10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот Teo » 01 юни 2017 16:34

Тоя мач час по-скоро трябва да го забравиме... живо по*но си беше това!
@ Мразя да даваме мачове по този начин... ясно беше, че трябва Дунав да бият на всяка цена, но ако ние бяхме в тяхна позиция щяха да ни отрежат краката, но не и да ни пуснат да играем в ЕКТ.... груба грешка на Стамен, че легна с децата на делиорманския сателит!

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот Дидо » 01 юни 2017 16:46

Дунав не трябваше да бият на всяка цена и равен ги устройваше.Но взеха че биха.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот GOLEADOR » 01 юни 2017 18:27

@дидо
[offtopic]Пич,просто исках да знаеш,че вие взехте един отбор и го припознахте за Дунав.Няма сливане,купуване или започване от най-ниското ниво на българския футбол.За това бе глупаво да обявяваш ЦСКА за изчадие адово.Още повече на фона на изкупуването на ПФК ЦСКА от червените фенове.Надявам се другия път да се изказваш с повече респект към ЦСКА и да мислиш как Дунав може да се възроди по същия честен начин![/offtopic]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот pomiqr272 » 01 юни 2017 19:01

GOLEADOR написа:@дидо
[offtopic]Пич,просто исках да знаеш,че вие взехте един отбор и го припознахте за Дунав.Няма сливане,купуване или започване от най-ниското ниво на българския футбол.За това бе глупаво да обявяваш ЦСКА за изчадие адово.Още повече на фона на изкупуването на ПФК ЦСКА от червените фенове.Надявам се другия път да се изказваш с повече респект към ЦСКА и да мислиш как Дунав може да се възроди по същия честен начин![/offtopic]


[offtopic]За разлика от обединението на Чавдар Етрополе и Литекс Ловеч преименувано на ЦСКА-София Дунав създаде нов клуб и започна от аматьорите за разлика от мафиотския клуб, който си натисна БФС да нашрави нова лига, за да поритват за здраве. Червените фенове не са купили абсолютно нищо.[/offtopic]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот pomiqr272 » 01 юни 2017 19:20

[offtopic]Животните в сектора за гости на стадиона не съм ги чул като са грухтели в един глас. Чудех се защо публиката до клетката им скандира боклуци и сега гледайки телевизия разбрах. Телевизията микрофони ли слага до клетката им, защото почти не се чуваха?[/offtopic]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот GOLEADOR » 01 юни 2017 19:46

pomiqr272 написа:
GOLEADOR написа:@дидо
[offtopic]Пич,просто исках да знаеш,че вие взехте един отбор и го припознахте за Дунав.Няма сливане,купуване или започване от най-ниското ниво на българския футбол.За това бе глупаво да обявяваш ЦСКА за изчадие адово.Още повече на фона на изкупуването на ПФК ЦСКА от червените фенове.Надявам се другия път да се изказваш с повече респект към ЦСКА и да мислиш как Дунав може да се възроди по същия честен начин![/offtopic]


[offtopic]За разлика от обединението на Чавдар Етрополе и Литекс Ловеч преименувано на ЦСКА-София Дунав създаде нов клуб и започна от аматьорите за разлика от мафиотския клуб, който си натисна БФС да нашрави нова лига, за да поритват за здраве. Червените фенове не са купили абсолютно нищо.[/offtopic]

[offtopic]Ако това което казваш е истина аз ще се извиня публично на Дидо.Дунав никога не се е обединявал с 2010.Русенци просто припознават този отбор за Дунав и продължават напред!
П.П.
Неформалното обединение на юношите на фалиралия клуб с този на 2010 не се брои.Иначе трябва да приложиш същото правило и за ЦСКА.
Може да направим бас ако продължаваш да твърдиш,че Дунав се е слял,купил или обединил с 2010 по легален начин,а не ,че просто феновете припознават отбора на 2010 за Дунав и сега твърдят,че това е Дунав![/offtopic]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

tipin
Мнения: 73
Регистриран на: 15 юли 2011 17:34
Контакти:

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот tipin » 01 юни 2017 23:49

pl1 написа:
FCD написа:Аз както казах по-рано, съм най-доволен от резултата, но съм доволен също така и от качеството на играта, която видях. Макар че бяхте с младите си момчета, те ми направиха много добро впечатление и според мен някои от тях имат голямо бъдеще, включително вратарчето - Конов ли беше... Чета, че някои едва ли не ги оплюват, но истината е, че ако погледнете отвъд догмите си, ще видите, че може би бъдещия ви Костадинов или Стоичков е някъде там, не бъдете толкова крайни. В крайна сметка днес беше истински спектакъл в Русе - така както трябва да е в Първа лига. Само едно лошо впечатление ми направи вашата агитка. Позволи си да вика неща, от които би трябвало да се срамува. И то при положение че ние с нищо не сме ги провокирали. Но като цяло атмосферата беше страхотна. Дунав и ЦСКА от време оно си е класика.

Остави ги тия наркомани....и аз съм ЦСКА-ар ама това е пълна простащина....има деца на стадиона бе олигофрени....задниците си показвате ,как да гледа на вас човек ???


Да бе, наркомани - имаше дечица с червени дрешки и при вас в клетката.
А вие през 5 мин. скандирате " Да ви е..... , майката".
Искате-неискате, това е лицето с което се показвате по другите стадиони.

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: 10 кръг плейофи: Дунав 2010 Русе - ЦСКА-София |31.05| 20:00ч.

Мнениеот krumeto » 02 юни 2017 18:23

tipin написа:
pl1 написа:
FCD написа:Аз както казах по-рано, съм най-доволен от резултата, но съм доволен също така и от качеството на играта, която видях. Макар че бяхте с младите си момчета, те ми направиха много добро впечатление и според мен някои от тях имат голямо бъдеще, включително вратарчето - Конов ли беше... Чета, че някои едва ли не ги оплюват, но истината е, че ако погледнете отвъд догмите си, ще видите, че може би бъдещия ви Костадинов или Стоичков е някъде там, не бъдете толкова крайни. В крайна сметка днес беше истински спектакъл в Русе - така както трябва да е в Първа лига. Само едно лошо впечатление ми направи вашата агитка. Позволи си да вика неща, от които би трябвало да се срамува. И то при положение че ние с нищо не сме ги провокирали. Но като цяло атмосферата беше страхотна. Дунав и ЦСКА от време оно си е класика.

Остави ги тия наркомани....и аз съм ЦСКА-ар ама това е пълна простащина....има деца на стадиона бе олигофрени....задниците си показвате ,как да гледа на вас човек ???


Да бе, наркомани - имаше дечица с червени дрешки и при вас в клетката.
А вие през 5 мин. скандирате " Да ви е..... , майката".
Искате-неискате, това е лицето с което се показвате по другите стадиони.

[offtopic]Заради ненормалните наркомани от ЦСКА-София, Домусчиев направи кочина на Лудогорец Арена. Но, поради това, че страдаха и други, нормални фенове, от други отбори, превърна кочината на клетка. :mrgreen:[/offtopic]
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта