Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

DoSomethingDifferent
Мнения: 579
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот DoSomethingDifferent » 02 май 2024 11:19

danko_sot написа:Странно как някои фенове едва ли не съжаляват за онзи лакей и пишат, че с него едва ли не сме щели да бием :)
Вие сериозно ли не го разбрахте колко струва това лакейче след два престоя и близо година и половина?

За сметка на него Стамен Белчев за три-четири мача "големите разбирачи" го разкриха, че не става.
А че мина Паро Никодимов по победи над Левски никой не го отбеляза онзи ден.
Пичове, няма как да кажете за един треньор, че не става след три-четири изиграни мача!

За мен и смяната на собствениците по никое време се е отразила малко или много на футболистите. Липсата на централен нападател също се отрази много. Няма как Белчев да промени рязко схема, която се е играла почти цял сезон, футболистите са подбрани за нея и са свикнали с нея. Няма кой знае какво да направи Стамен при това положение.


По-голям лакей от Белчо е нямало в ЦСКА, пича просто няма топки и достойнство!
Do Something Different!

DoSomethingDifferent
Мнения: 579
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот DoSomethingDifferent » 02 май 2024 11:57

peliforewer написа:ЦСКА загуби полуфинала защото снощи отново влезе в мача след 20 мин. Това се случва за пореден път и ако ни се размине гола през първите 15 мин. може и да направим нещо.Санянг беше един от най-добрите снощи за ЦСКА, колкото и да е слаб Фаетон беше най-острият ни нападател и изработи най-чистото ни положение за гол.Хайнц при всичките си кусури беше замесен във всички голови ситуации които създадоха ЦСКА.Юга се чудеше как да си изкара червен картон за да не играе в Разград.Смените на Стамен успокоиха мача, вадиш Фаетон и Хайнц и приключи срещата.След мача с Левски Ралица Караджова от Дспорт попита Стамен Белчев какво трябва да стане, че да пусне в игра млади български футболисти.Тогава Белчев обясни, че мача с Левски през второто полувреме се завърза и е риск да пусне млад и неопитен футболист защото една допусната грешка може да се отрази много негативно на развитието му, напълно съм съгласен с казаното от Белчев.В същото време снощи Белчев забрави какво беше казал и пусна абсолютен дебютант в игра в началото на второто полувреме при отворен мач..


Фаетон, беше най-слабият футболист на терена!
Do Something Different!

peliforewer
Мнения: 9614
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот peliforewer » 02 май 2024 13:23

DoSomethingDifferent написа:
peliforewer написа:ЦСКА загуби полуфинала защото снощи отново влезе в мача след 20 мин. Това се случва за пореден път и ако ни се размине гола през първите 15 мин. може и да направим нещо.Санянг беше един от най-добрите снощи за ЦСКА, колкото и да е слаб Фаетон беше най-острият ни нападател и изработи най-чистото ни положение за гол.Хайнц при всичките си кусури беше замесен във всички голови ситуации които създадоха ЦСКА.Юга се чудеше как да си изкара червен картон за да не играе в Разград.Смените на Стамен успокоиха мача, вадиш Фаетон и Хайнц и приключи срещата.След мача с Левски Ралица Караджова от Дспорт попита Стамен Белчев какво трябва да стане, че да пусне в игра млади български футболисти.Тогава Белчев обясни, че мача с Левски през второто полувреме се завърза и е риск да пусне млад и неопитен футболист защото една допусната грешка може да се отрази много негативно на развитието му, напълно съм съгласен с казаното от Белчев.В същото време снощи Белчев забрави какво беше казал и пусна абсолютен дебютант в игра в началото на второто полувреме при отворен мач..


Фаетон, беше най-слабият футболист на терена!

Не съм писал, че беше блестящ, но снощи си гонеше човека, гледаше да не задържа топката и подаде на Хайнц за най-чистото ни положение за гол, аз това видях.След като излезе Фаетон нещо промени ли се по левия фланг на нападението на ЦСКА.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6099
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 02 май 2024 13:33

За мен Фаетон се провали тотално в ЦСКА ! Нямам идея толкова ли си може или просто не му се получи. Задължително аут
Това лято ни трябва всичко в предни позиции. Нови крила и двама нападатели ! Каранга също с нищо не ме убеждава, че трябва да остава
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9290
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот bubka » 02 май 2024 14:48

Май всички забравяте, че уж гениалният НЕМ ни постави в това положение да гоним реванш, след домакинска загуба с 0:1? Както казах и преди, тоя двубой горе-долу поприключи още след първата среща.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6099
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 02 май 2024 15:17

bubka написа:Май всички забравяте, че уж гениалният НЕМ ни постави в това положение да гоним реванш, след домакинска загуба с 0:1? Както казах и преди, тоя двубой горе-долу поприключи още след първата среща.


Я пак ?
СБ ни беше треньор в домакинската загуба с 0:1
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

peliforewer
Мнения: 9614
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот peliforewer » 02 май 2024 15:58

MASTER_COOL написа:За мен Фаетон се провали тотално в ЦСКА ! Нямам идея толкова ли си може или просто не му се получи. Задължително аут
Това лято ни трябва всичко в предни позиции. Нови крила и двама нападатели ! Каранга също с нищо не ме убеждава, че трябва да остава

Тук съм съгласен с теб, а Каранга като, че ли дойде на купон в ЦСКА, в най-важните мачове наказан или контузен. Асприля също е далеч от това което се очакваше от него.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6099
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 02 май 2024 16:17

Забравих и Асприля - също задължително АУТ !

В средата на терена сме повече от добре, въпреки че ако се намери един нов "Тиаго" хич няма да е зле.

Всичко много хубаво, но реално няма кой да доведе 6,7 нови скъпи и класни футболисти
Реално толкова ни липсват, за да сме по-конкурентни на зеленото чудовище :lol:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1165
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот redhooligan » 02 май 2024 18:14

bubka написа:Май всички забравяте, че уж гениалният НЕМ ни постави в това положение да гоним реванш, след домакинска загуба с 0:1? Както казах и преди, тоя двубой горе-долу поприключи още след първата среща.


В първият мач със Ботев треньор ни беше Стамен Белчев.
Относно мача съм крайно разочарован от играта на 95% от футболистите. Фаетон беше трагичен с изключение на един пробив и подаването към Хайнц през първото полувреме. Юга беше за 2 червени картона поне. Матай (0), Вион (0), Линдсет (0), Алигатора (0), Санянг изигра добър мач ( не съм вярвал, че ще го напиша ) , Хайнц също игра добре и то за позицията си като нападател, Кареасо горе-долу добре и най добрата оценка според мен е за Кордоба.
Не мисля, че Стамен има вина за отпадането ни, както повечето тук смятат. Да човека е пионка и каквото му кажат това прави, но не Стамен е довел тези дърводелци с големи заплати и не Стамен ги е учил на определен тип игра досега.
Надявам се след края на сезона след като Стамен си тръгне, да не вземат сръбското менте от Славия и дано отборът най вече се оправи спортно технически за да се привличат футболисти от които имаме нужда и ще се раздават на терена, а не някой който е дошъл да се поразтъпча 90 мин. без да знае за какво е на терена и да си вземе парите.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Dust
Мнения: 8188
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Dust » 03 май 2024 01:49

peliforewer написа:В същото време снощи Белчев забрави какво беше казал и пусна абсолютен дебютант в игра в началото на второто полувреме при отворен мач..

Кой е пък този абсолютен дебютант който Белчев го е пуснал в началото на второто полувреме?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта