Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5828
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 08 май 2024 11:30

Това са хората с изтичащи договори (трансфермаркт)
Разбрахме вече че Бусато е преподписал.

Изображение

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12714
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 08 май 2024 11:30

bubka написа:
Ozzimozzi написа:От позицията на времето ще може да се направи по-трезва оценка на управлението на Ганчев. Ако нещата със стадиона станат и той бъде завършен, дори само това да е неговият принос, за мен управлението ще е успешно. Времето ще покаже.


Да, и аз така мисля за стадиона. Трябва да се вземе предвид и представянето в Европа по времето на ГГ. Мисля, че там направихме нелоши мачове и като цяло покрихме минимума очаквания, които е би трябвало да имаме.

Единственото проблемно участие в ЕКТ беше тази година!Във всички други отстранявахме поне по 2 противника,2 пъти влязохме в групи и поне веднъж бяхме на бараж!По-скоро се върнахме на картата на Европа по времето на Ганчев!За стадиона според мен няма две мнения,че той изнесе битката с всички недоброжелатели и ако имаме стадион ще е заради него!Самия факт,че сменяме собственика,а всички други освен Разград си търсят такива,означава че в ЦСКА има смисъл да се инвестира!
п.п. Бях се зарекал ако направи стадион да бъде Господин Ганчев,но към момента е само Ганчев,но гг и тем подобни от мен повече никога!

gihuelo
Мнения: 5828
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 08 май 2024 11:35

BRF написа:
bubka написа:
Ozzimozzi написа:От позицията на времето ще може да се направи по-трезва оценка на управлението на Ганчев. Ако нещата със стадиона станат и той бъде завършен, дори само това да е неговият принос, за мен управлението ще е успешно. Времето ще покаже.


Да, и аз така мисля за стадиона. Трябва да се вземе предвид и представянето в Европа по времето на ГГ. Мисля, че там направихме нелоши мачове и като цяло покрихме минимума очаквания, които е би трябвало да имаме.

Единственото проблемно участие в ЕКТ беше тази година!Във всички други отстранявахме поне по 2 противника,2 пъти влязохме в групи и поне веднъж бяхме на бараж!По-скоро се върнахме на картата на Европа по времето на Ганчев!За стадиона според мен няма две мнения,че той изнесе битката с всички недоброжелатели и ако имаме стадион ще е заради него!Самия факт,че сменяме собственика,а всички други освен Разград си търсят такива,означава че в ЦСКА има смисъл да се инвестира!
п.п. Бях се зарекал ако направи стадион да бъде Господин Ганчев,но към момента е само Ганчев,но гг и тем подобни от мен повече никога!


Аз не съм на мнение че ГГ има чак толкова голяма роля за стадиона.
Нещата около стадиона започнаха да се случват след като новите чорбаджии влязоха в клуба.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12714
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 08 май 2024 11:42

djd написа:
Ozzimozzi написа:От позицията на времето ще може да се направи по-трезва оценка на управлението на Ганчев. Ако нещата със стадиона станат и той бъде завършен, дори само това да е неговият принос, за мен управлението ще е успешно. Времето ще покаже.

И сега може да се направи трезва оценка.
От спортно-техническа страна не съм особено доволен от неговото управление. Тези безумни смени и назначения на треньори, хаотично привличане на футболисти не доведоха до изграждане на отбори, то нямаше и как тази политика да доведе до това. Ние бяхме спаринг партньор на делиорманци. За мен винаги ще остане съмнение дали тази политика не е била целенасочена, дали не е имало поставено такова условие - да не ставаме шампиони.
Откъм клубна страна има един все още спорен въпрос. Можеше ли стария клуб да бъде спасен изобщо? Ако не, то това, което направи Гришата, си заслужава големи почести. Купи емблемата, плати спортните дългове на старото дружество, новото е признато от ФИФА за спортен наследник на старото, няма дългове към държавата и към служители, играчи, треньори.

Трудно някой може да отговори,но по-скоро твърдо към НЕ е моя отговор!Който си спомня онези години ,трябва да помни и всичката борба която се хвърли от всички нас!Как всички ни призоваваха да отидем във В група за да изчистим дълговете и как под давлението на феновете го направихме!Гордо си стояхме зад ЦСКА и във В група!Оказа се една голяма лъжа това,за БотевЪ например можеше да се смени дружеството и да започне от В група,на нас не ни позволиха да го сменим!После като спечелихме промоция за Б група се оказа,че няма да ти допуднат с това дружество защото има задължения!Това беше плана за убийството на ЦСКА!Когато се пуснаха документи за фарит на дружеството и синдика даде време за предавяване на претенци 141 човека го направиха!Отделно от това много не го направиха и търсиха права през ФИФА и понеже ЦСКА си е ЦСКА миналата година и на тях се платиха 3 или 4 милиона!Просто ако не се бе минало през закриване на това дружество ,винаги щеше да изскача някой да иска нещо!Просто това беше целта на хората на простия селяндур-комплексар ББ простото говедо и поставените му лица пияните титани!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12714
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 08 май 2024 11:43

gihuelo написа:
BRF написа:
bubka написа:
Ozzimozzi написа:От позицията на времето ще може да се направи по-трезва оценка на управлението на Ганчев. Ако нещата със стадиона станат и той бъде завършен, дори само това да е неговият принос, за мен управлението ще е успешно. Времето ще покаже.


Да, и аз така мисля за стадиона. Трябва да се вземе предвид и представянето в Европа по времето на ГГ. Мисля, че там направихме нелоши мачове и като цяло покрихме минимума очаквания, които е би трябвало да имаме.

Единственото проблемно участие в ЕКТ беше тази година!Във всички други отстранявахме поне по 2 противника,2 пъти влязохме в групи и поне веднъж бяхме на бараж!По-скоро се върнахме на картата на Европа по времето на Ганчев!За стадиона според мен няма две мнения,че той изнесе битката с всички недоброжелатели и ако имаме стадион ще е заради него!Самия факт,че сменяме собственика,а всички други освен Разград си търсят такива,означава че в ЦСКА има смисъл да се инвестира!
п.п. Бях се зарекал ако направи стадион да бъде Господин Ганчев,но към момента е само Ганчев,но гг и тем подобни от мен повече никога!


Аз не съм на мнение че ГГ има чак толкова голяма роля за стадиона.
Нещата около стадиона започнаха да се случват след като новите чорбаджии влязоха в клуба.

Щом така мислиш ,ок!Това за стадиона почна преди 7 години,"новите" са от около 2!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13836
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 08 май 2024 11:53

peliforewer написа:Хубаво ни припомняш 2015 г., ама си забравил, че се намеси съдружникът на Васил Божков, Цеката и започна да играе срещу Ганчев като ползваше името на Божков.

Напомням го заради интереса на Черепа към базите. Този интерес официално датира от 2004/5.
Врачанските букитата едва ли действат без гръб.
Според едни този гръб е "г-н Васил Крумов Божков", а според други е "г-н Христофорос Никос Аманатидис".
Чакат ни интересни месеци/години .....
Дано само след време "ловешките селяни" не ни се струват светци.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

peliforewer
Мнения: 9660
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 08 май 2024 12:00

BRF написа:
djd написа:
Ozzimozzi написа:От позицията на времето ще може да се направи по-трезва оценка на управлението на Ганчев. Ако нещата със стадиона станат и той бъде завършен, дори само това да е неговият принос, за мен управлението ще е успешно. Времето ще покаже.

И сега може да се направи трезва оценка.
От спортно-техническа страна не съм особено доволен от неговото управление. Тези безумни смени и назначения на треньори, хаотично привличане на футболисти не доведоха до изграждане на отбори, то нямаше и как тази политика да доведе до това. Ние бяхме спаринг партньор на делиорманци. За мен винаги ще остане съмнение дали тази политика не е била целенасочена, дали не е имало поставено такова условие - да не ставаме шампиони.
Откъм клубна страна има един все още спорен въпрос. Можеше ли стария клуб да бъде спасен изобщо? Ако не, то това, което направи Гришата, си заслужава големи почести. Купи емблемата, плати спортните дългове на старото дружество, новото е признато от ФИФА за спортен наследник на старото, няма дългове към държавата и към служители, играчи, треньори.

Трудно някой може да отговори,но по-скоро твърдо към НЕ е моя отговор!Който си спомня онези години ,трябва да помни и всичката борба която се хвърли от всички нас!Как всички ни призоваваха да отидем във В група за да изчистим дълговете и как под давлението на феновете го направихме!Гордо си стояхме зад ЦСКА и във В група!Оказа се една голяма лъжа това,за БотевЪ например можеше да се смени дружеството и да започне от В група,на нас не ни позволиха да го сменим!После като спечелихме промоция за Б група се оказа,че няма да ти допуднат с това дружество защото има задължения!Това беше плана за убийството на ЦСКА!Когато се пуснаха документи за фарит на дружеството и синдика даде време за предавяване на претенци 141 човека го направиха!Отделно от това много не го направиха и търсиха права през ФИФА и понеже ЦСКА си е ЦСКА миналата година и на тях се платиха 3 или 4 милиона!Просто ако не се бе минало през закриване на това дружество ,винаги щеше да изскача някой да иска нещо!Просто това беше целта на хората на простия селяндур-комплексар ББ простото говедо и поставените му лица пияните титани!

Някои много бързо забравиха как се сменяха правилниците за да може новото дружество ЦСКА да не започва от В група, а от Б окръжна, как се забраняваше на ЦСКА във В група да играе по едно и също време с отборите от А група защото феновете гледаха Канал 3, а не платените тв на Домусчиев.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12714
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 08 май 2024 12:01

Относно пресконференцията и изнесената информация!Аз до колкото разбирам ще се изгражда и структурира Клуб и ще се прави така,че да функционира и да има взаимен контрол между управляващите!Има поглед в бъдещето-стадион ,школа,адекватно управление- това беше един надпис който дълго стоеше на Армията по време на мачовете!
Заставам с всички сили зад ЦСКА и ще чакам да се направи стадион,ДЮШ след това и отбор!Един съвет към всички-купувайте си сезонни карти от сега!

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3681
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 08 май 2024 12:03

Само да ви кажа- Който завърши стадиона накрая, той ще обере лаврите. Тва, че Гришата се бил преборил за построяването му много бързо ще се забрави, а и в крайна сметка по-важното е да се направи самото построяване, отколкото да се извоюва правото му, въпреки че не отричам трудностите и борбата и за последното.

Факт е, че последната почти година след идването на НЕМ клубът изглеждаше като безпилотен летящ обект и аз съм го писал това нещо няколко пъти, задавайки въпроса: Има ли пилот в самолета?

Определено липсваше твърда ръка в ЦСКА и тя липсва от много време и това също съм го писал доста пъти тук. ЦСКА има нужда от лидери в управлението и от силни хора, но отгоре на пирамидата трябва да има един главнокомандващ, който много добре да знае какво прави. Това може да е само или Собственика или човек, на който той е поверил тази роля и му има пълно доверие, независимо дали ще се води президент или главен мениджър. В противен случай ако се остане в сегашната структура с неясни функции и управленска йерархия, ще има проблеми. Иначе е ясно, че в момента Стоянчо има най-голямата власт, макар и скрита засега.

За мен ГГ е затворена страница. Не виждам кой знае какъв смисъл да го коментираме толкова.

По-интересно е какви ще са действията на новото ръководство сега. Сам Фичо каза, че съставът е силно разбалансиран, което пречи на отборът да се представя на ниво.

Доста ще е трудно да решат за някои играчи според мен, но..... дори и да има грешки, трябва да се вземат решения.

За мен лично Матай даде доста, но над 30 с операция на връзки и при наличие на Кордоба, на холандеца спокойно може да не се предложи договор.

Бусато явно остава.

За Махмутович казаха, че той не е доволен и ще напусне. Иначе за резерва е перфектен.

Християн трябва да е новият капитан!

Турицката трябваше още миналия сезон да го шитнат някъде.

Каранги-маранги, Асприли и т.н. по-скоро ще бъдат разкарани.

Мисля, че и Юга по-скоро ще бъде продаден, който да е треньор. Новият гамбиец, който се спряга, може да направи тандем със Скаршем или друг.

На Кареасо ще се търси нова роля, въпреки че се представя в последно време добре в средата.

Ще се залага на повече българи със сигурност, особено по крилата се очертава това. Йорданов от Пирин, другото крило, което ни вкара гол, Стойчев ще се възстанови. Някои от Антонов, Чорбаджийски и Папазов може да получи шанс.

На 99 процента очаквам Любо Пенев начело следващия сезон.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13836
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 08 май 2024 12:08

danko_sot написа:.......
На 99 процента очаквам Любо Пенев начело следващия сезон.

Чудесно!
5-ти път, майка и баща! :))))
Явно мотиката ще я настъпваме докато се счупи сапа ;)))))
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта