8 кръг плейофи: Лудогорец - ЦСКА |20.05| 20:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 8 кръг плейофи: Лудогорец - ЦСКА |20.05| 20:00ч.

Мнениеот гражданин от село » 21 май 2017 00:30

volf написа:Както и да е - Лудогорец трябваше да изиграят този протоколен за тях мач в очакване на празника си!
Съвсем заслужено празник за добре свършена работа и то много отдавна преди другите да и видят края.
Единственият неясен момент в този двубой беше, ще имат ли достойнството червените да поздравят шампиона?!
Аз не съм изненадан. - Достойнството отдавна не е в активите на този клуб.

[offtopic]Ако Киро или вие като публика имахте поне малко достоинство щеше да ви е срам поне от 4-5 от титлите ви.[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 8 кръг плейофи: Лудогорец - ЦСКА |20.05| 20:00ч.

Мнениеот delqnski47 » 21 май 2017 00:30

volf написа:
delqnski47 написа:Има ли в света случай,в който домакина си слага клетка в сектора на гостите с цел да ги заглуши?Говорим за случай освен този тук?
х
Интересно, какво толкова смислено щеше да се чуе от там, за да си заслужава да бъде чуто? :)
Знаете си процедурата! - Ще се преброите и прибавите към цифрата един милион и ще осмислите този двубой!
Все пак хората са отишли да гледат мач, а не да слушат стонове.

До колкото съм запознат хората отиват там да си подкрепят отбора,в което няма нищо лошо.Да сложиш решетка в полза на сигурността е нещо хубаво,но това при вас прилича малко на селски номер,единствен във света.Освен че е пияница и че псува в ефир вашия се оказа и комплексар,което е странно предвид многото му пари и положението,което е достигнал сред обществото.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: 8 кръг плейофи: Лудогорец - ЦСКА |20.05| 20:00ч.

Мнениеот volf » 21 май 2017 00:37

deljanski47 - Не съм от Разград и дори не живея в България.
Със сигурност обаче мога да твърдя, че тази мантра с феновете ще стане истина само ако си я повтаряте ежеминутно!
Тук срещам много българи и всички те са фенове на Лудогорец, защото от 6 години насам Лудогорец значи България!
Не се сърди - просто така стоят нещата и те не зависят от индивидуалните ни фенски настроения!
Да си наясно, че излязал извън страната с главата си е фен на този отбор и няма как да бъде друго яче!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 8 кръг плейофи: Лудогорец - ЦСКА |20.05| 20:00ч.

Мнениеот delqnski47 » 21 май 2017 00:50

volf написа:deljanski47 - Не съм от Разград и дори не живея в България.
Със сигурност обаче мога да твърдя, че тази мантра с феновете ще стане истина само ако си я повтаряте ежеминутно!
Тук срещам много българи и всички те са фенове на Лудогорец, защото от 6 години насам Лудогорец значи България!
Не се сърди - просто така стоят нещата и те не зависят от индивидуалните ни фенски настроения!
Да си наясно, че излязал извън страната с главата си е фен на този отбор и няма как да бъде друго яче!

Аз не се сърдя. ;) Няма за какво.По скоро ви съжалявам,че правите такива селски номера.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: 8 кръг плейофи: Лудогорец - ЦСКА |20.05| 20:00ч.

Мнениеот volf » 21 май 2017 01:01

delqnski47 написа:
volf написа:deljanski47 - Не съм от Разград и дори не живея в България.
Със сигурност обаче мога да твърдя, че тази мантра с феновете ще стане истина само ако си я повтаряте ежеминутно!
Тук срещам много българи и всички те са фенове на Лудогорец, защото от 6 години насам Лудогорец значи България!
Не се сърди - просто така стоят нещата и те не зависят от индивидуалните ни фенски настроения!
Да си наясно, че излязал извън страната с главата си е фен на този отбор и няма как да бъде друго яче!

Аз не се сърдя. ;) Няма за какво.По скоро ви съжалявам,че правите такива селски номера.

Когато протестираш или недоволствал срещу нещо, назовавай името на виновника според теб.
В обратния случай и конкретно, ти определяш като селяндури може би половината и дори повече от половината българи.
Как очакваш да ни възприемат като нация ако сами си поставяме такава щампа?

gihuelo
Мнения: 5696
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 8 кръг плейофи: Лудогорец - ЦСКА |20.05| 20:00ч.

Мнениеот gihuelo » 21 май 2017 01:12

delqnski47 написа:
volf написа:
delqnski47 написа:Има ли в света случай,в който домакина си слага клетка в сектора на гостите с цел да ги заглуши?Говорим за случай освен този тук?
х
Интересно, какво толкова смислено щеше да се чуе от там, за да си заслужава да бъде чуто? :)
Знаете си процедурата! - Ще се преброите и прибавите към цифрата един милион и ще осмислите този двубой!
Все пак хората са отишли да гледат мач, а не да слушат стонове.

До колкото съм запознат хората отиват там да си подкрепят отбора,в което няма нищо лошо.Да сложиш решетка в полза на сигурността е нещо хубаво,но това при вас прилича малко на селски номер,единствен във света.Освен че е пияница и че псува в ефир вашия се оказа и комплексар,което е странно предвид многото му пари и положението,което е достигнал сред обществото.

Това е единствения клуб в света със заглушителна преграда в сектора за гости :!:

Mitata
Мнения: 6650
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 8 кръг плейофи: Лудогорец - ЦСКА |20.05| 20:00ч.

Мнениеот Mitata » 21 май 2017 08:15

volf написа:
delqnski47 написа:Има ли в света случай,в който домакина си слага клетка в сектора на гостите с цел да ги заглуши?Говорим за случай освен този тук?
х
Интересно, какво толкова смислено щеше да се чуе от там, за да си заслужава да бъде чуто? :)
Знаете си процедурата! - Ще се преброите и прибавите към цифрата един милион и ще осмислите този двубой!
Все пак хората са отишли да гледат мач, а не да слушат стонове.


[offtopic]Вашият комплексар минава всякакви граници на нормалност. Чуди се как да нарушава правата на гостите. Няй-голямата му футболто престъпление е, че урежда по втория начин, незаконно бразилчетата и всякакви други чуждестранни футболисти с български паспорт.[/offtopic]
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: 8 кръг плейофи: Лудогорец - ЦСКА |20.05| 20:00ч.

Мнениеот trokadero_ » 21 май 2017 09:51

Ако не беше тази груба грешка , щяхме да победим .

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 8 кръг плейофи: Лудогорец - ЦСКА |20.05| 20:00ч.

Мнениеот Teo » 21 май 2017 10:13

trokadero_ написа:Ако не беше тази груба грешка , щяхме да победим .


То последни 3 мача и тоя, ако не бяха тия индивидуални грешки в момента сме с 12 точки актив + :idea:
@ По-добри сме от Лудогорец и другия сезон ще го докажем!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: 8 кръг плейофи: Лудогорец - ЦСКА |20.05| 20:00ч.

Мнениеот trokadero_ » 21 май 2017 10:17

Teo написа:
trokadero_ написа:Ако не беше тази груба грешка , щяхме да победим .


То последни 3 мача и тоя, ако не бяха тия индивидуални грешки в момента сме с 12 точки актив + :idea:
@ По-добри сме от Лудогорец и другия сезон ще го докажем!


Ами Тео надявам се да вземем няколко нови и класни попълнения за другият сезон. И аз съм на мнение , че другият сезон ще е нашия и ще успеем ;)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта