Червена радост

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Червена радост

Мнениеот mike28 » 15 юни 2008 08:48

-
Последна промяна от mike28 на 03 окт 2009 23:00, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Червена радост

Мнениеот DANS » 15 юни 2008 08:57

ТАКА ТРЯБВА!
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Червена радост

Мнениеот mike28 » 15 юни 2008 09:20

-
Последна промяна от mike28 на 03 окт 2009 23:01, променено общо 1 път.

LancerDoctor
Мнения: 47
Регистриран на: 14 май 2008 18:54

Re: Червена радост

Мнениеот LancerDoctor » 15 юни 2008 09:45

България има изключително сериозни проблеми,а Станишев се занимава с ЦСКА.Лично Дучето го бил информирал за това или онова.Очаква ни студен душ от европейския доклад,а цялата преса отразява наглите лъжи и обяснения на Лупи.Събрали се били около 400 чорбари на митинг "внушително число".Нека престанем да искаме това или онова от държавата.Който не може да играе на пазара е аут,ако трябва и във В група.Никой клуб или което и да е търговско дружество не е застраховано от подобна участ.Горенето на шалове единствено показва,че дори и в такъв момент червените лумпени показват,че мястото им не е в европа,а полицията ни отново не може да се справи с група пияни тийнейджъри и провалили се в реалния живот псевдолидери с фашистки прозвища.

trooper
Мнения: 26
Регистриран на: 15 юни 2008 10:26
Контакти:

Re: Червена радост

Мнениеот trooper » 15 юни 2008 10:38

Браво бе хора.Това ли е протест да псуваш и отправяш закани от рода на да им "еба майката"а точно зад тебе на трибуната да има малки деца.Това ли са феновете това ли са "децата" на ЦСКА.
Да хванеш бутилката с бира, да псуваш и обиждаш да гориш шалчета и т.н..Това не е протест, а всъщност незнам за какво протестирате като Вие сте си виновни за това.И заради скапания манталитет на сини и червени ще бъдем на дъното.По добре да няма първенство следващия сезон.

trooper
Мнения: 26
Регистриран на: 15 юни 2008 10:26
Контакти:

Re: Червена радост

Мнениеот trooper » 15 юни 2008 10:48

На такива хора от митинга в Европа до живот им се спира правото да посещават спортни мероприятия.Дучето псуваше като див селянин.И този човек водеше преговори с министър- председателя.Това е нашата мила родна страна.ЦСКА не заслужава това.

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Червена радост

Мнениеот Apostola » 15 юни 2008 10:55

mike28 написа:
DANS написа:ТАКА ТРЯБВА!
БФС=ДПС=ЛЕФСКИ - ТУРСКОСИНИ ЕНИЧАРИ!!!!!!!!!!!!


О,извинявай,явно е моя грешката,аз не съм разбрал.Вие не сте правили митинг за да спасите ЦСКА,а за да свалите турската мафия.Че,що не казахте така бе хора,аз си мислех,че милеете за клуба.

AAAAAAAA!!!РАЗБРАХТЕ ЛИ СЕГАААА!ТАКА ТРЯБВА!Ако все още някой не е разбрал нека пак да се информира!Така се подкрепя любимия отбор,който е в труден момент.Подкрепя се с 300 човека на кръст,без ръководните си фигури,с ругаене,псуване,бомбички,гнусни скандирания към противниковия лагер(който какво ли общо има в случая),горене на шалове и да не забравим накрая,"некоректното отношение" на полицията!ШШШ,ало,Англията,Испанията,Италията - така се подкрепя любимия отбор какво знаете вие?Смешници!Вижте примера на черената армия!Така се спасява отбор в труден момент!Нищо не разбирате вземайте пример от нас!Вижте и децата си учим от малки как да стоят зад отбора си!И тия журналисти значи как може да не отразяват правилно великото събитие!Къде са от CNN?EEEE,как може значи?Позор!
БРАВО ЧЕРВЕНИ ФЕНОВЕ!БРАВО!ПОКЛОН ПРЕД ВАШАТА ОБИЧ КЪМ ЛЮБИМИЯ ОТБОР!АКО НЯКОГА(да не дава Господ)ТОВА СЕ СЛУЧИ С МОЯТ ОТБОР ВЕЧЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ!ХУБАВ ПРИМЕР МИ ДАДОХТЕ!БЛАГОДАРЯ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ!!!
Дела трябват,а не думи!

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Червена радост

Мнениеот DANS » 15 юни 2008 12:17

Изображение
Изображение
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Червена радост

Мнениеот mike28 » 15 юни 2008 13:00

-
Последна промяна от mike28 на 03 окт 2009 23:01, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Haris
Мнения: 51
Регистриран на: 15 юни 2008 10:31
Контакти:

Re: Червена радост

Мнениеот Haris » 15 юни 2008 13:12

Аз съм Левскар,но няма да имам нищо против ако Батков или Чорни изкупят задълженията на ЦСКА,и ЦСКА стане сателитен отбор на Левски!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта