9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот onegavon » 29 май 2017 00:19

Поредният урок изнесен на несретниците в синьо. От който те няма да научат нищо.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 29 май 2017 00:19

Честита победа, но пак подходихме много великодушно! По-слаби динамовци не съм виждал. Вместо да ги качим на разлика, ние им вкарахме само три! Тотално бяха надиграни, съдията се опита леко да ги вдигне, но не се получи. Каранга отигра няколко положения егоистично, като вместо да я подаде се опита да играе сам! Като цяло хубава отборна игра и поредна победа за кеф на феновете!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот гражданин от село » 29 май 2017 00:24

Ozzimozzi написа:Честита победа, но пак подходихме много великодушно! По-слаби динамовци не съм виждал. Вместо да ги качим на разлика, ние им вкарахме само три! Тотално бяха надиграни, съдията се опита леко да ги вдигне, но не се получи. Каранга отигра няколко положения егоистично, като вместо да я подаде се опита да играе сам! Като цяло хубава отборна игра и поредна победа за кеф на феновете!

Тези не са критерий!

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 29 май 2017 00:28

гражданин от село написа:
Ozzimozzi написа:Честита победа, но пак подходихме много великодушно! По-слаби динамовци не съм виждал. Вместо да ги качим на разлика, ние им вкарахме само три! Тотално бяха надиграни, съдията се опита леко да ги вдигне, но не се получи. Каранга отигра няколко положения егоистично, като вместо да я подаде се опита да играе сам! Като цяло хубава отборна игра и поредна победа за кеф на феновете!

Тези не са критерий!

Така е! Тенденциите на развитие на двата отбора са противоположни. ЦСКА вървеше възходящо с всеки мач, след като си замина Йорданеско, докато динамовци копаеха дъното, за да стигнат до бараж с Верея! Ние трябва да мислим за надграждане и следващият сезон да окажем по-сериозна съпротива на Лудогорец!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот soilwork » 29 май 2017 00:47

[center]Айде честита победа и от мен.......с лятната селекция и една добра подготовка догодина ще се борим за титлата[/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот GOLEADOR » 29 май 2017 04:59

Култово:
Изображение
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот Old_death » 29 май 2017 07:48

гражданин от село написа:
GOLEADOR написа:Уйно,защо спря да се надсмиваш на селекцията на ЦСКА?Да не би резултатите да три затвориха устата?Така и трябва,питаше преди защо сме след тоя и оня,как Левски са с много точки преди нас,а сега какво стана - мач преди края сме с 5 точки преди подуянци!Никой не го вярваше (само Тео),ама стана.За това отдай заслуженото на ЦСКА и не се опитвай да омаловажиш успеха с неадекватния отбор на Левски,сякаш аз съм виновен,че тъпанарите си изгониха читавия треньор и го замениха с рискови такива.

Нека му се подиграват на Тео, после ще ходят като при баба Ванга за предсказания при него. :)

Леко си сбъркал . През есента , когато бяхме с 8-10 точки след тях , вързахме един бас със Синчеца за бира с картофи на корем . Чакам да видя дали ще удържи на думата си .
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот boabbb » 29 май 2017 09:41

Очакван резултат :lol: Друго нещо ми направи също впечатление - много рехавия сектор Б, имам чувството, че всеки мач са все по-малко :lol: При нас - пореден силен мач на Каранга, не е кой знае какъв голаджия, ама много пресира и тича, което го прави много полезен. Надявам се да успееме да задържим Десподов, още един подобен сезон ще го направи поредния милионен трансфер на Ганчев 8-) Бумал му изтичал договора ... и да си ходи, какво :?: Един мангал по-малко в ЦСКА :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот trokadero_ » 29 май 2017 10:22

Честита победа на всички ! Видя се много по-класният отбор и на терена и на трибуните ! Напред !

dimitroff78
Мнения: 56
Регистриран на: 17 сеп 2009 22:13
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот dimitroff78 » 29 май 2017 11:14

От снощния мач се роди следната задача по математика:

Колко пъти Давид Шимао трябва да изпълни пряк свободен удар, за да може Кръстев да отрази топката поне веднъж?

Имам чувството, че ако му бяха дали на Шимао да бие 20 фаула, и 20-те щеше да ги вкара на Кръстев. От всички позиции около пеналтерията.
Пореден лесен мач за червените и за Стамен Белчев, който вече няколко мача подред ни показва как ЦСКА може да вземе максимума от мачове, като награби противника в първите минути, отнеме му топката и вкара ранни голове, с които налива олово в краката на опонента. Изключително проста тактика, която червените ползват от доста време вече.
Как не му увря главата на Митов за тая схема - не знам... Ама то - какво да му увира, като Митов не е никакъв треньор...

С удоволствие ще гледам баража на Левски с Верея. Ще бъде драматично.

Честита победа и напълно заслужено сребро за чорбата, на фона на драмите, кризата, скандалите и какво ли не. Догодина - ще пробваме да борим Лудогорец май, а?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта