Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9689
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 14 май 2024 15:12

delqnski47 написа:
peliforewer написа:
delqnski47 написа:Интересен факт (от достоверен източник :geek: )
Ел Любо ни води малко време преди да отидем във В група. Съгласил се е да го направи напълно безплатно, знаейки тежката ситуация в клуба, а и самия той нали пишат че е имал финансови проблеми. И въпреки това.
Източник : Караманджук Джуниър.

Това беше известно, Томов си тръгна, Стойчо Младенов го последва, Караманджуков баща и син заедно с Инджов уж щяха да издържат ЦСКА поне до края на сезона и да осигурят лиценза, но се покриха.Любо пое отбора за да завърши сезона без заплата, а тогава беше най-голямата игрова криза която аз помня в ЦСКА, десетина мача без отбелязан гол и то след като в края на есенния полусезон бяхме на първо място мисля, че на 6 точки пред Лудогорец.

Малкия Караманджук се занимаваше и той искаше да помогне, но нямаше пари. Всичко идваше от баща му, който изобщо не го интересуваше футбола. След поредната загуба е казал на сина си ''Са ако не биете Локо СФ, спирам с парите''. По спомен завършихме 1:1 :)
П.П. Е тва с Локо СФ вече не ти е известно.... 8-)

Не ми е известно, само си спомням, че след като напусна ЦСКА Караманджуков направи някаква сделка с Пеевски, джуниър може да я помни, не казвам, че има нещо общо с ЦСКА.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3816
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 14 май 2024 15:51

Дано това за Любо е истина.

gihuelo
Мнения: 5873
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 14 май 2024 16:11

Днес бяха внесени 21 373 500 лв. в "Спортни имоти Българска армия" (СИБА) - съвместното дружество между държавата и ЦСКА. С това изпълнихме законовия си ангажимент да инвестираме общо 28 498 000 лв. в дружеството. Средствата ще бъдат използвани за реконструкция и модернизация както на ст. "Българска армия", така и базата в Панчарево, която също имаме стремежа да преобразим. Не очакваме всичко да се случи гладко и по вода. Напротив – знаем, че ще срещаме проблеми от недоброжелатели и ще се сблъскваме с редица казуси, но сме твърдо решени да се справим с всичко по пътя към изграждането на нов "армейски" дом".

Браво на Папаза за парите !
Леко обаче ни подготвят за проблеми според мен :)

gihuelo
Мнения: 5873
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 14 май 2024 16:24

Ръководството на ЦСКА ще направи промени в спортно-техническия щаб, съобщи за БТА източник от футболния клуб.
Управата в лицето на фондация "Национален Фонд за Спорт, Култура, Изкуство и Наука", която през миналия месец придоби около 80 процента от акциите на "червените", има постигната договорка с бившия национал Михаил Александров да поеме функциите на спортен директор.
В близките дни ще бъде назначено и ново скаутско звено от трима души с шеф Иван Славов, доскорошен главен скаут на гръцкия елитен ОФИ Крит. Те ще бъдат ангажирани анализ на представянето на футболистите и ще отговарят за търсенето на нови играчи на желаните от старши треньора постове.
Управата на ЦСКА иска да назначи и президент на клуба. Позицията на този етап остава вакантна, след като преговорите с бившия национал Димитър Бербатов приключиха с неуспех заради финансови разминавания между страните.
БТА

Статията е на Боян Денчев на когото според мен може да се вярва.

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1571
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kolokolo » 14 май 2024 16:49

Начи , от всичко най-важно е да се построи стадиона . Другото ще се нареди с времето , дори да не тръгне по вода .
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

The_Miz
Мнения: 346
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот The_Miz » 14 май 2024 16:52

gihuelo написа:Ръководството на ЦСКА ще направи промени в спортно-техническия щаб, съобщи за БТА източник от футболния клуб.
Управата в лицето на фондация "Национален Фонд за Спорт, Култура, Изкуство и Наука", която през миналия месец придоби около 80 процента от акциите на "червените", има постигната договорка с бившия национал Михаил Александров да поеме функциите на спортен директор.
В близките дни ще бъде назначено и ново скаутско звено от трима души с шеф Иван Славов, доскорошен главен скаут на гръцкия елитен ОФИ Крит. Те ще бъдат ангажирани анализ на представянето на футболистите и ще отговарят за търсенето на нови играчи на желаните от старши треньора постове.
Управата на ЦСКА иска да назначи и президент на клуба. Позицията на този етап остава вакантна, след като преговорите с бившия национал Димитър Бербатов приключиха с неуспех заради финансови разминавания между страните.
БТА

Статията е на Боян Денчев на когото според мен може да се вярва.

Беше ясно, че Бербатов няма да дойде в ЦСКА. Реално, откакто напусна клуба преди повече от 20 години, гледа да стои далече от него с изключение на два-три юбилейни празника. Иначе дано Александров и Славов свършат добра работа, но както други вече казаха, структурата в клуба трябва да е ясна и да работи плавно, без значение кои са директорите.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3704
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 14 май 2024 18:57

Харесали са си го тоя Александров и това е. Не знам явно я считат за много престижна тази програма, която е изкарал в УЕФА или другият вариант е да е близък на някой друг от ръководството и да играе малко или много и ролята на "ухо" (връзка между ръководството и играчите).

Интересно и какво става с Фичо след като това беше неговият пост до момента.

Относно треньорския пост бях почти сигурен, че ще е Любо и то май така и ще стане. Логичен избор. Сега ще видим в Любо ли е бил проблема или в ръководството.

Най-интересно е за поста "президент" , ако въобще има такъв пост. Тука вече съм шах с пешката. Бербатов явно иска няква работа да си бара м......., ако това е вярно, че е отказал. Стоичков аз лично мисля, че няма нужните качества и капацитет за такъв пост. Танев също ми се струва, че по-скоро и той няма да е. Лично аз си мисля, че ще е някой съвсем друг, а може и да не е и толкова тясно свързан с футбола дори. Ще видим кой ще е баш шефа накрая :)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Martinez1948
Мнения: 1382
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Martinez1948 » 14 май 2024 18:59

Да не стане пак “много баби , хилаво бебе “.

Честно казано , може и преди да съм го писал , клуба изглеждаше най-европейски / в добрият смисъл на думата/ в мойте очи, по-времето на Божков.
Собственик грижещ се клуба да е на плюс и неговото финансиране.
Орманджиев старши - изграждащ визията , структурата и развитието на клуба и отбора.
Треньор - с главно Т , избран от Орманджиев , подходящ за изграденият визионерски план.

При Томов 1.0 - беше същото кажи речи.

*мнението ми е : 1во - субективно , 2ро - отнасящо се само за структурата , която беше изградена , 3то - не отнемащо поразиите , които най-вече Томов направи.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

DoSomethingDifferent
Мнения: 584
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот DoSomethingDifferent » 15 май 2024 09:40

BRF написа:
danko_sot написа:След последните събития шансът на Каранга, а и Асприля да останат е близо до 0 процента. Смятам, че Каранга е запазил голяма част от качествата си, но много по-важно е новото ръководство да покаже, че независимо от таланта и способностите на даден играч, както и да се казва той, на първо място ще бъде дисциплината в клуба и в това отношение трябва да сме абсолютно безкомпромисни.

Четох тази сутрин и един анализ на Станков (старши, младия няма кой да го чете), като той смята, че и времето на Юга е изтекло, което се припокрива и с моето мнение. Нуждаем се от различна динамика в средната зона, въпреки че не мога да отрека, че Юга притежава и някои добри футболни качества, а и лидерски.

Относно Вион на мен той винаги ми е бил един от любимите играчи, поради което преценката ми за него е по-трудна. Но поне за резерва, аз лично вероятно бих го задържал.

За Фаетон, въпреки не особено добрите му изяви с оглед на парите дадени за него, мисля, че няма две мнения, че трябва да му се даде задължително шанс и през следващия сезон. Има бързина и взривност, дано да избухне през седващия сезон и да му намерят оптималната позиция.

Мнението ми за Вион е същото и се надявам да остане,много е сърцат,зннае играта и може да играе на много позиции!
Фаетон ще се справи ,сигурен съм че не сме видели най-доброто от него!Може би му трябва време за акличатизация!Четох много псувни от феновете на Гренобъл към ръководството им като го пуснаха при нас!
Мисля,че голям потенциал имат Хайнц,Скаршем,Линдсет ,Кареасо,Фаетон,Петров,Кордоба дори и Санянг!
Вратрите са ни добри,само не знам Евтимов колко още би стоял резерва!Турицов също бих се радвал да остане ,както и Шопов!
Това виждам като основа и тях смятам за класни футоболисти!Матей ми е на сърце от първия ден като дойде и винаги се е доказвал като лоялен и раздаващ се футболист!Има страхотен поглед над играта и дава страхотни далечни пасове!Мисля,че Петров научи много от него!



Момчета, искате титли и в същото време, футболист като Вион да играе в ЦСКА. Вземете си избистрете приоритетите...
Последна промяна от DoSomethingDifferent на 15 май 2024 11:59, променено общо 1 път.
Do Something Different!

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3704
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 15 май 2024 10:21

Като дойде треньорът, той ще си прецени. Мойто мнение аз съм го казал: че трябва да се взимат някакви решения и е време в този клуб някой да поеме отговорността и да вземе тези решения, а не само да отлагаме и нищо да не се прави. Още от миналия сезон има футболисти, които още тогава можеше да им се посочи вратата и съставът можеше да се освежи.

Един от любимите ми цитати по памет на сър Алекс Фъргюсън е: "Лошо е да вземеш грешно решение, но далеч по-лошо е да не можеш да вземеш никакво решение".

В този смисъл само този, който не прави нищо, само той не греши. Така е с футбола. някои решения за продадени или оставени футболисти, може и да се окажат грешни, но трябва да се вземат решенията. Ето Гуардиола в началото на сезона продаде Коул Палмър на Челси. Дали е правилно или не, всеки може сам да прецени. Но е взел решение и го е направил.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта