Стойчо Младенов

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот petko.h.markov » 03 авг 2015 21:48

GOLEADOR написа:Докато Боклуците са в клуба връщането на 100-йчо в ЦСКА е "мисия невъзможна".Жалко за което! :(

Нека оправи футбола в Египет.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот vaskonti » 03 авг 2015 21:50

Боклуците никога няма да се навият да плащат 8 000лв на Джуниър, а Стойчо никога не би се лишил от такъв ценен и полезен кадър, така че... :roll:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот dream team » 03 авг 2015 21:52

GOLEADOR написа:Докато Боклуците са в клуба връщането на 100-йчо в ЦСКА е "мисия невъзможна".Жалко за което! :(

Кой имаш предвид под Боклуците? Титан ли?

Не е ли Гриша Ганчев собственик в момента?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Интервю за „Труд“ 05 август 2015

Мнениеот GOLEADOR » 13 авг 2015 11:43

Стойчо Младенов започва нова глава в треньорската си кариера. Връща се на едно от местата, където най-много го ценят - близо до египетските пирамиди. От днес екзекуторът на Ливърпул започва да тренира Ал Итихад Александрия. Преговорите минаха мълниеносно. При втория опит да наемат Младенов шефовете на Ал Итихад вече не пестиха усилия. И стиснаха ръцете си с един от най-добрите български треньори през новия век. Преди да отлети за курортния египетски град, Младенов даде интервю за „Труд“.

С какво Ал Итихад ви убеди да подпишете?
- Най-вече с отношението, което показа клубът към мен. Ал Итихад ме потърси за първи път миналото лято, когато бях на лагер с ЦСКА в Холандия. Беше четвъртият египетски тим, който ме кани от 2011-а насам. Миналото лято Ал Итихад празнуваше стогодишен юбилей с мач срещу Спортинг Лисабон, искаше аз да водя отбора. Но тогава бях ангажиран с ЦСКА. Футболистите бягаха, трябваше да се търсят спешно нови. Нямах право да зарежа ЦСКА в името на моето лично благо. Клубът имаше нужда от мен и отклоних поканата. Въпреки това Ал Итихад не спря да ме следи и вече няма пречка да започна работа.

Какви са амбициите ви в клуба?
- Шефовете бяха много коректни в преговорите и ме вкараха веднага във всички проблеми. Ал Итихад има два милиона фенове в Египет, но отдавна клубът не е водещ. Най-големите му успехи са шестте купи на страната. Идеята е през първата година да създадем гръбнак от млади футболисти, а през втората да гоним по-високи цели. Когато видим какво сме направили след 12 месеца, ще говорим какво ще се гони след още 12.

Може ли да вземете български футболисти в отбора?
- На този етап не.

Какви бяха другите варианти за бъдещето ви?
- Имах още няколко добри предложения от две други държави, но коректността изисква да замълча за имената на клубовете. Факт е, че след работата ми в ЕНППИ в Кайро интересът от Египет към мен никога не е спирал. Затова предпочетох да отида в страна, където ме ценят и уважават. Обстановката ми е позната. Създадох приятелства, които ще ми помагат и сега.

Какво е политическото положение в Египет?
- На представянето ми египетски журналист ме попита дали се притеснявам от политическото положение. Отговорих, че в момента не виждам разлика от предишния ми период в страната. Обиколил съм почти целия свят, но толкова добър народ като египтяните не съм срещал. Не го казвам от куртоазия, защото започвам работа там. Впечатлението не е само мое. Египтянинът е човек, който вади залъка от устата си, за да го даде на гладния. Когато започна революцията и с правителствения самолет ни взеха от Кайро, можеше да не успея да стигна до летището. Тогава един египтянин ме закара със съпругата ми, въпреки че нямаше как да се прибере до започването на вечерния час. Каза ми да съм спокоен и че ще остане да спи на летището, но ще ме заведе. Ето за такива хора говоря. В Египет злобата и завистта не са познати.

Но имат сериозен проблем с футболното хулиганство.
- Къде го няма? В Европа по-лесно се овладява. Спортното министерство е начертало програма за отстраняване на проблема. Миналото първенство се е играло пред празни трибуни, а сега 5000 души е максималният брой фенове, които ще се допускат. Държавата взаимства мерките за сигурност от Западна Европа. Навсякъде са сложили камери по стадионите и запалянковците са предупредени, че няма да се допуснат никакви безредици.

Следите ли ЦСКА във „В“ група?
- Да, ще го правя и от Египет. Тръгвам спокоен, защото ЦСКА е в сериозни ръце. Изживяхме трудни моменти през последните две години. Но се гордея с работата на моя екип. От спортно-техническо естество си я свършихме отлично. Аз затова отговарях в ЦСКА. Показател са условията, в които работихме и въпреки това бяхме първи. След мен нито един треньор не успя при такива обстоятелства. Смея да твърдя, че в подобна екстремна ситуация само аз и ЦСКА можем да оцеляваме. В немотия и със селекция в последния момент, направена по клипчета от интернет. И без да плащаме трансфери за нито един.

Защо мисията по спасението на ЦСКА в „А“ група накрая се оказа неуспешна?
- Само главните акционери могат да кажат. Александър Томов и Ивайло Манджуков бяха отговорните фактори.

Можеше ли ЦСКА да стане шампион?
- Категорично да! Ненапразно казах, че Томов и Манджуков трябва да плащат и да мълчат по темата футбол. Още на коледното парти исках да си тръгна, защото видях накъде отиват нещата. Почти две години повтарях, че ЦСКА не е спасен, но не ме слушаха. Напротив - свиреха фанфари, слагаха се розови очила.


Виждате ли се още веднъж на „Българска армия“ в бъдеще?
- Сега поемам голяма отговорност, която дължа на ръководството и феновете на Ал Итихад. Когато свърша работата си, ще мисля за ЦСКА. Разсъждавам като професионалист. Но ЦСКА е нещо много специално и различно за мен и всички го знаят.

Как бихте коментирали участието на българските отбори в евротурнирите?
- Едно истинско отражение на ситуацията във футбола ни. Спомнете си преди година как ЦСКА отпадна от Зимбру. Когато напуснат много играчи, нов отбор не може да се направи за седмица. И да се очаква да биеш противник, който не е пипнал никого от играчите си. Но големите коментари бяха за ЦСКА, сега за другите - нищо. В крайна сметка затова ние завинаги ще сме голямата марка ЦСКА и винаги на първо място, дори в лошото.

Интересна ли е „А“ група с 10 отбора, но без ЦСКА?
- Без ЦСКА и Локо София „А“ група загуби чара си. Отборите не изпаднаха футболно, а заради лошо управление. И за да ви попитам нещо: “На кого няма да му липсва вечното дерби?“
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот Заклет Левскар » 13 ное 2015 09:31

Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот Drunken_Master » 13 ное 2015 10:16

Заклет Левскар написа:http://www.sportal.bg/news.php?news=576041

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Е...нали където хванеше ви плющеше.Още ви държи влага явно...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот Red_Neck » 13 ное 2015 10:27

Заклет Левскар написа:http://www.sportal.bg/news.php?news=576041

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Колега, това трябва повече да те притеснява : http://www.sportal.bg/news.php?news=575561 ... щото нали знаеш върне ли се пак ще ви пише "Отличен" ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот ЕМИЛ » 18 ное 2015 23:34

Red_Neck написа:
Заклет Левскар написа:http://www.sportal.bg/news.php?news=576041

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Колега, това трябва повече да те притеснява : http://www.sportal.bg/news.php?news=575561 ... щото нали знаеш върне ли се пак ще ви пише "Отличен" ;)

И в кой отбор ще се завърне .Лудогорец вече назначиха чичо Гошо .

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Стойчо Младенов

Мнениеот Кашчей » 18 ное 2015 23:56

ЕМИЛ написа:
Red_Neck написа:
Заклет Левскар написа:http://www.sportal.bg/news.php?news=576041

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Колега, това трябва повече да те притеснява : http://www.sportal.bg/news.php?news=575561 ... щото нали знаеш върне ли се пак ще ви пише "Отличен" ;)

И в кой отбор ще се завърне .Лудогорец вече назначиха чичо Гошо .

Е как в кой-в отбора на сърцето....и портфейла му. Треньорът и във В група може да е платен, така че няма проблем Стойчо отново да се намърда и да започне да обяснява за директивите.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Стойчо Младенов официално пое казахстанския Атирау.

Мнениеот GOLEADOR » 06 юни 2016 11:47

[center]Стойчо Младенов официално пое казахстанския Атирау.[/center]
Стойчо Младенов официално пое казахстанския Атирау. Така той се превърна в третия българин, който ще води клуб от елитната дивизия на бившата съветска република.

Както е известно, начело на шампиона Астана е Станимир Стоилов, а Димитър Димитров - Херо води Иртиш.

Младенов беше без работа през последните няколко месеца, след като напусна египетския Александрия заради неизпълнени условия по договора му. Неговият нов отбор е на 9-о място в първенството на Казахстан с 13 точки от 14 мача.
Успех!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта