ЦСКА игра с Ботев така както игра срещу Берое и Локо Сф

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

ЦСКА игра с Ботев така както игра срещу Берое и Локо Сф

Мнениеот Red Warrior » 16 мар 2015 13:28

Много ми е интересен плачът на сини фенове и журналисти матрьошки, според които ЦСКА дал мача на Ботев. Защо не се говореше, че сме дали мачовете на Локо София и Берое? Старозагорци дори постигнаха първата си победа на "Българска армия" в ЦЯЛАТА история на клуба :!: И в трите мача ЦСКА игра безумно слабо със само едно голово положение средно на мач. Та искам да питам тези, които твърдят, че сме загубили нарочно от Ботев за да прецакаме Левски - с какво се различаваше мача в Коматево от първите два мача на ЦСКА срещу Локо София и Берое :?:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: ЦСКА игра с Ботев така както игра срещу Берое и Локо Сф

Мнениеот sandi74 » 16 мар 2015 13:33

С абсолютно нищо.И в трите мача бяхте много ама наистина много слаби.Привидно срещу Берое изглеждахте най-малко слаби. ;)

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: ЦСКА игра с Ботев така както игра срещу Берое и Локо Сф

Мнениеот za nas e toj religiq » 16 мар 2015 13:34

С нищо , ама нали трябвва да се реве и да има виновник :)

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА игра с Ботев така както игра срещу Берое и Локо Сф

Мнениеот Red Warrior » 16 мар 2015 13:35

sandi74 написа:С абсолютно нищо.И в трите мача бяхте много ама наистина много слаби.Привидно срещу Берое изглеждахте най-малко слаби. ;)

Това искам да кажа и аз. Просто се намираме в дупка, в която всеки отбор попада поне веднъж на сезон. Така че трябва да престане тази истерия за уговорки, УЕФА, ФИФА, ФУФА и какво ли още не.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
bluemight
Мнения: 37
Регистриран на: 07 авг 2008 14:41
Контакти:

Re: ЦСКА игра с Ботев така както игра срещу Берое и Локо Сф

Мнениеот bluemight » 16 мар 2015 13:41

И всичко казано от вас до момента изгуби смисъл.
Стойчо Младенов потвърди новината на Topsport.bg, че напуска ЦСКА. Специалистът е категоричен в своето решение и утре ще даде оставката си на Александър Томов.

"Исках да си тръгна още миналата седмица, вече няма кой да ме спре. Този мач с Ботев е черно петно върху историята на клуба. Аз исках повече от всичко да победим. Направих всичко възможно да мотивирам футболистите. И на полувремето им казах, че трябва да обърнем резултата, но те бяха подложени на натиск.
В АТАКА В АТАКА СИНИТЕ В АТАКА!

Потребителски аватар
Финголфин
Мнения: 226
Регистриран на: 15 мар 2015 16:48
Контакти:

Re: ЦСКА игра с Ботев така както игра срещу Берое и Локо Сф

Мнениеот Финголфин » 16 мар 2015 13:43

Емоциите около мача пречат на обективната оценка. А тя е, че с моментното си състояние ЦСКА нямаше как да победи Ботев като гост, най-много да се беше стигнало до равенство.

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: ЦСКА игра с Ботев така както игра срещу Берое и Локо Сф

Мнениеот way » 16 мар 2015 13:43

Red Warrior написа:
sandi74 написа:С абсолютно нищо.И в трите мача бяхте много ама наистина много слаби.Привидно срещу Берое изглеждахте най-малко слаби. ;)

Това искам да кажа и аз. Просто се намираме в дупка, в която всеки отбор попада поне веднъж на сезон. Така че трябва да престане тази истерия за уговорки, УЕФА, ФИФА, ФУФА и какво ли още не.

Това е така въпреки че 2та гола стават от ваши грешки но това е разбираемо предвид моментната форма
но и вие не трябва да говорите за това 8-0 предвид факта че Хасково са последни и всички ги бихте с много голове...

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА игра с Ботев така както игра срещу Берое и Локо Сф

Мнениеот Red Warrior » 16 мар 2015 13:44

bluemight написа:И всичко казано от вас до момента изгуби смисъл.
Стойчо Младенов потвърди новината на Topsport.bg, че напуска ЦСКА. Специалистът е категоричен в своето решение и утре ще даде оставката си на Александър Томов.

"Исках да си тръгна още миналата седмица, вече няма кой да ме спре. Този мач с Ботев е черно петно върху историята на клуба. Аз исках повече от всичко да победим. Направих всичко възможно да мотивирам футболистите. И на полувремето им казах, че трябва да обърнем резултата, но те бяха подложени на натиск.

Това, ако го е казал Младенов значи наистина трябва да си ходи! А кой ги подложи на натиск срещу Локо и Берое? Иска да оправдае своята несъстоятелност. Казваше, че няма българи достойни да играят за ЦСКА, а за Локо вкараха двама българи. Ай сиктир!
Последна промяна от Red Warrior на 16 мар 2015 13:45, променено общо 1 път.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: ЦСКА игра с Ботев така както игра срещу Берое и Локо Сф

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 16 мар 2015 13:45

Стойчо Младенов потвърди новината на Topsport.bg, че напуска ЦСКА. Специалистът е категоричен в своето решение и утре ще даде оставката си на Александър Томов.

"Исках да си тръгна още миналата седмица, вече няма кой да ме спре. Този мач с Ботев е черно петно върху историята на клуба. Аз исках повече от всичко да победим. Направих всичко възможно да мотивирам футболистите. И на полувремето им казах, че трябва да обърнем резултата, но те бяха подложени на натиск.

В контролите показахме съвсем друго лице, това не е моят ЦСКА. От три месеца са спрени парите, които даваше Манджуков за витамини и възстановяване. Подадох си оставката още след загубата от Локомотив София, но тя не бе приета от Александър Томов", каза Стойчо пред Livesport.bg.
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: ЦСКА игра с Ботев така както игра срещу Берое и Локо Сф

Мнениеот russia » 16 мар 2015 13:47

bluemight написа:И всичко казано от вас до момента изгуби смисъл.

Кое губи смисъл? Стойчо иска да се махне защото му писна едни да са с него, други срещу него. Било фенове, било пък част от ръководството. А още повече му натежа третата поредна загуба на ЦСКА. Той никога не е бил примиренчески настроен и този срив му идва като капката, от която чашата прелива. Така че мили ми левскарчета не търсете под вола теле. Там има само чифт топки! ;)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта