Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3696
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 04 май 2024 11:08

Интересно ми е. Тези дни доста кликвания си спечелиха от мен знайни и незнайни сайтове.

Вчера за пръв път установих, че има youtube канал на ЦСКА , може и да се абонирате за скромната цена от 10 лв на месец :)

Иначе Бойко Величков е готин, спор няма. Като коментатор обаче. Като ръководител е съвсем друг въпрос как ще се справи. Става за някакъв по-малък пост според мен или за нещо като съветник на собственика примерно.

Два са вариантите:

1.Бербо президент- той движи всичко, назначава, коли и беси, като всеки си отговаря за неговия си ресор, разбира се.

2. Стоичков президент- с представителни функции. Другите власти са разпределени по ресори- Орманджиев изпълнителен директор, Александров или някой друг спортен директор, шеф на скаутите- еди кой си и т.н. При това положение няма централизирана власт най-отгоре освен собственика, разбира се. Но голямата тежест за управление на клуба ще падне на плещите на Стоян Орманджиев.

Интересно ще бъде и какво ще стане с Лаптопа и ДЮШ.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3810
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 04 май 2024 11:39

Искам да обърна внимание на 1 много показателен факт - по време на цялото близо 10-годишно управление на Ганчеви, имат само 2 купи на България. Едната със старото дружество с треньор Христо Янев и втората с треньор Любо Пенев.

Въпреки този много показателен факт, Ганчев не успя да се усети, че ЦСКА е ЦСКА и с ловечки селяни няма как да стане. Иска се отбора да се води от хора, възпитани с ценностите на победител. От горди, опитни, научени и самоуверени хора.
Напук Ганчев винаги е търсел смачкани, начинаещи и много послушни хора. И в случаите, когато назначаваше за кратко цесекари, беше под натиска на публиката, скандираща "ловешки селяни". Но търсеше подвод да ги разкара скоро след това. просто ги употребяваше да спечели малко време. Но откровенно не ги харесваше.

Дано поне новите ръководители го осъзнават и наистина съберат под знамената такива хора. А такива има много и в името на ЦСКА биха направили и компромиси. А пък ако навият и Камата да е най-отгоре, ама не само маркетингово, ами да е например поне половината година тук, ще е велико.

И не, титли, купи и отличния няма да завалят от самосебе си. Няма да завалят и веднага. И да, стадионът е приоритет. Но ... за мен най-важната задача пред ЦСКА и новото ръководство е да се отгледа ново поколение цесекари, възпитани в изконните ценности на този клуб. Защото поколението на Велизар и Ицо Янев май е последното. Има риск след още 15 години да няма кой да предаде щафетата. И трябва да се започне като се изчегърта и последната барабонка ловешки селски тор от Армията. Ганчеви имаха избор и можеха да направят, но си избраха да си преместят Стойкас, Величко Дихонов, Искра Григорова и Трифон Попов ... Ясно показаха, че не им трябват ... цесекари.

gihuelo
Мнения: 5849
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 04 май 2024 12:26

danko_sot написа:Интересно ми е. Тези дни доста кликвания си спечелиха от мен знайни и незнайни сайтове.

Вчера за пръв път установих, че има youtube канал на ЦСКА , може и да се абонирате за скромната цена от 10 лв на месец :)

Иначе Бойко Величков е готин, спор няма. Като коментатор обаче. Като ръководител е съвсем друг въпрос как ще се справи. Става за някакъв по-малък пост според мен или за нещо като съветник на собственика примерно.

Два са вариантите:

1.Бербо президент- той движи всичко, назначава, коли и беси, като всеки си отговаря за неговия си ресор, разбира се.

2. Стоичков президент- с представителни функции. Другите власти са разпределени по ресори- Орманджиев изпълнителен директор, Александров или някой друг спортен директор, шеф на скаутите- еди кой си и т.н. При това положение няма централизирана власт най-отгоре освен собственика, разбира се. Но голямата тежест за управление на клуба ще падне на плещите на Стоян Орманджиев.

Интересно ще бъде и какво ще стане с Лаптопа и ДЮШ.


За Лаптопа и на мен ми е интересно какво ще стане.
При U-15 сме на една точка от изпадане от елитната група ! По голяма трагедия не съм чувал да е ставало в школата ни :)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20211
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 04 май 2024 13:22

https://www.youtube.com/watch?v=lxKX9DxvCZg

Русия с много богат речник за футболист...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

gihuelo
Мнения: 5849
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 04 май 2024 13:37

Drunken_Master написа:https://www.youtube.com/watch?v=lxKX9DxvCZg

Русия с много богат речник за футболист...


Не знам колко добър треньор е .
Наредиха го помощник в национала, Бат Венци бързо го махна , отиде в Етрополе ,но там свършиха парите и сега при Цеката.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3810
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 04 май 2024 15:11

Със сигурност като шампион с ЦСКА, два пъти шампион на Сърбия и два пъти шампион на Швейцария, доста е видял и научил. Иначе си го спомням и когато дебютира на Армията, помня публиката му подвиквахме името, за да го окуражим. Помним и детските му прояви с Караджата, но Иван определено направи кариера.

CSKA_FEN4E
Мнения: 867
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA_FEN4E » 05 май 2024 21:27

ХРИСТОС ВЪЗКРЕСЕ АРМЕЙЦИ , живи и здрави да сме и дано новия собственик ни донесе през новия сезон титлата и едно добро представяне в Европа.

gihuelo
Мнения: 5849
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 06 май 2024 11:35

https://fcnn.ru/news/28954

Сашката след като беше уволнен от Атромитос ,много бързо си намери отбор- Пари Нижни Новгород.
Задачата му е в последните три кръга да спаси отбора от изпадане.
ПНН се намира на две точки от баража за изпадане и на четири от директно изпадане.

peliforewer
Мнения: 9682
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 06 май 2024 16:12

gihuelo написа:https://fcnn.ru/news/28954

Сашката след като беше уволнен от Атромитос ,много бързо си намери отбор- Пари Нижни Новгород.
Задачата му е в последните три кръга да спаси отбора от изпадане.
ПНН се намира на две точки от баража за изпадане и на четири от директно изпадане.

Не е точно така, Саша Илич спаси гръцкия си отбор от изпадане и явно е получил спешна оферта от руснаците за да спасява Пари Нижни Новгород от изпадане с много добри финансови параметри.Саша сменя там легендата на руския футбол Сергей Юран и е първият треньор от чужбина ръководил този отбор.Дебютът на Илич може да се каже, че е успешен, 0-0 със Спартак Москва.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3696
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 06 май 2024 21:09

CSKA_FEN4E написа:ХРИСТОС ВЪЗКРЕСЕ АРМЕЙЦИ , живи и здрави да сме и дано новия собственик ни донесе през новия сезон титлата и едно добро представяне в Европа.



Воистина Воскресе!

За мен Илич е добър треньор, страхотен психолог и не на последно място добър човек.

След позорните мачове със Сепси обаче смяната му изглеждаше логична. Въпросът е, че не сме в кухнята на отбора и не знаем защо се стигна до там. Въобще не бих се учудил, ако ръководството е имало "заслуга" за слабото ни представяне.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта