 4 гола за нас - не признавам !!!

Кубемба да си хваща куфарите. Юноша да бяхме пускали - вереятно по-добре щеше да се справи. Тия мантри - в стил - като вкарам......не вървят. Тоя нема да вкара. Това ми е най-противния футболист !


Няма психика това момче.Страхува се да стреля във вратата.Не и много борбен.Въобще на зима ще е хубаво да го отпратим.Подобна е ситуацията и със слабичкото бразилче.Не може от футболист с подобна физика да и грае при мъжете проф. футбол.Има техника , ама като натиснат и губи топката.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот djd » 07 авг 2017 13:00

От цялата титулярна 11-ца вчера само Меркадо не ми харесва. Много търчи, много се бори, но не може да преодолее човека пред себе си и не създава опасности. ЦСКА винаги е имал много силни крила в повечето случаи на световно ниво - като започнем от Иван Колев и завършим до Велизар. В момента Манолев не се представя лошо, Десподов има добри прояви, Кулмата играе, когато не го мързи. Но като цяло колеблива работа.
Централният нападател е добър и ще придобива все повече увереност, централните халфове са много добри, бековете са много добри. Централните защитници са добри и вратарят не е лош.
Има два компонента, които трябва да се подобрят - бързо прегрупиране в защита и играта по крилата, особено отляво.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот onegavon » 07 авг 2017 13:24

Глупости говориш! Не тръгва да меша и да забавя атаката като някои псевдозвезди.Той обикновенно тръгва на скорост и бърза да подава не е е лакомия да шутира непременно.Връща се да помага в защита за разлика от Кулма и Десподов.
Колко голови асистенции направи? Да не говорим ,че е много издръжлив и здрав физически за това и трудно го спират без фаул.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот Red_Neck » 07 авг 2017 14:10

Меркадо е много полезен и то без "задължителните" за нападател фойерверки.
Комбинира навреме и по-скоро точно без излишно забавяне, пресира добре, помага на Антон и има въздух да го прави.
Липсва му увереност, когато се налага да стреля.
Вчера при третия гол задържа топката отлично, колкото Тиаго да набере скорост и подаде точно навреме - много добро изпълнение.
Имаше ключов принос и за гол 2 и 4.
Колко още да искаме от едно крило?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот djd » 07 авг 2017 15:49

Значи никого не ангажирам с мнението си, просто не ми харесва.
Едно крило примерно се оценява по асистенциите и головете. Манолев има 3 и 1 гол, Меркадо - 0 на 0.
Като Манолев е по-възрастен, по-бавен, по-слаб физически. Гола вода е като бек, но като крило е много добър.
Крилото надбягва или финтира противниковия бек, центрира или влиза навътре в наказателното поле и стреля.
Това му е играта. Както правеше Стоичков, както правеше Цецо Йончев, Мартин Петров, Емо Костадинов и т.н. Това искам и от Меркадо.
Да не забравяме, че трябва да може и да пада за дузпа, а не да си изкарва картон за симулация. :lol:

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот k_oleto » 07 авг 2017 16:04

djd написа:Значи никого не ангажирам с мнението си, просто не ми харесва.
Едно крило примерно се оценява по асистенциите и головете. Манолев има 3 и 1 гол, Меркадо - 0 на 0.
Като Манолев е по-възрастен, по-бавен, по-слаб физически. Гола вода е като бек, но като крило е много добър.
Крилото надбягва или финтира противниковия бек, центрира или влиза навътре в наказателното поле и стреля.
Това му е играта. Както правеше Стоичков, както правеше Цецо Йончев, Мартин Петров, Емо Костадинов и т.н. Това искам и от Меркадо.
Да не забравяме, че трябва да може и да пада за дузпа, а не да си изкарва картон за симулация. :lol:


То по твоята логика: Тиаго е перфектен за крило ? Има два гола и една асистенция.

Между Меркадо и Кулма - предпочитам Меркадо. Но.......и двамата не са крилата, от които имаме нужда. Аз обаче съм склонен да дам още малко време на Меркадо. Предполагам, че още му е трудничко с адаптацията. Мисля, че това му е първото излизане в чужбина. Кулма мисля, че вече трети сезон кара в България, а расте само на задник. Време е нужно и на новия бразилец.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот onegavon » 07 авг 2017 22:03

djd написа:Значи никого не ангажирам с мнението си, просто не ми харесва.
Едно крило примерно се оценява по асистенциите и головете. Манолев има 3 и 1 гол, Меркадо - 0 на 0.
Като Манолев е по-възрастен, по-бавен, по-слаб физически. Гола вода е като бек, но като крило е много добър.
Крилото надбягва или финтира противниковия бек, центрира или влиза навътре в наказателното поле и стреля.
Това му е играта. Както правеше Стоичков, както правеше Цецо Йончев, Мартин Петров, Емо Костадинов и т.н. Това искам и от Меркадо.
Да не забравяме, че трябва да може и да пада за дузпа, а не да си изкарва картон за симулация. :lol:


Казах ти да спреш да пишеш глупости ! Меркадо има и асистенции , че и гол.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига IV кръг: ЦСКА-София - Локомотив (Пд)

Мнениеот djd » 08 авг 2017 00:32

onegavon написа:
djd написа:Значи никого не ангажирам с мнението си, просто не ми харесва.
Едно крило примерно се оценява по асистенциите и головете. Манолев има 3 и 1 гол, Меркадо - 0 на 0.
Като Манолев е по-възрастен, по-бавен, по-слаб физически. Гола вода е като бек, но като крило е много добър.
Крилото надбягва или финтира противниковия бек, центрира или влиза навътре в наказателното поле и стреля.
Това му е играта. Както правеше Стоичков, както правеше Цецо Йончев, Мартин Петров, Емо Костадинов и т.н. Това искам и от Меркадо.
Да не забравяме, че трябва да може и да пада за дузпа, а не да си изкарва картон за симулация. :lol:


Казах ти да спреш да пишеш глупости ! Меркадо има и асистенции , че и гол.

Добре де. Разбрахме, че ти харесва. Ама на мен - не.
И само у вас може да казваш кой какво да прави.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта