Трансферно лято 2017/2018 г.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Трансферно лято 2017/2018 г.

Мнениеот dreben23 » 10 юли 2017 17:33

[offtopic]Мале, няма ли да пораснете бе деца, само се бъзикате на футболни отбори по форумчето. Като децата от детските градини ще ви останат акълите бре. Накрая нали виждате, че макс втория кръг в евротурнирите и аре пак бъзиците и закачките, е как не ви омръзна. Поне лятоска да си бяхте дали неква почивка. Гледам БФС-то и фентъзи ни е направило, айде юруш. Ама ще ви искат кинти да си платите бонусите и те са по-големи и от пакета за Диема Спорт. Ей, че умници бе, ей, че умнички са ми.. :lol: :lol:[/offtopic]

Кво стана с тоя защитник бре, дойде ли не дойде ли? Гледам да прочета някъде, че ще има и оферта за Бербатов, ама нема. Пак ще ме мъчат с тоя Каранга Бабаранга. :lol: Според мен в Кевин Кубемба има много повече хляб от тоя прехваления, но не успява да си разгърне потенциала. Между другото, представянето с Берое беше най-слабото на отбора откакто съществуваме и ако така ще ми играят и през сезона, няма как да си помисля, че можем да станем шампионче. Трябва да се стягаме, че първенството започва.. За мен ЦСКА се нуждае поне още от един нападател, но и в халфота линия очаквам да имаме известни ядове. Бумал на мен ми липсва. В отбрана нещата са си абсолютно същите като преди, Китанката обаче се беше стегнал в контролите. Новото вратарче беше малко притеснено такова, ама нормално, от него имам някакви наблюдения предишни и мисля, че той ще е добро попълнение. Рафаел също смятам, че има някакъв потенциал, но в последните мачове се изгуби. Другите нови ги заборих кои са ни.. :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Трансферно лято 2017/2018 г.

Мнениеот trokadero_ » 11 юли 2017 14:23

Ръководството на ЦСКА продължава да води преговори за привличането на нападател. Въпреки че тимът не беше допуснат до евротурнирите, босовете не са се отказали от първоначалното си намерение.

„Водим разговори с двама чужденци. Надяваме се привлечем един от тях и така да засилим конкуренцията в атака. Би трябвало да има развитие по въпроса до края на седмицата”, признаха пред Блиц от Борисовата градина.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Трансферно лято 2017/2018 г.

Мнениеот trokadero_ » 19 юли 2017 15:12

Не че нещо , но другите отбори все още търсят играчи , осъществяват трансфери и т.н. Ръководството толкова ли не може да намери 1 нападател... Не може само с Каранга и се вижда явно.
Пари няма как да няма. Защо не намерят нападател не знам.

Потребителски аватар
Jeremy
Мнения: 23
Регистриран на: 19 юли 2017 17:04

Re: Трансферно лято 2017/2018 г.

Мнениеот Jeremy » 19 юли 2017 17:19

Колко нападателя още ни трябват?
Алтернативи на позицията на Каранга са Кубемба, Милчо и Кулма.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Трансферно лято 2017/2018 г.

Мнениеот HardWork » 19 юли 2017 18:50

trokadero_ написа:Не че нещо , но другите отбори все още търсят играчи , осъществяват трансфери и т.н. Ръководството толкова ли не може да намери 1 нападател... Не може само с Каранга и се вижда явно.
Пари няма как да няма. Защо не намерят нападател не знам.

Не ни трябва нов нападател! Ние ще се борим за титлата, дори и с тези можем да я спечелим! Енрике също може да играе като нападател! Изобщо не ни трябват нови играчи! Просто трябва да вдигнем ефективността в атака! Не може да изпускаме по 2,3 положения всеки мач на празна врата! Срещу Славия Десподов и Малинов изпускат на празна врата от няколко метра, това е проблема. И още 10 нападателя да вземем, докато не се повиши ефективността няма да стане работата! Положения се създават, но се вкарват твърде малко от тях! Според мен Милчо Ангелов трябва да е първа смяна на Каранга! Кубемба по - скоро може да го пускаме като крило, там скоростта му може да е от полза! В модерния футбол не е задължително да играеш с таран 2 метра! Енрике спокойно може да се пуска като нападател след като влезе във форма ...

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Трансферно лято 2017/2018 г.

Мнениеот pomiqr272 » 19 юли 2017 20:13

HardWork написа:
trokadero_ написа:Не че нещо , но другите отбори все още търсят играчи , осъществяват трансфери и т.н. Ръководството толкова ли не може да намери 1 нападател... Не може само с Каранга и се вижда явно.
Пари няма как да няма. Защо не намерят нападател не знам.

Не ни трябва нов нападател! Ние ще се борим за титлата, дори и с тези можем да я спечелим! Енрике също може да играе като нападател! Изобщо не ни трябват нови играчи! Просто трябва да вдигнем ефективността в атака! Не може да изпускаме по 2,3 положения всеки мач на празна врата! Срещу Славия Десподов и Малинов изпускат на празна врата от няколко метра, това е проблема. И още 10 нападателя да вземем, докато не се повиши ефективността няма да стане работата! Положения се създават, но се вкарват твърде малко от тях! Според мен Милчо Ангелов трябва да е първа смяна на Каранга! Кубемба по - скоро може да го пускаме като крило, там скоростта му може да е от полза! В модерния футбол не е задължително да играеш с таран 2 метра! Енрике спокойно може да се пуска като нападател след като влезе във форма ...


