25 кръг Локомотив Пд - ЦСКА-София |18.03| 15:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

25 кръг Локомотив Пд - ЦСКА-София |18.03| 15:00ч.

Мнениеот Teo » 13 мар 2017 09:18

В Пловдив винаги сме се чувствали като у дома си.
@ Отиваме и им разказваме играта на Буферите... преди мача Пловдив ще кънти и ще се знае кой е дошъл, но не на гости, а като домакин!
САМО ЦСКА! Сините да треперят!
@ 1:3

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: 25 кръг Локомотив Пд - ЦСКА |18.03| 15:00ч.

Мнениеот zaleza1234 » 13 мар 2017 09:52

Мача, според мен ще наподобява много този срещу Черно море (поне така се надявам). Наще определено играят с много фантазия в атака, но им липсва скорост и удара в завършващата фаза. Ако Камбуров не играе това ще е голям плюс за нас. На Локомотив не съм гледал нито 1 мач, затова не мога да кажа нищо за тях. Дано стане хубава игра и да зарадва любителите на футбола в Пловдив.
САМО ЦСКА!!!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 25 кръг Локомотив Пд - ЦСКА |18.03| 15:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 13 мар 2017 11:43

:) Тео, я да се позамислиш малко, как ще завърши мач, м/у локомотивеца Ераносян и Горнооряховеца Белчев? ;)...
Аз пък да ти кажа, май вече ще има "играли смо добро, паднали смо славно" ;)
"Наще определено играят с много фантазия в атака..." - колега, то само с фантазии, не става!!! - остават си само фантазиите за титли, купи, победи ;)...
Та пак ще кажа - ако не се усещате че Стамен Белчев издиша вече и уменията са му до тук, просто...губите! На този португалски отбор, треньор може да му бъде само Стойчо Младенов, но той, въпреки че е в добри отношения с Гришата, няма да дойде за треньор, на този отбор, който се пише че е ЦСКА!!! - надявам се сещате се защо ;)...
Та този мач, аз го виждам или 0:0, или 2:0 за Локото! А защо 2:0? - ми вкарали гол Локото, ония ще тръгнат да изравняват и ще получат втори гол.
Така че, със Стамен начело, играта им е да забъркат бетона ;)...А именно това няма да направи Стамен, защото от него "се иска" и като така, ще загуби мача.
Апропо, на колегата от залеза искам да напомня, че ЦСКА наистина е в сърцето, но човек има и глава, дай боже с разум в нея и не е лошо да употребява и главата си ;) А иначе, да - ЦСКА може да си остане в сърцето, въпреки главата...ако ме разбира, какво искам да кажа!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kamilata3
Мнения: 688
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: 25 кръг Локомотив Пд - ЦСКА |18.03| 15:00ч.

Мнениеот kamilata3 » 13 мар 2017 12:16

Честно казано не разбираме,не знам Белчев до къде му е капацитета ,но да не вземат да влезнат положенията който ЦСКА създава,че не са никак малко.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: 25 кръг Локомотив Пд - ЦСКА |18.03| 15:00ч.

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 13 мар 2017 12:26

Тези, които шумно празнуваха 90-тата си годишнина, без да са празнували 80-тата :) , в момента са в жива кома. Ако ги хване някой по-надъхан и що-годе грамотен тактически отбор, ще ги отнесе с разлика. Това, че се добраха до първата шестица е само лъжовна обвивка, в момента са трагични. Нямат заплати, Камбура няма да играе, Арменецът е изгонен и постоянно си изпуска нервите. Сега, ако не ги надъните, не виждам кога ;)

gog88
Мнения: 1934
Регистриран на: 01 окт 2008 22:24
Контакти:

Re: 25 кръг Локомотив Пд - ЦСКА |18.03| 15:00ч.

Мнениеот gog88 » 13 мар 2017 13:00

kiril.a.d,
Направил си точен анализ, но си пропуснал още един възможен сценарий, а той е какво се случва, ако гостите поведат в резултата?
Дали пък него няма да гледаме в събота....

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: 25 кръг Локомотив Пд - ЦСКА |18.03| 15:00ч.

Мнениеот GOLEADOR » 13 мар 2017 13:16

[center]Победа за ЦСКА!
Изображение[/center]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: 25 кръг Локомотив Пд - ЦСКА |18.03| 15:00ч.

Мнениеот vayk » 13 мар 2017 13:20

Едно на мъка за "Червените".

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: 25 кръг Локомотив Пд - ЦСКА |18.03| 15:00ч.

Мнениеот zaleza1234 » 13 мар 2017 13:47

kiril.a.d написа::) Тео, я да се позамислиш малко, как ще завърши мач, м/у локомотивеца Ераносян и Горнооряховеца Белчев? ;)...
Аз пък да ти кажа, май вече ще има "играли смо добро, паднали смо славно" ;)
"Наще определено играят с много фантазия в атака..." - колега, то само с фантазии, не става!!! - остават си само фантазиите за титли, купи, победи ;)...
Та пак ще кажа - ако не се усещате че Стамен Белчев издиша вече и уменията са му до тук, просто...губите! На този португалски отбор, треньор може да му бъде само Стойчо Младенов, но той, въпреки че е в добри отношения с Гришата, няма да дойде за треньор, на този отбор, който се пише че е ЦСКА!!! - надявам се сещате се защо ;)...
Та този мач, аз го виждам или 0:0, или 2:0 за Локото! А защо 2:0? - ми вкарали гол Локото, ония ще тръгнат да изравняват и ще получат втори гол.
Така че, със Стамен начело, играта им е да забъркат бетона ;)...А именно това няма да направи Стамен, защото от него "се иска" и като така, ще загуби мача.
Апропо, на колегата от залеза искам да напомня, че ЦСКА наистина е в сърцето, но човек има и глава, дай боже с разум в нея и не е лошо да употребява и главата си ;) А иначе, да - ЦСКА може да си остане в сърцето, въпреки главата...ако ме разбира, какво искам да кажа!


[offtopic]Търсиш разум в нашата държава??? Ти си непоправим оптимист. Ако имаше разум Томов и Гърнетата щяха да са в затвора. Спас Русев също щеше да е там от бая време. ГГ най-малкото нямаше да е в Б-я по схемата на дупнишките бизнесмени. Батков, щеше също вече да е разследван в прокуратурата, и като цяло мога да изреждам така до безкрай. Наистина ли в това гнездо на змии, ниско интелектуални търтей и откровени престъпници, ТИ, търсиш разума??? Пожелавам ти успех от все сърце, ако го намериш обади ми се, веднага заставам до теб на амбразурата. За съжаление не живеем в утопия и се налага да се справяме със заобикалящата ни действителност, от много време си задавам въпросите които косвено си засегнал и отговора идва от сърцето и от разума ми. За мен ЦСКА не е търговско дружество, за мен ЦСКА, колкото и пъти да се запитам е едно и също. Това са хората от лявата и от дясната ми страна които седят около мен на стадиона. Това е идея, това е чувство, това е утопията, това е когато баща ми ме заведа на мач с, ако не се лъжа бяха Стяуа и още имаше скамейки на Армията, паднахме 2:0 и бях толкова малък, че баща ми ме носеше в тълпата за да не ме смажат. И този мач ме запали, по какво ме запали, та ние загубихме??? Хората ме запалиха, запали ме атмосферата, запали ме чувството а не играта долу и хората в червени екипи на терена. Ако искаш ме разбери ако искаш не, няма да промениш мнението ми. Да, не всичко стана както ми се иска, но много пъти се случва така в живота. И аз го приех, приеха го и много други, приеха го всички за които ЦСКА е това което ти описах. Честно казано грам не мога да разбера позицията на другите, за които ЦСКА е просто някакво си търговско дружество. Сините ги разбирам, на тях и никакво внимание няма да обърна, те мен не могат да ме засегнат. Понякога, чувството в сърцето надделява над разума приятелю. Може би, при мен е така.[/offtopic]

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3972
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

zaleza1234

Мнениеот Странджата » 13 мар 2017 15:23

[offtopic]Така е - гласът на сърцето не е гласът на разума. Затова не веднаж писах - да не се стремим рационално да оправдаваме избора на сърцето. Но мнозина тука не могат да го разберат, може би заради това, че не обичат достатъчно силно, за да кажат - това обичам и толкова. А се силят да доказват защо обичат. Търсиш ли отговор на въпроса защо обичаш, значи не знаеш какво значи да обичаш.
Но ако си истински влюбен, не се опълчаваш срещу онези, които са влюбени, но не в това, което обичаш ти, а съпреживяваш, радваш се, че не си само ти влюбеният и на този свят няма само едно нещо, достойно за любов. Не обсъждаш защо и как е влюбен в друго, а не в твоето, а просто обичаш и си щастлив от това и от това, че има и други като тебе - влюбени и щастливи. Ако в душата ти няма място за това споделено щастие - значи не си влюбен, а си обсебен ....[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта