Първа лига III кръг: Ботев (Пд) - ЦСКА-София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Първа лига III кръг: Ботев (Пд) - ЦСКА-София

Мнениеот DarkPsy » 29 юли 2017 19:24

STENLI написа:странно,Еврофутбол дава 1,50 за победа на ЦСКА и цели 3,60 за победа на Ботев


Добър повод да се изкарат добри пари.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига III кръг: Ботев (Пд) - ЦСКА-София

Мнениеот GOLEADOR » 29 юли 2017 20:32

DarkPsy написа:
STENLI написа:странно,Еврофутбол дава 1,50 за победа на ЦСКА и цели 3,60 за победа на Ботев


Добър повод да се изкарат добри пари.

1,50 не е чак толкова голям коефициент,но при добро комбиниране може да донесе прилична печалба. ;)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Първа лига III кръг: Ботев (Пд) - ЦСКА-София

Мнениеот BRF » 29 юли 2017 21:21

Чиста победа за ЦСКА!0:2!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Първа лига III кръг: Ботев (Пд) - ЦСКА-София

Мнениеот гражданин от село » 30 юли 2017 00:20

Би трябвало да са им набили канчетата и да пакажат друга игра и резултатност.БотевЪ с какъв състав ще играят си е техен проблем.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига III кръг: Ботев (Пд) - ЦСКА-София

Мнениеот GOLEADOR » 30 юли 2017 00:34

гражданин от село написа:Би трябвало да са им набили канчетата и да пакажат друга игра и резултатност.БотевЪ с какъв състав ще играят си е техен проблем.

Не мисля,че проблема е във футболистите,трябва ни опитен треньор.Защо ГГ не назначи такъв в ЦСКА,само мога да гадая.Локото с тая куца селекция извъртяха Х в Разград,а ние паднахме насред София.Вместо да ги качим лудите на тройка и да ги пуснем по околовръстното да си ходят.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Първа лига III кръг: Ботев (Пд) - ЦСКА-София

Мнениеот гражданин от село » 30 юли 2017 01:00

GOLEADOR написа:
гражданин от село написа:Би трябвало да са им набили канчетата и да пакажат друга игра и резултатност.БотевЪ с какъв състав ще играят си е техен проблем.

Не мисля,че проблема е във футболистите,трябва ни опитен треньор.Защо ГГ не назначи такъв в ЦСКА,само мога да гадая.

Нито един от футболистите ни от сегашните, напусналите или продадените няма(ше) необходимата класа за отбор, който на мен ми се иска да видя.За тези играчи и Белчев би трябвало да свърши работа.С нищо не е по-лош от един Дерменджиев.Сигурно и жадното с добри играчи ще изглежда приличен треньор.Разбира се не набедени за такива от подуенци разни обертановци & Ко. :lol:

Mitata
Мнения: 6652
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига III кръг: Ботев (Пд) - ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 30 юли 2017 11:30

Отборът изигра първите два мача от шампионата без самочувствие, бих казал страхливо. Може би забраната да участваме в ЕКТ повлия на психиката на нашите футболисти. През тази година няма да гоним задължително класиране в тройката, затова е добре времето да се използва от треньори и футболисти за избистряне на облика на отбора. Няма да е зле да продадем 1-2 футболисти, за да отговорим на условията за финансов феърплей.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Първа лига III кръг: Ботев (Пд) - ЦСКА-София

Мнениеот trokadero_ » 30 юли 2017 15:56

Колкото и Ботев да мислят за ЛЕ , днес мачът няма да е лесен за ЦСКА . Дано постигнат първа победа.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига III кръг: Ботев (Пд) - ЦСКА-София

Мнениеот GOLEADOR » 30 юли 2017 16:20

trokadero_ написа:Колкото и Ботев да мислят за ЛЕ , днес мачът няма да е лесен за ЦСКА . Дано постигнат първа победа.

Лесни мачове няма.Трябва да признаем обаче,че този отбор няма класа.За мен проблема идва от треньора.Дано греша и да ме опровергае.Става шампион тази година и никой нищо не може да му каже.А дано....
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига III кръг: Ботев (Пд) - ЦСКА-София

Мнениеот sin4ec » 30 юли 2017 16:30

GOLEADOR написа:
trokadero_ написа:Колкото и Ботев да мислят за ЛЕ , днес мачът няма да е лесен за ЦСКА . Дано постигнат първа победа.

Лесни мачове няма.Трябва да признаем обаче,че този отбор няма класа.За мен проблема идва от треньора.Дано греша и да ме опровергае.Става шампион тази година и никой нищо не може да му каже.А дано....

Спокойно може да заръчате варел с крушовица и српска скара на Армията, защото при загуба днес идва " Али ми е лошо...".
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта