5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 778
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот venko 1984 » 07 май 2017 22:30

HardWork написа:
venko 1984 написа:В края на краищатата логичното се случи, ако трябва да бъдем честни, трябваше да ги биете с минимум 4-5 гола.

Вратарчето им си заслужи приза играч на мача! Спаси каквото можа, отделно имаше и греда, и няколко спорни положения пред вратата на Дунав, които съдията май не ги забеляза?! Трябва много да се работи върху завършващия удар. ЦСКА създава много положения, но вкарва много малко от тях! Инче можем да бъдем доволни, добър мач за Меркадо, Симао също започна да показва по - прилична игра.

Важното е, че играете добре и създавате много положения, просто някой път трябва и късмет, а и вратаря изигра мача на живота си. Между другото с всеки изминал мач играете все по добре, явно Стаменчо е напипал нещата, и през новия сезон май май ще скачате на "каузата".

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот гражданин от село » 07 май 2017 22:31

HardWork написа:
гражданин от село написа:Много пропуски, недъгави удари от идеални позиции( направиха вратаря им герой :) ), лош синхрон и координация( провалихме си поне 4-5 перфектни контри).Затвърждава се мнението ми, че само Бумал, Каранга и Кулма( с удловности и ако не го продадем) имат място в от чужденците в отбора, всичко друго е баластра.Меркадо и Кумемба са малко по-добри от Греги Акселрод. :lol:

Пинто ни е един от най - силните играчи! Той е диригента в центъра! Пропуснал си го, при изброяването на тези които имат място в отбора от чужденците! Меркадо е прекалено рано да го отписваме. Момчето е под наем и спокойно можем да го задържим до зимата, когато му изтича наема. Симао игра добре последните 2 мача, отсъствието на Бумал не се осети, което ме кара да му дам шанс. Арсенио не показва нужната класа, същото важи и за Руй Педро. Кубемба много се старае, но към момента не показва нужните качества. Според мен трябва да се търсят отбори на Арсенио, Перез, Руй Педро и Кубемба, останалите чужденци можем да ги задържим до зимата ;) .

Аз бих задържал само споменатите.Другите за мен нямат нужната класа и капацитет за развитие да я вдигнат.В ЕКТ с такива не можем да стигнем дори и до елиминация за влизане в групите на ЛЕ.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот гражданин от село » 07 май 2017 22:33

Red_Neck написа:
гражданин от село написа:
BRF написа:Нормална победа!Честито на тези ,които се чувстват от ЦСКА!Отборът има класа!
Ага,очаквам коментарите ти за играта и съдийството!

Честно казано аз не смятам, че имаме класа.Неконкурентноспособни сме, както на външния, така и на вътрешния "пазар".

:mrgreen:
Колега, посочи ми един мач след зимната пауза, в който не сме надиграли противника!

Аз съм доволен от развитието на отбора. Голяма крачка напред спрямо есента.

Аз си искам старото време, когато се сравнявахме с еврошампионите.Ех, мечтииии! :)

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот nitro77 » 07 май 2017 22:35

гражданин от село написа:
HardWork написа:
гражданин от село написа:Много пропуски, недъгави удари от идеални позиции( направиха вратаря им герой :) ), лош синхрон и координация( провалихме си поне 4-5 перфектни контри).Затвърждава се мнението ми, че само Бумал, Каранга и Кулма( с удловности и ако не го продадем) имат място в от чужденците в отбора, всичко друго е баластра.Меркадо и Кумемба са малко по-добри от Греги Акселрод. :lol:

Пинто ни е един от най - силните играчи! Той е диригента в центъра! Пропуснал си го, при изброяването на тези които имат място в отбора от чужденците! Меркадо е прекалено рано да го отписваме. Момчето е под наем и спокойно можем да го задържим до зимата, когато му изтича наема. Симао игра добре последните 2 мача, отсъствието на Бумал не се осети, което ме кара да му дам шанс. Арсенио не показва нужната класа, същото важи и за Руй Педро. Кубемба много се старае, но към момента не показва нужните качества. Според мен трябва да се търсят отбори на Арсенио, Перез, Руй Педро и Кубемба, останалите чужденци можем да ги задържим до зимата ;) .

Аз бих задържал само споменатите.Другите за мен нямат нужната класа и капацитет за развитие да я вдигнат.В ЕКТ с такива не можем да стигнем дори и до елиминация за влизане в групите на ЛЕ.

[offtopic]Не че се заяждам, но според сайта на УЕФА сте нов отбор и може би ще трябва да почакате още две години за ЕКТ. Пожелавам ви дотогава все пак да изградите класен и боеспособен отбор.

http://www.uefa.com/teamsandplayers/tea ... index.html[/offtopic]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот BRF » 07 май 2017 22:36

nitro77 написа:
BRF написа:
nitro77 написа:
onegavon написа:Кой сега е съдийски отбор? Гела ви докара и съдии!

Хайде да ти припомня какво беше през есента, когато другарят Железов направи и невъзможното, за да ви подсигури още в началото на мача.

Хайде да не припомняш нищо!Ако ще казваш нещо за мача-давай!Отборът ти не може да се противопостави на ЦСКА!

За мача - нищо неочаквано. Заслужено победихте. Припомних предния мач в София между двата отбора, за да разберете какво ни беше на нас, след като бяхме несправедливо ощетени. Днес поне отсъжданията не повлияха на крайния изход, докато тогава - несправедливото изгонване на играч в началото на мача определено повлия.

Дори не го помня тоя мач,освен резултата 3:0!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот гражданин от село » 07 май 2017 22:42

nitro77 написа:
гражданин от село написа:
HardWork написа:
гражданин от село написа:Много пропуски, недъгави удари от идеални позиции( направиха вратаря им герой :) ), лош синхрон и координация( провалихме си поне 4-5 перфектни контри).Затвърждава се мнението ми, че само Бумал, Каранга и Кулма( с удловности и ако не го продадем) имат място в от чужденците в отбора, всичко друго е баластра.Меркадо и Кумемба са малко по-добри от Греги Акселрод. :lol:

Пинто ни е един от най - силните играчи! Той е диригента в центъра! Пропуснал си го, при изброяването на тези които имат място в отбора от чужденците! Меркадо е прекалено рано да го отписваме. Момчето е под наем и спокойно можем да го задържим до зимата, когато му изтича наема. Симао игра добре последните 2 мача, отсъствието на Бумал не се осети, което ме кара да му дам шанс. Арсенио не показва нужната класа, същото важи и за Руй Педро. Кубемба много се старае, но към момента не показва нужните качества. Според мен трябва да се търсят отбори на Арсенио, Перез, Руй Педро и Кубемба, останалите чужденци можем да ги задържим до зимата ;) .

Аз бих задържал само споменатите.Другите за мен нямат нужната класа и капацитет за развитие да я вдигнат.В ЕКТ с такива не можем да стигнем дори и до елиминация за влизане в групите на ЛЕ.

Не че се заяждам, но според сайта на УЕФА сте нов отбор и може би ще трябва да почакате още две години за ЕКТ. Пожелавам ви дотогава все пак да изградите класен и боеспособен отбор.

http://www.uefa.com/teamsandplayers/tea ... index.html

Просто правя по-ясно мнението ми с това сравнение защо освен Бумал, Каранга и да някъде Кулма другите не стават.За ЕКТ като му дойде времето ще разберем ще играем или не.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот nitro77 » 07 май 2017 22:45

BRF написа:
nitro77 написа:
BRF написа:
nitro77 написа:
onegavon написа:Кой сега е съдийски отбор? Гела ви докара и съдии!

Хайде да ти припомня какво беше през есента, когато другарят Железов направи и невъзможното, за да ви подсигури още в началото на мача.

Хайде да не припомняш нищо!Ако ще казваш нещо за мача-давай!Отборът ти не може да се противопостави на ЦСКА!

За мача - нищо неочаквано. Заслужено победихте. Припомних предния мач в София между двата отбора, за да разберете какво ни беше на нас, след като бяхме несправедливо ощетени. Днес поне отсъжданията не повлияха на крайния изход, докато тогава - несправедливото изгонване на играч в началото на мача определено повлия.

Дори не го помня тоя мач,освен резултата 3:0!

[offtopic]Затова го и припомних. ;)[/offtopic]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот Teo » 07 май 2017 22:51

Реален резултат 10:0 :idea:
@ Нз, защо си правиме мачовете трудни... много сила има в тоя отбор!

2-3 нови и атакуваме титлата другата година!

@ Каранга вече доказа, че има място в отбора и за другата година... голямо желание и душа... направо гори на терена!

КАШУУУУ къде си... разбихме ви е меко казано лека дума...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот Mitata » 07 май 2017 23:05

Teo написа:Реален резултат 10:0 :idea:
@ Нз, защо си правиме мачовете трудни... много сила има в тоя отбор!

2-3 нови и атакуваме титлата другата година!

@ Каранга вече доказа, че има място в отбора и за другата година... голямо желание и душа... направо гори на терена!

КАШУУУУ къде си... разбихме ви е меко казано лека дума...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ближе рани.

ЦСКА все повече започна да прилича на себе си. Определено имаме израстване във във всички компонени на играта, очаквам да спечелим поне 4 от последните 5 шампионатни мача.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 5 кръг плейофи: ЦСКА - Дунав |07.05| 20:00ч.

Мнениеот Teo » 07 май 2017 23:07

Mitata написа:
Teo написа:Реален резултат 10:0 :idea:
@ Нз, защо си правиме мачовете трудни... много сила има в тоя отбор!

2-3 нови и атакуваме титлата другата година!

@ Каранга вече доказа, че има място в отбора и за другата година... голямо желание и душа... направо гори на терена!

КАШУУУУ къде си... разбихме ви е меко казано лека дума...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ближе рани.

ЦСКА все повече започна да прилича на себе си. Определено имаме израстване във във всички компонени на играта, очаквам да спечелим поне 4 от последните 5 шампионатни мача.


Според мен Стамен трябва да остане и следващия сезон. :idea:
@ Човека се старае и работи за ЦСКА. Нека си направи подготовката, селекцията и с тия момчета другата година ги пръскаме всички!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта