КОЙ ПАК ПИЩИ???

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
popaj
Мнения: 454
Регистриран на: 30 сеп 2008 08:36
Контакти:

КОЙ ПАК ПИЩИ???

Мнениеот popaj » 06 апр 2009 20:05

Настана едно време,когато шампионатът навлезе в серия от решителни мачове и реалността показа кой е шампионът.Трудно,дузпи,но....играта е това.Дузпите бяха три,даже...мисля си,че е излишно да спорим какво,защо и как....Както е тръгнало,първенството ще се реши в директния мач.Там ще стане ясно кой кого....Колкото до националния отбор,аз мисля,че Мъри е на прав път.Рано или късно от този състав ще отпаднат недоразуменията Коловати,Томашич,Михайлов,Телкийски ,Топузаков и т.н.
Тъй като използвам чужд ИПадрес,ще видим как ще ви пиша за напред,но и това има решение....Няма да им се моля на ибрикчиите да ме реабилитират,но...айде,чао,за сега!!!

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: КОЙ ПАК ПИЩИ???

Мнениеот plamen etov » 06 апр 2009 20:20

popaj написа:Настана едно време,когато шампионатът навлезе в серия от решителни мачове и реалността показа кой е шампионът.Трудно,дузпи,но....играта е това.Дузпите бяха три,даже...мисля си,че е излишно да спорим какво,защо и как....Както е тръгнало,първенството ще се реши в директния мач.Там ще стане ясно кой кого....Колкото до националния отбор,аз мисля,че Мъри е на прав път.Рано или късно от този състав ще отпаднат недоразуменията Коловати,Томашич,Михайлов,Телкийски ,Топузаков и т.н.
Тъй като използвам чужд ИПадрес,ще видим как ще ви пиша за напред,но и това има решение....Няма да им се моля на ибрикчиите да ме реабилитират,но...айде,чао,за сега!!!

ЧАО И ДО СКОРО ;) ;) ;) ;)
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.

blue is the color
Мнения: 3
Регистриран на: 29 яну 2009 08:59
Контакти:

Re: КОЙ ПАК ПИЩИ???

Мнениеот blue is the color » 06 апр 2009 20:28

не дузпите бяха шест

Потребителски аватар
al_ex1
Мнения: 711
Регистриран на: 04 авг 2008 08:42
Местоположение: България

Re: КОЙ ПАК ПИЩИ???

Мнениеот al_ex1 » 06 апр 2009 21:49

POPAJ не се претеснявай,погледни колко ЦЕСЕКАРИ останахме в тоя "демократичен" форум и съотношението на синята сган!А да оставим,че в месеца поне 3 пъти съм бан и бих спорил с тоя нещастник който редовно ме дебне,но го оставям на съвестта му,ако изобщо я има! :oops: :oops: :oops:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта