Истината за лъжата

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Истината за лъжата

Мнениеот шивача » 27 яну 2015 22:06

real_campeones написа:
шивача написа:Хонда, аре стига си лъгал децата, типично по милиционерски! Кво си гледал през 92-ра. като Кеворк още не излъчваше калчото? Гледал си Бастен в 8:30 по новините на 8секундно репортажче. Вие сте баси племето-трябва да ви изгорят всичките и да взривят пепелта! Няма отърване от вашето овъртане и изопачаване на истината! Цялата ви история е една измислица, една огромна лъжа! Навремето и Гунди(лека му пръст) така са го издигнали в култ, а само като видиш статистиката и кво е постигнал с националния дори и на теле му става ясно, че "фуража " е фалшив!!! А сега се сетих за един уникален изказ на Мичмана(лека му пръст), когато играхте с Милан, а Ники Илиев пазеше именно Бастен, та през целия мач хвалеше Илиев, па каза, че брилянтния Ники Илиев се справи с невероятния Ван Бастен, който май вкара във въпросния мач 3 или 4 гола??! Такова племе сте си- лъжливо! Вижте реакцията на "тартора" Наско Сираков след мача с Германия в щатите0 след последният сигнал Ицо, Данчо, Пената, Емо, Туньо скачат от радост и кеф, а той се държи за главата, щото не може да повярва, че това е истина! Доста показателно за обречената психика на левскарите. Само плямпат, а като почне мача и се крият по терена.Мишки!
За спорът през 92 ще кажа две думи: Ицо играеше ляво крило и захранваше Ромарио и Салинас, а Бастен беше основно консуматор! Другото е, че Ицо можеше и е играл на върха на атаката, докато Бастен на крилото не! Ицо е играл и ляв бек и деф. халф, истинско богатство за всеки треньор. Ако Ицата беше роден в Германия примерно, щеше да има две златни топки! Но и една ни стига да му се кефим :) Защото Ицо е един и е Велик! Амин.

Глупости на таркалета...Ромарио дойде в Барса през 1993-а...

Такали направил :roll:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

real_campeones
Мнения: 34
Регистриран на: 25 яну 2015 12:06

Re: Истината за лъжата

Мнениеот real_campeones » 27 яну 2015 22:10

http://www.marcovanbasten.net/mgen.php <--- Това е сайтът на твоят кумир,гуру,идол...
В статистиката няма никаква грешка:
Серия А: 27 гола - 7 дузпи
Купа на Италия - 0 гола
ШЛ - 6 гола - 1 дузпа


П.С.
Дори и в собственият му сайт не пише за асистенции...ама както и да е.Играем си на развален телефон май...

real_campeones
Мнения: 34
Регистриран на: 25 яну 2015 12:06

Re: Истината за лъжата

Мнениеот real_campeones » 27 яну 2015 22:13

шивача написа:Хонда, аре стига си лъгал децата, типично по милиционерски! Кво си гледал през 92-ра. като Кеворк още не излъчваше калчото? Гледал си Бастен в 8:30 по новините на 8секундно репортажче. Вие сте баси племето-трябва да ви изгорят всичките и да взривят пепелта! Няма отърване от вашето овъртане и изопачаване на истината! Цялата ви история е една измислица, една огромна лъжа! Навремето и Гунди(лека му пръст) така са го издигнали в култ, а само като видиш статистиката и кво е постигнал с националния дори и на теле му става ясно, че "фуража " е фалшив!!! А сега се сетих за един уникален изказ на Мичмана(лека му пръст), когато играхте с Милан, а Ники Илиев пазеше именно Бастен, та през целия мач хвалеше Илиев, па каза, че брилянтния Ники Илиев се справи с невероятния Ван Бастен, който май вкара във въпросния мач 3 или 4 гола??! Такова племе сте си- лъжливо! Вижте реакцията на "тартора" Наско Сираков след мача с Германия в щатите0 след последният сигнал Ицо, Данчо, Пената, Емо, Туньо скачат от радост и кеф, а той се държи за главата, щото не може да повярва, че това е истина! Доста показателно за обречената психика на левскарите. Само плямпат, а като почне мача и се крият по терена.Мишки!
За спорът през 92 ще кажа две думи: Ицо играеше ляво крило и захранваше Ромарио и Салинас, а Бастен беше основно консуматор! Другото е, че Ицо можеше и е играл на върха на атаката, докато Бастен на крилото не! Ицо е играл и ляв бек и деф. халф, истинско богатство за всеки треньор. Ако Ицата беше роден в Германия примерно, щеше да има две златни топки! Но и една ни стига да му се кефим :) Защото Ицо е един и е Велик! Амин.

Глупости на таркалета...Ромарио дойде в Барса през 1993-а...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19819
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Истината за лъжата

Мнениеот Drunken_Master » 28 яну 2015 06:59

Хондата много ми е интересно,как говори за играта на Марко Ван Бастен с такова възхищение,помни колко асистенции имал,не съм бил точен в статистиката (при положение,че се доказа,че съм прав),след като Кеворк Кеворкян "купи" Калчото през 1993-а.Може да си гледал през justin по това време калчото...Дето вика шивача от репортажите на Мичмана сигурно си броил колко асистенции имал,как бил играл и т.н.
Аман от такива фенове,като тебе...Прав е фена на Реал - вадиш от 9 реки - вода...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Истината за лъжата

Мнениеот Red joker » 28 яну 2015 16:45

Не знам докога ше се занимаваме с хонди -монди,тристанки,изолди :roll: Имат един издигнат в култ, без кой знае какви успехи футболист,за да може да имат нещо за 100г. постна история,а ние имаме поне 10-ина играчи,които са били по-добри от него,но са били пренебрегвани ,за да може подУЯнци да компенсират своята несъстоятелност и да се чувстват значими :idea: :!: Ицо е прославил България и е световно признат,така че добитъците може да си злобеят и да завиждат на воля,това е присъщо за тях,а на нас това не ни пречи,само доказва колко са жалки и елементарни :)
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: Истината за лъжата

Мнениеот memnto » 30 яну 2015 02:42

real_campeones написа:
Кашчей написа:Какво знаеш ти за потребителя с ник honda?..освен ника му?
Всъщност струва ли си повече от 20 години по-късно да се ровят такива истории?

Като не ти е интересно,не влизай бе...да не съм те вързал ?

:lol: :lol: :lol: Няма и да се поЯви повече. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Бат Зико
Мнения: 315
Регистриран на: 14 яну 2015 15:08

Re: Истината за лъжата

Мнениеот Бат Зико » 30 яну 2015 08:48

Teo написа:Целия свят знае, че златната топка от 1992 трябваше да е притежание на Ицо Стоичков... лично ван Бастен в интервю си го призна, че Ицо е по-добрия... :idea:


Факт.
В тази конкретно година иначе великия Ван Бастен получи Златната топка по скоро по заслуги и по инерция...
Ицо заслужаваше две златни топки,просто беше толкова добър..
Професор по география

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Истината за лъжата

Мнениеот honda » 01 фев 2015 17:02

real_campeones написа:Цял свят знае,че Ицо я заслужаваше,той пак си мели неговото...Опитваш се да вадиш от 9 реки - вода.Еми извинявай много,но си супер пристрастен,само факта,че толкова много се надъхваш да ме убеждаваш в обратното ми е ясно,че си фен на Левски/Милан."Единият му гол не го бил вкарал,а бил подал..." "Той не бил вкарал толкова дузпи и имал много асистенции..."
Много ми е интересно откъде аджаба си намерил статистика с асистенциите на Ван Бастен за периода 1991-92 и 1992-93 г. защото аз се убих да търся и нищо не съм открил.Само не ми казвай,че пазиш някой стар вестник от тия години...
Бил си гледал всички мачове на Марко,а сам казваше,че било невъзможно в ония години.А ти между другото гледал ли си всички мачове на Ицо ? Защото аз съм (поне 85%),тъй като работих в нощен бар,като барман (фор дъ рекърд) и там се пълнеше предимно с каталунци...
Ти ми казваш,че Марко ван Бастен имал 25 асистенции,а мислиш ли,че Камата като крило е имал по-малко ?

Цял свят знаел,че Ицо я заслужавал, я пак :) ,а аз си мислех ,че мога да чета:
http://en.wikipedia.org/wiki/1992_FIFA_ ... f_the_Year
Май резултатите са достатъчно карсноречиви. И не се нуждаят от коментар.
Не е толкова трудно да се намерят в мрежата и головете и асиситенциите на ван Бастен- между другото асситенциите му са 31 (25 ги казах приблизително ,понеже знам приблизително колко често има и голови асситенции). Според теб един футболист ,който за една година вкарва в несъмнено най-силното първенство 38 гола и дава 31 голови асиситенции дали заслужава да бъде избран за най-добър футболист на Европа? Да ти напомням ли как се представи Стоичков в същото това "калчо" като актуален носител на "Златната топка"
За твоя информация не живея постоянно в България от 1990г и в 92-93 едно 70-80 % от времето съм бил в Италия и когато съм имал възможност съм гледал мачовете,когато не съм можел да гледам мачовете ,съм гледал така нареченот съмъри(резюме) от кръга ,където има по около 7-8 минутен репортаж от всеки мач,така че общо взето съм гледал всички голове и асистенции на ван Бастен.
Между другото все още очаквам да покажеш интерюто в което Папен ,казва че Стоичков най-много заслужава да бъде избран за най-добър футболист на Европа. Както и ,че Стоичков е отказал "баснословна" оферта от Берлускони и за сметка на това т.н. Доторе е уредил "Златната топка" за ван Бастен
Всеки си има право мнение ,моето лично мнение ,че ван Бастен в онзи момент беше по-добрия футболист. Ако аз трябваше да гласувам ,мята петица щеще да бъде точно същата ,в същия ред по който се получи в крайното класиране. Нека ние българите да не виждаме постоянно някакви конспирации-18т разлика между първия и втория не е толкова малка. Аз лично не съм чувал някой да оспорва първото място на Б.Чарлтън ,въпреки че разликата между него и втория Еузебио е 1т. Или през 1972 когато разликата между Бекенбауер и делящите второ и трето място Г.Мюлер и Гюнтер Нетцер е 2т. или аз несъм чувал някой да е оспорвал първото място на Алан Симонсен при положение ,че разликата между него и третия Платини е 4 т. При всеки един от тези избора разликата е била в рамките на един единствен глас,но аз поне не съм чувал някой да е оспорвал тези избори. През 1994 за мен Стоичков напълно заслужено си спечели "Златната топка" ,и ако е имало някакви конспирации защо не са били задействани през 1994? За мен отговора е че през 1992 ван Бастен заслужаваше повече,докатао през 1994 Стоичков заслужаваше повече в сравнение с Баджо и Малдини.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Истината за лъжата

Мнениеот honda » 01 фев 2015 17:12

Drunken_Master написа:
honda написа:Това че ван Бастен е пропуснал дузпа едва ли е от решаващо значение за избора на най-добър футболист за цялата година. Това ,че на СП 90 и ЕП 92 ван Бастен не е вкарал гол едва ли има решващо значение,по тази логика Стоичков въобще не трябва да бъде в класацията,понеже въобще не е участвал в двата турнира. участието в ЕП или СП може да носи на определен футболист само позитиви,но не и негативи. По тази логика излиза и че Кр.Роналдо през тази година и 2008 или на Л.Меси през 2010 са избрани незаслужено. Или общо взето по тази логика Л.Меси и Кр.Роналдо въобще не заслужават "Златна топка" понеже на СП или ЕП(Меси няма и право да играе на тях) не са играли много успешно. При всички случаи сравняването представянето на ван Бастен и Стоичков в националните им отбори през 1992 в никакъв случаи не дава предимство на Стоичков ,а по-скоро обратното.
Не знам за кого избора на ван Бастен е изненадващ ,но той спечели всички най-престижни класации за най-добър футболист на 1992, в предишния си пост съм посочил кои са. Докато Стоичков спечели единствено "Онз мондиал",която не е от най-престижните. Бих бил много благодарен,ако някой постне как са гласували представителите на отделните нации във въпросната анкета,тогава може да я коментираме.
За чисто футболните им качества -вече споменх ,че ван Бастен е между 10-те най-добри футболисти на 20-ти век във всички официални класации ,докато аз Стоичков не съм го срещал никъде между първите 100. Мисля ,че това дава достатъчно ясен отговор на въпроса кой е по-добрия футболист от двамата.
Иначе след след като Стоичков не е искал да напуска Барселона и да отиде в най-силния отбор в света срещу главозамайваща сума(по твоите думи),защо напусна Барселона за да отиде в доста по-скромния(от Милан) отбор на Парма срещу далеч не главозамайващите 7 млн. долара,за справка Милан купи Лентини(имаше и такъв футболист ,за съжалени с малко нещастна съдба) за 47 млн долара. Мисля това отговаря на въпроса доколко Стоичков е отказал на Берлускони. Аз лично досега не съм срещал един специалист,който да твърди ,че Стоичков е по-добър футболист от ван Бастен( в това число и Кройф ;) )


Ти сериозно не си в час.Голова суша в мачове за Европейското и Световното са много сериозно мерило,както каза и човекът над мен Камата взе Златната топка именно заради САЩ 94,естествено и заради страхотното му представяне през сезона,спор няма.Това за първите 100,даже няма и да го коментирам.Тръгна си от Барса,защото се скара с Луиш ван Гаал,в случай,че не си запознат.

Сериозно ли се е скарал с ван Гаал :) и затова си е тръгнал от Барселона-много старнна причина. Първо не ми е известно Стоичков да е имал някакви отношения с ван Гаал през 1995 ,аз си мислех ,че единия е играч на Барселона,а другия е треньор на Аякс. Стоичков отиде в Парма срещу далеч не "баснословната" сума от 7 млн долара,а е отказал баснословна такава от "Милан" ,само и само да остане верен на Барса -аз лично не виждам никаква логика.Друг е въпроса ,че в "калчото" меко казано не се представи добре.
Между другото за статията ,която си постнал- добре е да провериш на коя дата е мача Барселона-Вердер(Б) с който Барселона спечели Суперкупата На Европа.

real_campeones
Мнения: 34
Регистриран на: 25 яну 2015 12:06

Re: Истината за лъжата

Мнениеот real_campeones » 01 фев 2015 23:37

Я ми дай статистиката на Марко Ван Бастен,която не било трудно да се открие,при положение,че в собственият му сайт,не пише за асистенции,ти пък я откри.
Нали беше сигурен,че имало грешка в головете и той бил вкарал повече...Ти си въздух под налягане.
Имал бил близо 40 асистенции,ти в час ли си бе момче.Басирам се,че дори не си живял в Италия,просто се чудиш,как да замажеш лайняното,което остави след себе си...
Даже няма и да си губя времето с глупаци,като тебе...Ще си спукаш някой кръвоносен съд от яд,че Ицо е трябвало да спечели "Златната топка",а не твоят идол - Марко Ван Бастен.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта