4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7170
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 13 фев 2022 19:27

Mitata написа:
akv написа:Трябва Стойчо,да сложи по една гривна с ток ,на Йомов и Вилдхуст,да им подсказва кога да подават.Като ги лепне тока и да ритат тая топка.


Не знам какво е нужно, но не може ЦСКА да излиза в решаващ мач за титлата очевадно неподготвен. Този мач трябваше да го вземем с лекота, вместо това едва не го загубихме.

Кое е решаващ мач за титлата? Разликата в класите между ЦСКА и Лудогорец е очевидна и това, че в момента разликата в точките не е голяма се дължи основно на Лудугорец.
Подкрепяме си отбора и се надяваме да се развива игрово. Аз лично се надявам отбора да заиграе малко по-атрактивно и заради феновете.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот КАН » 13 фев 2022 19:33

Прилична игра на буферите . Дано следващата година първенството да е по - интересно .

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот Mitata » 13 фев 2022 19:34

Ozzimozzi написа:
Mitata написа:
akv написа:Трябва Стойчо,да сложи по една гривна с ток ,на Йомов и Вилдхуст,да им подсказва кога да подават.Като ги лепне тока и да ритат тая топка.


Не знам какво е нужно, но не може ЦСКА да излиза в решаващ мач за титлата очевадно неподготвен. Този мач трябваше да го вземем с лекота, вместо това едва не го загубихме.

Кое е решаващ мач за титлата? Разликата в класите между ЦСКА и Лудогорец е очевидна и това, че в момента разликата в точките не е голяма се дължи основно на Лудугорец.
Подкрепяме си отбора и се надяваме да се развива игрово. Аз лично се надявам отбора да заиграе малко по-атрактивно и заради феновете.


При две точки разлика всеки мач е решаващ, всеки двубой се играе като финал. Вместо това днес ние играхме ганкиното. Сега трябва да се надяваме на тяхна грешка, което може и да не се случи. Но ако ние самите продължаваме да се държим на терена по същия начин, ще продължим да губим точки.
Не мисля, че разликата в класите е голяма, даже няма такава, последният ни мач с Разград ги надиграхме тотално. Изглежда зимната подготовка ни е калпава.

За подкрепата съм напълно съгласен.
Последна промяна от Mitata на 13 фев 2022 19:36, променено общо 2 пъти.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

WelcomedBurden
Мнения: 16
Регистриран на: 04 фев 2022 18:59

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот WelcomedBurden » 13 фев 2022 19:34

Реален резултат 5:1 за Локото. Няма к'во да се лъжем или да увъртаме,плачевна и изключителна слаба игра. Очакваше се точно обратното след два месеца пауза, а оправданията на Стойчо,че били на психологическа основа просто не минават и са неоправдани. То значи,че те всичките са депресари непрофесионални и слабохарактерни,щом ги е шубе от кремвиршланд...Дават им се една кофа пари и пак не играят. Слаби пасове,неточни и грешни.Кери слаб ,Юга 1 пас за цял мач другото грешка след грешка.
Ясно ,че няма да вземем креативен халф, със тия простити дупки където се отвориха със тия задължения.
И пак късмета ни отърва от разгром, срамота!
леФски-динамо-спартак-витоша-лафчис 92 Софянски 98.Ние сме най-морални ама с мафията сме дружки и си правим своеволя изяшни и страшни игрушки! За нас закона не важи нито задължения,редим обаче от злоба разни и всякакви изпражнения.

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот Mitata » 13 фев 2022 19:40

Чак 5:1 не е. И ние изпуснахме 2-3 положения, последното от които Бисмарк сам срещу вратаря.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Ozzimozzi
Мнения: 7170
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 13 фев 2022 19:45

Mitata написа:
Ozzimozzi написа:
Mitata написа:
akv написа:Трябва Стойчо,да сложи по една гривна с ток ,на Йомов и Вилдхуст,да им подсказва кога да подават.Като ги лепне тока и да ритат тая топка.


Не знам какво е нужно, но не може ЦСКА да излиза в решаващ мач за титлата очевадно неподготвен. Този мач трябваше да го вземем с лекота, вместо това едва не го загубихме.

Кое е решаващ мач за титлата? Разликата в класите между ЦСКА и Лудогорец е очевидна и това, че в момента разликата в точките не е голяма се дължи основно на Лудугорец.
Подкрепяме си отбора и се надяваме да се развива игрово. Аз лично се надявам отбора да заиграе малко по-атрактивно и заради феновете.


При две точки разлика всеки мач е решаващ, всеки двубой се играе като финал. Вместо това днес ние играхме ганкиното. Сега трябва да се надяваме на тяхна грешка, което може и да не се случи. Но ако ние самите продължаваме да се държим на терена по същия начин, ще продължим да губим точки.
Не мисля, че разликата в класите е голяма, даже няма такава, последният ни мач с Разград ги надиграхме тотално. Изглежда зимната подготовка ни е калпава.

За подкрепата съм напълно съгласен.

За мен разликата в класите е очевадна и аз илюзии не съм си правил. Да, Лудогорец бяха в доста слаба форма есента, имаха и треньорски проблеми, но въпреки това си взимат повечето мачове с лекота. В колко мача ти хареса играта на ЦСКА?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот Mitata » 13 фев 2022 19:50

Не съм казал, че ЦСКА е достатъчно силен отбор, но онези също не са нищо особено и представянето им в Европа през последните години го доказва.

Ние определено сме доста бавни в средата на терена с Джеферсон и Юга, освен това те двамата често грешат в подаванията. Оттам основно идват проблемите ни.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Snatch
Мнения: 204
Регистриран на: 09 фев 2022 19:24
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот Snatch » 13 фев 2022 19:58

Няма как да стане с тея играчи. Жеферсон го е страх от топката и пас напред няма,а пък ми го мъчат като халф. Юга е спънат кон, тромав и неориентиран. Кери направи 2 мача в Европа и спря, вижда се че и при него е мъка и за мен не е за плеймейкър, като крило ще е по - полезен. За Вион и Мухар няма смисъл да говорим, аз по големи дървари от нашите халфове нз да има в цялата лига. Без халфова линия в днешния футбол не става. Нито има кой да изнесе, за създаване на положения да не говорим. Чарлс го превъзнасяме за гола срещу Арда, ама той нз от коя страна се рита топката.Несериозно е да не можеш да я уцелиш тая топка дейба. В защита трагичен мач, минаваха ни като колчета. И това оправдание, че сега стадиона е най-важен за мен не върви. Не може да изглеждаме по този начин след 1 месец подготовка. Несериозно е...
Keep Walking

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот Mitata » 13 фев 2022 20:17

За мен вариантът с Лам дефанзивен е приличен, доказа го и с играта си в мача с Разград. Според мен сгрешихме, че се разделихме с Мец, който можеше да е много по-полезен от прехваления от Стойчо Джефри- мързелан и от бидона Юга. А с Чатакович креативен щяхме да изглеждаме по-добре в предни позиции, отколкото с Кери, който е в дупка. Може би е време да се даде шанс на малкия Чорбаджийски.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот Skywalker » 13 фев 2022 20:20

Стига сме се надхвърляли ! Това са ни възможностите, нека сме реалисти. Ние направим някой що годе хубав мач и почваме да говорим за титли ! Стига с глупостите !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта