Сектор Г

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот ivo55 » 22 яну 2017 12:39

И как ги сметна? Я дай да видим калкулацията ти? Или просто така си мислиш ти?
Иначе, който иска - ходи, който не иска - не. Аз почти не съм стъпвал, като причината е само една - отборът хич не ми харесва. Не смятам да харча време и пари, за да гледам слабо представление. Като и ако направят отбор с футболисти от калибъра на Жуниор Мораеш, Хидиуед, Велизар, Ицо Янев и т.н., ще ходя. Много е просто. Аз съм си чичак, немам никакъв ищах да ходя да гледам родилни мъки и посредственост.

В тая връзка, ако тъй продължава "селекцията", собствениците да се замислят дали Сточйо Стоилов е готов за възложената му отговорност. ЦСКА не е Ловеч. Но да не избързваме, нека видим и тая зима. Но лятото и есента вече се провали чудовищно. Разбишка отбора, за да стане ... по-слаб. Сега пък нищо не прави. Ще реанимираме кариерата на някакъв ловешки пенсионер. ЦСКА има нужда от 2-3 качествени попълнения. А не да се връща поредна ловешка легенда, която е качила килограми, и която не е играла официален мач от 1 година ...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
RedSkin
Мнения: 409
Регистриран на: 24 апр 2014 00:44

Re: Сектор Г

Мнениеот RedSkin » 22 яну 2017 15:12

Покрай моето обкръжение е ясно. Останаха да ходят само по-възрастните, които чакат само шоу или дерби за да отидат.
Тия дето се занимавахме с агитации, организации и бяхме на 70% от мачовете, независимо с кой и къде, и при какви обстоятелства вече ни няма. Няма и да ни има, докато са така нещата.
ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ АРМИЯТА!!!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот ivo55 » 22 яну 2017 17:00

Еми аз лично се надявам, че накрая, по един или друг начин ще сме пак едно цяло. И че ще имаме клуб и отбор, с които да се гордеем и да ни доставят радост. Явно обаче първо всички , които смятат да налагат своите възгледи и разбирания с омраза и агресия, ще трябва да се уморят.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот Ozzimozzi » 22 яну 2017 18:00

ivo55 написа:Еми аз лично се надявам, че накрая, по един или друг начин ще сме пак едно цяло. И че ще имаме клуб и отбор, с които да се гордеем и да ни доставят радост. Явно обаче първо всички , които смятат да налагат своите възгледи и разбирания с омраза и агресия, ще трябва да се уморят.

Много точно казано!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Сектор Г

Мнениеот Red joker » 22 яну 2017 20:23

RedSkin написа:Все си повтаряте едни и същи лъжи, и си вярвате. Нивото и посещаемостта рязко е спаднала. В "А" сектор сте си едни и същи чичаци, за които е важно ЦСКА да е в кирливата "А" група независимо как.
Истината е обаче, че има едни 30-40%, които изобщо не са стъпвали на мач на този нов отбор, а са били редовни посетители преди това.

Аре бе,как ги изчисли :) Ти от офанзива ли си -ако да ,по-добре не стъпвай на Армията завинаги :!: ;)
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
RedSkin
Мнения: 409
Регистриран на: 24 апр 2014 00:44

Re: Сектор Г

Мнениеот RedSkin » 22 яну 2017 21:58

Red joker написа:
RedSkin написа:Все си повтаряте едни и същи лъжи, и си вярвате. Нивото и посещаемостта рязко е спаднала. В "А" сектор сте си едни и същи чичаци, за които е важно ЦСКА да е в кирливата "А" група независимо как.
Истината е обаче, че има едни 30-40%, които изобщо не са стъпвали на мач на този нов отбор, а са били редовни посетители преди това.

Аре бе,как ги изчисли :) Ти от офанзива ли си -ако да ,по-добре не стъпвай на Армията завинаги :!: ;)

Не съм от никоя, но съм против една фракция и един гном.
То си личи каква е посещаемостта. 1 мач събрахте 12к и на още един 6к и после по 1000 човека. Всичко стана както искахте, припознавачите намаляват. 100тей ся?
ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ АРМИЯТА!!!

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот nosmoky » 22 яну 2017 23:33

Ако бех Дърпатката щех да ти извада посещаемост от последните 15 години..ма ме мързи :lol:
Помня толкова мачове, дето сме били по 200-300 човека.
С трето място и слаба игра и тая посещаемост е много.
Истината е, че ако има Европа на лято. На вторият съперник сме 30 хиляди.

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Сектор Г

Мнениеот ceBep » 23 яну 2017 09:48

.
Последна промяна от ceBep на 04 мар 2017 22:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
IND
Мнения: 215
Регистриран на: 14 юни 2016 19:31
Контакти:

Re: Сектор Г

Мнениеот IND » 23 яну 2017 11:22

Относно посещаемостта - като цяло спада е валиден за всички клубове в България. Ето например Левски - те даже не са фалирали, не са "припознавали" бяха даже на първо място и без загуба доста време, но там посещаемостта е още по-плачевна.
За мен основната причина са големите европейски първенства - доста хора поредпочитат да си седнат пред телевизора и да си гледат меситата и роналдовците, вместо да ходят в студ или пек на стадиона. Едно време нямаше излъчвания на нашето първенство (само отделни мачове) а какво остава за чуждестранните и хората се тълпяха по стадионите. То тогава и на спорта като цяло се обръщаше повече внимание... а сега тюфлеците събота и неделя се редят на опашака за паркинг по моловете...

Аз обаче мисля, че Ганчев е точния човек за ЦСКА - знае как да инвестира в спорта и да извлича ползи от това. Има ред и дисциплина, а тия дето искат да са на хранилка, но нищо да не вършат си заминават.

Потребителски аватар
RedSkin
Мнения: 409
Регистриран на: 24 апр 2014 00:44

Re: Сектор Г

Мнениеот RedSkin » 23 яну 2017 12:27

Какво ми гледате ония от Подуене, бе? До там ли стигнахме да се сравняваме с тия?
Нали искахте Ганчев за собственик, нали искахте да сте в "А" група, нали искахте да сте на Армията, нали искахте да няма повече забавени заплати и скандали, всичко да е наред? Ми къде сте, бе припознавачи? Това ли ви е любовта към отбора? Останаха само сребролюбците на стадиона, и точно вие да ми пеете за вярност и чест...
ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ АРМИЯТА!!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта