2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: 2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Мнениеот Кашчей » 24 юли 2017 18:07

Red_Neck написа:Откровено слаб мач.
Лц дойдоха да не го загубят, но с наша помощ даже взеха бонус.
В играта ни има огромно напрежение, много брак, нервност и несигурност.
Аз вярвам в качествата на момчетата и мисля, че проблемът е чисто психологически.
Определено ни липсва сигурност и на моменти класа.
Тотален нонсенс е в края на Юли да се говори за титла и т.н. Нивата е дълга...... най-важното нещо е да заиграем читав футбол и хората да се върнат по трибуните.

Колкото до борбата с трупата на Киро, много трудно ще е. Освен силен отбор ще трябва и организация. Поведението на Сватбата беше красноречиво! Освен това, Киро е вдигнал мизата в началото на сезона - 30 000 за Х и 60 000 за победа срещу ЦСКА и Левски, но това е част от играта.
По-добре ще е да се концентрираме върху привлекателен футбол, пък каквото стане....

Киро колко ще плаща на съдиите в ШЛ? Гледам, че си му гл. счетоводител и си запознат с мизата(миза=залог) :mrgreen:
Лудогорец как взеха точки, че и победа в ШЛ, знаеш ли и това, или за мизата в ШЛ не си запознат?! Един и същи съдия в един мач ви дава уникално несъществуваща дузпа и е много добър, а в друг не ви дава изпросена и е купен.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

kremi82
Мнения: 720
Регистриран на: 05 май 2015 12:10
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот kremi82 » 24 юли 2017 19:10

delqnski47 написа:
kremi82 написа:
Mitata написа:Над 10 000 вчера застанаха зад ЦСКА, скандираха, пееха за отбора в червено. Никой няма право да зачерква техните желания, мисли, чувства, тяхната любов!! Дългогодишните опити да разбият ЦСКА се провалиха, поне засега.

Тоя па ....... Още малко и 18 000 ще ги изкараш. Човеко, стегни се ве, 6-7 000 имаше на мача, но интересното е, че никъде и никой освен теб не твърди , че са 10 000. Само ти като латерна го повтаряш. Една лъжа повторена 100 пъти (и то само от теб) няма да стане истина.
Щом и с резервите Лудогорец се гаврят с вас - няма да има титла.
Поне един от румънците ако беше играл и щяха да ви разсипят.

Ако бяха играли с титулярите по скоро щяха да бъдат разсипани.Но Жоро Дерменджиев не е вчерашен.

Понякога изумяваш с глупостите. Искаш да ми кажеш, че ако бяха започнали Кешеру, Вандю, Марселиньо, Моци, Кафу и Дяков, са щели да бъдат разсипани от сбирщината на ГГ? Не ставай смешен.
И още нещо: Като гледам повторенията на бруталната симулация на Меркадо, си задавам два въпроса:
Велизар Димитров ли е толкова лош учител или Меркадо е толкова лош ученик? Или и двете?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Преди една година -
Сектор "Г" : Никога, повтаряме, никога няма да подкрепим един такъв тумор, какъвто се опитвате да създадете!!!

Мика Стоичкова официално стана госпожа Рамадан.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Мнениеот sin4ec » 24 юли 2017 19:24

Толкоз ли зле сте играли на тоз мач?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Мнениеот Skywalker » 24 юли 2017 19:24

Китанов им подари един гол и това успокои съдиите, иначе бяха се подготвили да изгонят още поне един-двама от нашите, че да си оправдаят паричките от гела. Да ги накараш да се затворят пред тяхната врата и си с човек по-малко е добра гледка. И контрите не им помогнаха да си изработят поне един гол, но нека си мислят, че са много добри.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Мнениеот sin4ec » 24 юли 2017 19:32

На тях са им евромачовете в главата и много не мислят за ППЛ. Миналата година така ги гръмнахме на Герена. Но срещу Жалгирис второто демонстрираха класа и фантазия, непостижими за друг наш отбор. Факт.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Мнениеот Red_Neck » 24 юли 2017 19:35

Магарок, нямам идея дали и колко плаща на съдии Киро, но знам от първа ръка колко плаща на отборите, които играят срещу нас и Левски.
.... и не е нужно да съм счетоводител на този, който плаща, стига да познавам хора, които получават парите ;)
20/40 беше мизата последните 3 години, 30/60 е в началото на този сезон. Това са фактите.
Последна промяна от Red_Neck на 24 юли 2017 19:37, променено общо 1 път.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: 2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Мнениеот Кашчей » 24 юли 2017 20:01

Red_Neck написа:Магарок, нямам идея дали и колко плаща на съдии Киро, но знам от първа ръка колко плаща на отборите, които играят срещу нас и Левски.
.... и не е нужно да съм счетоводител на този, който плаща, стига да познавам хора, които получават парите ;)
20/40 беше мизата последните 3 години, 30/60 е в началото на този сезон. Това са фактите.


Първо научи какво е миза, а след това сезирай прокуратурата, след като имаш такива отлични информатори и доказателства!
Най-лесното, за да оправдаеш собственото си безсилие, са купените съдии и купените съперници.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Мнениеот sin4ec » 24 юли 2017 20:04

Първо, не е забранено да стимулираш отбор да играе срещу потенциален съперник. Има го навсякъде. Второ-Лц отдавна ползва тази практика, друг въпрос е какъв е смисълът от това...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот delqnski47 » 24 юли 2017 20:12

kremi82 написа:Понякога изумяваш с глупостите. Искаш да ми кажеш, че ако бяха започнали Кешеру, Вандю, Марселиньо, Моци, Кафу и Дяков, са щели да бъдат разсипани от сбирщината на ГГ? Не ставай смешен.
И още нещо: Като гледам повторенията на бруталната симулация на Меркадо, си задавам два въпроса:
Велизар Димитров ли е толкова лош учител или Меркадо е толкова лош ученик? Или и двете?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Скоро Лудогорец не е ''разсипвал'' на Армията(и то с титуляри),така че не знам кой говори глупости.Само знам че щяха да са се вкиснали няколко часа след изключително важния мач в Европа.Но,както казах,Жорката е пич.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

kremi82
Мнения: 720
Регистриран на: 05 май 2015 12:10
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот kremi82 » 24 юли 2017 20:17

delqnski47 написа:
kremi82 написа:Понякога изумяваш с глупостите. Искаш да ми кажеш, че ако бяха започнали Кешеру, Вандю, Марселиньо, Моци, Кафу и Дяков, са щели да бъдат разсипани от сбирщината на ГГ? Не ставай смешен.
И още нещо: Като гледам повторенията на бруталната симулация на Меркадо, си задавам два въпроса:
Велизар Димитров ли е толкова лош учител или Меркадо е толкова лош ученик? Или и двете?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Скоро Лудогорец не е ''разсипвал'' на Армията(и то с титуляри),така че не знам кой говори глупости.Само знам че щяха да са се вкиснали няколко часа след изключително важния мач в Европа.Но,както казах,Жорката е пич.

Големи наглеци сте припознавачите. Ти ги плюеш, те се сапунисват. Биеш ги с резервите насред София, те ти викат, че срещу титулярите щели да бият. Ейййй, нагла работа.
Преди една година -
Сектор "Г" : Никога, повтаряме, никога няма да подкрепим един такъв тумор, какъвто се опитвате да създадете!!!

Мика Стоичкова официално стана госпожа Рамадан.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта