6 кръг плейофи: Черно море - ЦСКА |13.05| 17:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 6 кръг плейофи: Черно море - ЦСКА |13.05| 17:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 13 май 2017 19:51

W84me написа:
Red_Neck написа:Днес нямаше съдийска подкрепа ;)
ЧК беше кристален, а Антон бе категорично извън полето при играта с ръка.

Показаха графика, на която явно личи къде е топката - на линията и малко вътре. Остави това.Аз просто съм потресен от коментаторите и дори Ангел Червенков твърди, че когато топката е НА ЛИНИЯТА, това значи, че няма дузпа. После се чудим защо футбола ни е на дъното, даже и треньорите ни не познават правилата...

Радващо, че динамовци живо се интересуват от ЦСКА, гледат мачовете им редовно и ги коментират. Чудя се, дали гледат мачовете на собствения си отбор. ;)
Последна промяна от Ozzimozzi на 13 май 2017 22:41, променено общо 2 пъти.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 6 кръг плейофи: Черно море - ЦСКА |13.05| 17:30ч.

Мнениеот Red_Neck » 13 май 2017 19:52

W84me написа:
Red_Neck написа:Днес нямаше съдийска подкрепа ;)
ЧК беше кристален, а Антон бе категорично извън полето при играта с ръка.

Показаха графика, на която явно личи къде е топката - на линията и малко вътре.....

:mrgreen:
Показаха компютърна симулация на кадър, сниман от далечната страна!
Направо си беше.... аниме :)
От другото повторение ясно се вижда, че Антон е близо метър извън НП.
Къде точно е топката, не се наемам да коментирам, защото нямаше читаво повторение, но съдията беше на 3 метра.
Той сигнализира на главния.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 6 кръг плейофи: Черно море - ЦСКА |13.05| 17:30ч.

Мнениеот гражданин от село » 13 май 2017 19:54

Много лежерно го изиграха мача.В атака ни липсваха идеи и играехме еднообразно основно с по традиция неточни центрирания.Добре че едно поне влезе.Отново некадърни спирания на топката, които или проваляха добри атаки или създаваха опасност пред нашата врата.Да научат нападателите ни, че се бие покрай вратаря, а не в него - това е игра на футбол, а не на "дупе".

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 6 кръг плейофи: Черно море - ЦСКА |13.05| 17:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 13 май 2017 19:57

k_oleto написа:Аз мисля, че бях първия, който каза, че у Белчев има много хляб. Изключително трудолюбив човек.
Днес, категорично надигра тактически инжИнера. (не че е трудно), но и за нас по форумите е ясно, че ЧМ пукат гуми след 60-тата минута. Освен това ми прави приятно впечатление, че излиза и с двама нападатели, когато мача не върви. Т.е аз очаквам ЦСКА да играе още по-агресивно и атакуващо следващия сезон.

За мача - малко тегав. Бяхме по-бавни от предните мачове, а ЧМ игра нещо друго, но не и футбол. На границата съм да изчерпя доверието си спрямо Кубемба. Тоя не го знам кога ще вкара гол, а положения пред него има. Определено ни липсва разиграващ халф - Арсенио е добър, но за резерва.

Стамен прави много добро впечатление и като поведение.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 6 кръг плейофи: Черно море - ЦСКА |13.05| 17:30ч.

Мнениеот Mitata » 13 май 2017 19:58

гражданин от село написа:Много лежерно го изиграха мача.В атака ни липсваха идеи и играехме еднообразно основно с по традиция неточни центрирания.Добре че едно поне влезе.Отново некадърни спирания на топката, които или проваляха добри атаки или създаваха опасност пред нашата врата.Да научат нападателите ни, че се бие покрай вратаря, а не в него - това е игра на футбол, а не на "дупе".


Във всеки мач от удобни позиции целим вратаря, правим го герой на мача.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 6 кръг плейофи: Черно море - ЦСКА |13.05| 17:30ч.

Мнениеот gihuelo » 13 май 2017 20:02

W84me написа:
Red_Neck написа:Днес нямаше съдийска подкрепа ;)
ЧК беше кристален, а Антон бе категорично извън полето при играта с ръка.

Показаха графика, на която явно личи къде е топката - на линията и малко вътре. Остави това.Аз просто съм потресен от коментаторите и дори Ангел Червенков твърди, че когато топката е НА ЛИНИЯТА, това значи, че няма дузпа. После се чудим защо футбола ни е на дъното, даже и треньорите ни не познават правилата...

Ама какво се занимаваш с нас? Нали сме измислен отбор? :)

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 6 кръг плейофи: Черно море - ЦСКА |13.05| 17:30ч.

Мнениеот гражданин от село » 13 май 2017 20:04

gihuelo написа:
W84me написа:
Red_Neck написа:Днес нямаше съдийска подкрепа ;)
ЧК беше кристален, а Антон бе категорично извън полето при играта с ръка.

Показаха графика, на която явно личи къде е топката - на линията и малко вътре. Остави това.Аз просто съм потресен от коментаторите и дори Ангел Червенков твърди, че когато топката е НА ЛИНИЯТА, това значи, че няма дузпа. После се чудим защо футбола ни е на дъното, даже и треньорите ни не познават правилата...

Ама какво се занимаваш с нас? Нали сме измислен отбор? :)

Не го ли знаеш този жалкар и завистливец - винаги гледа в чуждото канче и винаги някой му е срал в гащите.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 6 кръг плейофи: Черно море - ЦСКА |13.05| 17:30ч.

Мнениеот Mitata » 13 май 2017 20:04

Стамен е добър треньор, предполагам ще остане в ЦСКА и през следващия сезон. Единствено не харесвам, че все още не е научил нападателите ни правилно да отиграват ситуациите пред гола. Днес и Кулма направи фрапантна грешка. Останал сам срещу вратаря вместо да се опита да промуши топката, глупаво опита да намери свой съиграч, който беше така покрит, че нямаше никакъв шанс да играе с нея.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 6 кръг плейофи: Черно море - ЦСКА |13.05| 17:30ч.

Мнениеот Red_Neck » 13 май 2017 20:05

гражданин от село написа:Много лежерно го изиграха мача.В атака ни липсваха идеи и играехме еднообразно основно с по традиция неточни центрирания.Добре че едно поне влезе.Отново некадърни спирания на топката, които или проваляха добри атаки или създаваха опасност пред нашата врата.Да научат нападателите ни, че се бие покрай вратаря, а не в него - това е игра на футбол, а не на "дупе".

Не беше лежерно, а внимателно!
Стамен показва завидно търпение и не попадна в капана на контраатаката.
Много навременни смени, умело използва предимствата на отбора, смачка ЧМ физически и подпали дясната зона на атаката.

Последните мачове прави впечатление огромния прогрес на Антон в дефанзивен план.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 6 кръг плейофи: Черно море - ЦСКА |13.05| 17:30ч.

Мнениеот гражданин от село » 13 май 2017 20:13

Red_Neck написа:
гражданин от село написа:Много лежерно го изиграха мача.В атака ни липсваха идеи и играехме еднообразно основно с по традиция неточни центрирания.Добре че едно поне влезе.Отново некадърни спирания на топката, които или проваляха добри атаки или създаваха опасност пред нашата врата.Да научат нападателите ни, че се бие покрай вратаря, а не в него - това е игра на футбол, а не на "дупе".

Не беше лежерно, а внимателно!
Стамен показва завидно търпение и не попадна в капана на контраатаката.
Много навременни смени, умело използва предимствата на отбора, смачка ЧМ физически и подпали дясната зона на атаката.

Последните мачове прави впечатление огромния прогрес на Антон в дефанзивен план.

По едно време толкова "внимателни" бяха, че даже сами с/у вратаря внимаваха да не вкарат.А аз пък станах невнимателно нервен. :lol:
п.п. Хайде, че отдавна вече е ракиено време и съм укъснял! :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot и 28 госта