Ефективността на нападението се повишава с качествени нападатели. Или до 20-та си година си се научил от две т.нар. 100%-ви положения да вкараш едно или не си. После няма как.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Трансферно лято 2017/2018 г.

Мнениеот sin4ec » 19 юли 2017 20:24

pomiqr272 написа:
Ефективността на нападението се повишава с качествени нападатели. Или до 20-та си година си се научил от две т.нар. 100%-ви положения да вкараш едно или не си. После няма как.

Абсолютно! Даже и по-рано от 20, но нека приемем тази възраст за ориентир.
В тоз ред на мисли, едно време в Левски играеше едно крило-Пантелич. Страхотен играч, техника, финт...но не можеше да вкарва. Тооо...ако вкарваше, нямаше да играе при нас.
Да вкарваш е дарба. Това не се учи.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Трансферно лято 2017/2018 г.

Мнениеот HardWork » 19 юли 2017 20:33

pomiqr272 написа:
HardWork написа:
trokadero_ написа:Не че нещо , но другите отбори все още търсят играчи , осъществяват трансфери и т.н. Ръководството толкова ли не може да намери 1 нападател... Не може само с Каранга и се вижда явно.
Пари няма как да няма. Защо не намерят нападател не знам.

Не ни трябва нов нападател! Ние ще се борим за титлата, дори и с тези можем да я спечелим! Енрике също може да играе като нападател! Изобщо не ни трябват нови играчи! Просто трябва да вдигнем ефективността в атака! Не може да изпускаме по 2,3 положения всеки мач на празна врата! Срещу Славия Десподов и Малинов изпускат на празна врата от няколко метра, това е проблема. И още 10 нападателя да вземем, докато не се повиши ефективността няма да стане работата! Положения се създават, но се вкарват твърде малко от тях! Според мен Милчо Ангелов трябва да е първа смяна на Каранга! Кубемба по - скоро може да го пускаме като крило, там скоростта му може да е от полза! В модерния футбол не е задължително да играеш с таран 2 метра! Енрике спокойно може да се пуска като нападател след като влезе във форма ...


Ефективността на нападението се повишава с качествени нападатели. Или до 20-та си година си се научил от две т.нар. 100%-ви положения да вкараш едно или не си. После няма как.

Има и напдатели като Пипо Индзаги които са родени научени! Ние обаче нямаме възможността да привлечем такива! Каранга, Десподов и Кулма могат да бележат много! Отделно Пинто, Симао и Малинов умеят да стрелят много добре! Това което липсва е концентрация и спокойствие пред гола. Едина завършена голова машина като Кешеру би струвала 2,3 Милиона и би искам минимум 30 хил. евра на месец! Отбора няма да играе в ЕКТ до 2019, а подобен играч няма да се навие да играе само в уникално слабата ни "Висша" лига ...

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Трансферно лято 2017/2018 г.

Мнениеот HardWork » 19 юли 2017 20:37

sin4ec написа:
pomiqr272 написа:
Ефективността на нападението се повишава с качествени нападатели. Или до 20-та си година си се научил от две т.нар. 100%-ви положения да вкараш едно или не си. После няма как.

Абсолютно! Даже и по-рано от 20, но нека приемем тази възраст за ориентир.
В тоз ред на мисли, едно време в Левски играеше едно крило-Пантелич. Страхотен играч, техника, финт...но не можеше да вкарва. Тооо...ако вкарваше, нямаше да играе при нас.
Да вкарваш е дарба. Това не се учи.

Това са глупости! Бербатов на 20 беше пълна смешка и изпускаше на празна врата, после стана голмайстор на Висшата лига! Има още много подобни примери. Има и много примери като Божинов и Балотели, които на 18 късаха мрежи, а на 28 не могат да си намерят отбор на професионално ниво за който да играят ...

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Трансферно лято 2017/2018 г.

Мнениеот trokadero_ » 19 юли 2017 20:50

HardWork написа:
trokadero_ написа:Не че нещо , но другите отбори все още търсят играчи , осъществяват трансфери и т.н. Ръководството толкова ли не може да намери 1 нападател... Не може само с Каранга и се вижда явно.
Пари няма как да няма. Защо не намерят нападател не знам.

Не ни трябва нов нападател! Ние ще се борим за титлата, дори и с тези можем да я спечелим! Енрике също може да играе като нападател! Изобщо не ни трябват нови играчи! Просто трябва да вдигнем ефективността в атака! Не може да изпускаме по 2,3 положения всеки мач на празна врата! Срещу Славия Десподов и Малинов изпускат на празна врата от няколко метра, това е проблема. И още 10 нападателя да вземем, докато не се повиши ефективността няма да стане работата! Положения се създават, но се вкарват твърде малко от тях! Според мен Милчо Ангелов трябва да е първа смяна на Каранга! Кубемба по - скоро може да го пускаме като крило, там скоростта му може да е от полза! В модерния футбол не е задължително да играеш с таран 2 метра! Енрике спокойно може да се пуска като нападател след като влезе във форма ...


И ти си прав. Изнервящо е когато не се вкарват положенията. Чисти 100 % голове на Десподов и Манолев и мача се решаваше със Славия , но .... Дано влизат във форма и да вкарват , защото лошо.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта