2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Мнениеот BFS » 26 юли 2017 16:28

onegavon написа:Благодаря за обстойния анализ! Само се чудя как не те домързя да напишеш толкова дълга обяснителна записка? По-скоро е "крадеца вика дръжте крадеца" или срещу заплащане.


:) обясних ти на кой му се заплаща и все си мисля, а и ти както каза е напълно достатъчно и половината което съм казал по темата

имаше нужда от това обяснение, защото когато писах за мача че е: здраво ритане, настъпване, лакти, изблъсквания и т.н. се намери един от вас неразбиращ за какво му говоря и ми излезе със:
Red_Neck написа:Нарушения в мача:
ЦСКА 20, Лудогорец 22!
Толкоз за "мачкане", ръгане, кюскане и т. н.

та се наложи по подробното обяснение за точно тези хора, които не мислят, а цитират само

п.с. преди време един приятел, който не гледа футбол, но е много "компетентен", гледа си компютъра предимно, игри т. н, Та в неговата стая, като има мач телевизора винаги работи. Пак повтарям, че той не гледа футбол, само му бръмчи встрани телевизора и като ме види и иска да говорим за футбол, та неговите коментари са такива. Едно към едно с това, което е казал коментатора, ако ще и мега глупости да е казал и нищо общо с това което е станало действително на терена, та той винаги го цитира за да започнем да говорим за футбол. А то е толкова абсурдно, че няма как да не го запомниш, защото гледаш едно, а чуваш друго. За съжаление и вие така коментирате тука. Препоръчвам ти първо, преди да влезеш и да дадеш някакъв коментар е да гледаш един мач сам и да обмисляш ситуациите на терена без чужда помощ, сигурен съм, че ще станеш интересен събеседник на тема футбол, ЦСКА и т.н.. Направи го за един мач, без да се влияеш от чужди/платени мнения. Всичко зависи от теб! Не бъди повече аутсайдер, мисли и се забавлявай!

п.с.2. не може преди всеки мач "съдията да е купен", поне 10 мача миналата година от шампионската лига ми ги изкараха, че били купени. Ей такива мнения дават на "свободна" хората, а уж искат да говорят с теб за футбол и като им чуеш първото изречение и ... как да говориш повече с тях? Да ги убеждаваш ли, какво да ги правиш? Те си знаят тяхното и това е!

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Мнениеот tut » 26 юли 2017 19:42

onegavon написа:Благодаря за обстойния анализ! Само се чудя как не те домързя да напишеш толкова дълга обяснителна записка? По-скоро е "крадеца вика дръжте крадеца" или срещу заплащане.


Тоя добре забрави каратиските изпълнения и головете от засада .... ама иначе гледал мача без звук :lol:

Напред армейски лъвове ... 32-та зове!

nghcvth
Мнения: 3522
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: 2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Мнениеот nghcvth » 26 юли 2017 19:59

Аз пък единствено виждам закани преди мача, загуба от резервите на Лудогорец и пищене за завери срещу - София след мача. И това се повтаря всеки път...
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: 2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Мнениеот suni » 02 авг 2017 15:58

Изображение
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта