24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот GOLEADOR » 11 мар 2017 22:22

Не виждам защо има такава полема,редовни голове за двата отбора и една неотсъдена дузпа за ЦСКА.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот nosmoky » 11 мар 2017 22:33

Каква пасивна засада бе КЪЦИ :lol: :lol: :lol:
Десподов е ЗАД Кулма...
Леле..ти верно не знаеш правилата.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот sin4ec » 11 мар 2017 22:53

Голеадоре, не се занимавай с Кашчей, а с играта на ЦСКА-София. Пълна трагедия и още нещо...извинявай, ама Марица( Белово) има по 300 човека публика на мачовете си. Мантрите за ОСК си ги разтягай на маса с авери. ВК Левски може да се възползва, но не го прави- и това е правилен избор.
Бях потресен, че за победата миналата седмица ме поздравиха хора от цяла България, даже и от...Миньоро!
Хората ви мразят! Вие сте някакво ГМО, мразено от всички! Да, нас не ни харесват, но не ни и мразят. Хората са наясно, че сме зле, но плащаме дълговете си! Хубави-грозни, ами плащаме. И това се вижда.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот гражданин от село » 11 мар 2017 23:00

Синчец, разбирам да имахте поне 2000 мин. посещаемост, та да говориш за това, ама вие и до сега сте пред нас по най-ниска посещаемост.Играем в кофти амосферни условия с последния в класирането - какъв интерес очакваш?Ако паднете от Берое ще ми е интересно колко ще сте на следващия домакински мач.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот GOLEADOR » 11 мар 2017 23:06

sin4ec написа:Голеадоре, не се занимавай с Кашчей, а с играта на ЦСКА-София. Пълна трагедия и още нещо...извинявай, ама Марица( Белово) има по 300 човека публика на мачовете си. Мантрите за ОСК си ги разтягай на маса с авери. ВК Левски може да се възползва, но не го прави- и това е правилен избор.
Бях потресен, че за победата миналата седмица ме поздравиха хора от цяла България, даже и от...Миньоро!
Хората ви мразят! Вие сте някакво ГМО, мразено от всички! Да, нас не ни харесват, но не ни и мразят. Хората са наясно, че сме зле, но плащаме дълговете си! Хубави-грозни, ами плащаме. И това се вижда.

Случва се да има и такива мачове,обаче за мантрата не съм съгласен.
Относно това как ВК Левски не са се били възползвали ,та те бточно това направиха,възползваха се от ОСК Левски и обявиха мача за дерби!И направиха шоу за дербито което друг не е правил.Шоуто бе пълно,като се почне с томболи,певци и мини двубой между легенди на Левски и ЦСКА.И на всичко това ти ми казваш,че Левски не са се възползвали?!?А за събирането на пари за БК Левски?Кой участва в мероприятието и за кой двубой важаха билетите от него?Та същата тази посещаемост на сектор А в Подуяне се дължи и на тази инициатива?За това не ми казвай,че ОСК било мантра,щом за вас може,може и за ЦСКА!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

пелинат
Мнения: 438
Регистриран на: 23 ное 2008 19:12

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот пелинат » 11 мар 2017 23:07

sin4ec написа:Голеадоре, не се занимавай с Кашчей, а с играта на ЦСКА-София. Пълна трагедия и още нещо...извинявай, ама Марица( Белово) има по 300 човека публика на мачовете си. Мантрите за ОСК си ги разтягай на маса с авери. ВК Левски може да се възползва, но не го прави- и това е правилен избор.
Бях потресен, че за победата миналата седмица ме поздравиха хора от цяла България, даже и от...Миньоро!
Хората ви мразят! Вие сте някакво ГМО, мразено от всички! Да, нас не ни харесват, но не ни и мразят. Хората са наясно, че сме зле, но плащаме дълговете си! Хубави-грозни, ами плащаме. И това се вижда.

За първи път чувам някой да е потресен от това че го поздравяват,по-нормално е да си щастлив :) ,а пък кой кого мрази и обича е дълга тема,по това време да я обсъждаме не е полезно за тебе.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 11 мар 2017 23:09

sin4ec написа:Голеадоре, не се занимавай с Кашчей, а с играта на ЦСКА-София. Пълна трагедия и още нещо...извинявай, ама Марица( Белово) има по 300 човека публика на мачовете си. Мантрите за ОСК си ги разтягай на маса с авери. ВК Левски може да се възползва, но не го прави- и това е правилен избор.
Бях потресен, че за победата миналата седмица ме поздравиха хора от цяла България, даже и от...Миньоро!
Хората ви мразят! Вие сте някакво ГМО, мразено от всички! Да, нас не ни харесват, но не ни и мразят. Хората са наясно, че сме зле, но плащаме дълговете си! Хубави-грозни, ами плащаме. И това се вижда.

Синчец, може и да си ги броил феновете на ЦСКА, но аз се доверявам на специализираните медии и те казват 600 днес. Ужасно малко са, ей Богу, но пак са повече от онези 400 бедни душички на Виваком Арена по време на мача ви с Нафтата или онези 480 на мача ви със Славия. Та дребни манипулацийки не тук!
Може и да се обърне посещаемостта, ако вие заредите победи, а ние загуби, но самите цифри само по себе си са стряскащи.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот damyanov1963 » 11 мар 2017 23:18

Ozzimozzi написа:
sin4ec написа:Голеадоре, не се занимавай с Кашчей, а с играта на ЦСКА-София. Пълна трагедия и още нещо...извинявай, ама Марица( Белово) има по 300 човека публика на мачовете си. Мантрите за ОСК си ги разтягай на маса с авери. ВК Левски може да се възползва, но не го прави- и това е правилен избор.
Бях потресен, че за победата миналата седмица ме поздравиха хора от цяла България, даже и от...Миньоро!
Хората ви мразят! Вие сте някакво ГМО, мразено от всички! Да, нас не ни харесват, но не ни и мразят. Хората са наясно, че сме зле, но плащаме дълговете си! Хубави-грозни, ами плащаме. И това се вижда.

Синчец, може и да си ги броил феновете на ЦСКА, но аз се доверявам на специализираните медии и те казват 600 днес. Ужасно малко са, ей Богу, но пак са повече от онези 400 бедни душички на Виваком Арена по време на мача ви с Нафтата или онези 480 на мача ви със Славия. Та дребни манипулацийки не тук!
Може и да се обърне посещаемостта, ако вие заредите победи, а ние загуби, но самите цифри само по себе си са стряскащи.

Къде ги видя тия специализирани медии с 600 души бре? Като гледам репортажа си помислих отначало, че сте наказани да играете без публика.
Ама то така стана вече, едно време публиките се брояха в десетки хиляди, после в хиляди, сега в няколкостотин.
Както е тръгнало, не след дълго ще се казва - рекордна посещаемост - цели трима души - един в сектор А и една агитка от двама души подкрепяха неистово своите любимци :)
Аз не ви се подигравам, че сте били толкова малко на стадиона. Знам и ние колко сме. За такива мачове, с такива отбори, с такива футболисти в такова първенство и ТОЛКОВА ЗРИТЕЛИ СА МНОГО!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 11 мар 2017 23:34

damyanov1963 написа:
Ozzimozzi написа:
sin4ec написа:Голеадоре, не се занимавай с Кашчей, а с играта на ЦСКА-София. Пълна трагедия и още нещо...извинявай, ама Марица( Белово) има по 300 човека публика на мачовете си. Мантрите за ОСК си ги разтягай на маса с авери. ВК Левски може да се възползва, но не го прави- и това е правилен избор.
Бях потресен, че за победата миналата седмица ме поздравиха хора от цяла България, даже и от...Миньоро!
Хората ви мразят! Вие сте някакво ГМО, мразено от всички! Да, нас не ни харесват, но не ни и мразят. Хората са наясно, че сме зле, но плащаме дълговете си! Хубави-грозни, ами плащаме. И това се вижда.

Синчец, може и да си ги броил феновете на ЦСКА, но аз се доверявам на специализираните медии и те казват 600 днес. Ужасно малко са, ей Богу, но пак са повече от онези 400 бедни душички на Виваком Арена по време на мача ви с Нафтата или онези 480 на мача ви със Славия. Та дребни манипулацийки не тук!
Може и да се обърне посещаемостта, ако вие заредите победи, а ние загуби, но самите цифри само по себе си са стряскащи.

Къде ги видя тия специализирани медии с 600 души бре? Като гледам репортажа си помислих отначало, че сте наказани да играете без публика.
Ама то така стана вече, едно време публиките се брояха в десетки хиляди, после в хиляди, сега в няколкостотин.
Както е тръгнало, не след дълго ще се казва - рекордна посещаемост - цели трима души - един в сектор А и една агитка от двама души подкрепяха неистово своите любимци :)

Поне аз когато съм коментирал сериозно посещаемост съм цитирал ето тези - http://bulgarian-football.com/parva-liga.html. Други не зная да се опитват да водят някаква статистика, но ако тези завишават и на 300 човека пишат 600, то смятай колко сте били вие срещу Нафтата, след като ви дават 400 души. :)
Но за отбори с големи претенции това си е смешно, както и да го погледнеш.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 24 кръг ЦСКА-София - Монтана |11.03| 17:30ч.

Мнениеот sin4ec » 11 мар 2017 23:48

Ozzimozzi написа:Синчец, може и да си ги броил феновете на ЦСКА, но аз се доверявам на специализираните медии и те казват 600 днес. Ужасно малко са, ей Богу, но пак са повече от онези 400 бедни душички на Виваком Арена по време на мача ви с Нафтата или онези 480 на мача ви със Славия. Та дребни манипулацийки не тук!
Може и да се обърне посещаемостта, ако вие заредите победи, а ние загуби, но самите цифри само по себе си са стряскащи.

Аз отдавна говоря, че много неща са стряскащи... на кой му пука? Прав съм, но ме боли кура, че съм прав. Писна ми.
Избрах трудното. Да не ме бърка и да си гледам децата, някой да видя тук да злорадствам след победата?
Що за победа? Срещу кого?
Децата са истината и пътят! Няма студ, сняг, вятър, дъжд-те са там. Онзи ден подгизнали и мокри тренират и накрая тренера ги събира-а те ходят след него като патета. Говори им нещо и ги пуска...
Питам го моя какво им е казал тренера-мълчи. Не казва...
Едва днес проговори: ми тренера каза, че ни обича и сме неговите деца...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта