9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот zaleza1234 » 22 май 2017 13:52

3:1 от мен, ако Чорбата пак оплете краката. Ако не прави непредизвикани грешки си отиват на 0.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот volf » 22 май 2017 14:54

И Левски и другите сте доста комични.
Всяка година тръгвате с великолепие от приказки за величие и високи цели и накрая ще разкъсате е от дърпане калъфката.
Мача е ясен!
Ще има "Ако, това, ако онова, ако тоя, ако оня, ако си бяхме вкарали положенията!" - пълно безхаберие и мракобесие!
То "Акото" е на терена още със стъпването на отборите Ви върху него и дори с появата на ръководствата - лай**ри.
Извинявам се за стила си, но така "звучи" истината. Достатъчно е да се вгледате в фацата на микренския и ще "блесне" грозното и лице.
Този преди да го нахрани баба му Нора Партийна, ходеше по един вмирисан чорап, заради недостиг на втори.
На терена пошлост, а на трибуните нищо и търговия с дрога.
Животното и Младежа, ще Ви наредят по местата и а някой не реве като нерез ще го шамарят.
Резултатът е без значение!

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот MAXIMUS » 22 май 2017 21:59

Много труден мач ще е. Момчетата се нуждаят от Нашата подкрепа ! Нека си напълним секторите и пеем до припадък ! Правя прогноза за да съм в играта - 3:2.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот Mitata » 22 май 2017 22:47

Да напълним А и Г сектори и се насладим на една красива червена победа! Футболистите ни са по-бързи и по-технични, надявам се да вкарат поне половината от головите положения. Само ЦСКА!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот кристи3 » 23 май 2017 10:49

2-0 за ЦСКА. Разбира се, иска ми се да е повече, но и това ще стигне за момента. Напред, армейци!
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

Потребителски аватар
Skruky
Мнения: 169
Регистриран на: 15 окт 2008 20:23
Местоположение: София
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот Skruky » 23 май 2017 21:32

volf написа:И Левски и другите сте доста комични.
Всяка година тръгвате с великолепие от приказки за величие и високи цели и накрая ще разкъсате е от дърпане калъфката.
Мача е ясен!
Ще има "Ако, това, ако онова, ако тоя, ако оня, ако си бяхме вкарали положенията!" - пълно безхаберие и мракобесие!
То "Акото" е на терена още със стъпването на отборите Ви върху него и дори с появата на ръководствата - лай**ри.
Извинявам се за стила си, но така "звучи" истината. Достатъчно е да се вгледате в фацата на микренския и ще "блесне" грозното и лице.
Този преди да го нахрани баба му Нора Партийна, ходеше по един вмирисан чорап, заради недостиг на втори.
На терена пошлост, а на трибуните нищо и търговия с дрога.
Животното и Младежа, ще Ви наредят по местата и а някой не реве като нерез ще го шамарят.
Резултатът е без значение!


Волф, моля те, Лудогорец не ни вълнува нас... двата най-успешни клуба имаме съперничество от почти 70 години... още от ден 1 до сега! Как да ти го обясня какво значи този мач за нас... прекалено голяма емоция и тръпка несравнима с нищо скъпоценно на земята, а победата е равна да душевен оргазъм за седмици напред! 8-)
[center]Аlways faithful to CSKA Sofia
1948
[/center]

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот Червени Воини » 24 май 2017 15:07

офф ай да идва събота че тъкмо наточих тирета за сините ми приятелки.
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

Потребителски аватар
OOP
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 юли 2012 14:01
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА София - Лесни |28.05| 18:30ч.

Мнениеот OOP » 24 май 2017 15:19

Червени Воини написа:офф ай да идва събота че тъкмо наточих тирета за сините ми приятелки.

Пак си се припознал.....мача е в неделя! Няма да е лошо да си наточите и........ :oops: :oops: :oops:
От „Фен клуб Сектор Г”:
Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема.

Mitata написа:Ние за чест и морал не говорим

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА София - Лесни |28.05| 18:30ч.

Мнениеот Червени Воини » 24 май 2017 15:58

OOP написа:
Червени Воини написа:офф ай да идва събота че тъкмо наточих тирета за сините ми приятелки.

Пак си се припознал.....мача е в неделя! Няма да е лошо да си наточите и........ :oops: :oops: :oops:


[offtopic]Ооооо гледам че се разтревожи, за тирето ми...цяла година ви слушам че искате червени тирета във черни си точки....ще го наточа и за неделя...всичко правя, за сините ми приятелки.Ако не е събота ще е неделя, не се притеснявай. :lol:[/offtopic]
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: 9 кръг плейофи: ЦСКА-София - Левски |28.05| 18:30ч.

Мнениеот krumeto » 25 май 2017 05:56

Червени Воини написа:офф ай да идва събота че тъкмо наточих тирета за сините ми приятелки.


Ако работата на тирето ти е като вървенето ти в кално време, остави че "брак". :lol:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта