Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3974
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот djd » 27 юли 2023 23:31

goshev написа:Имах чувството, че това им е първи възстановителен мач след физическа подготовка - абсолютно некоординирани и неадекватни в действията и реакциите на играчите. И няма ли най-после да доведат един играч в отбора, който да може да центрира?

Определено не са във форма.

gihuelo
Мнения: 5828
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот gihuelo » 27 юли 2023 23:38

По грозно играехме само пр бат Стою.

Потребителски аватар
jermiun
Мнения: 516
Регистриран на: 11 авг 2011 14:00
Skype: да, не
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот jermiun » 27 юли 2023 23:40

danko_sot написа:Само искам да кажа, че има много по-важни неща от футбола. Крайно време е страната ни да реагира на всички тези зверства и простотии от страна на македонците. И искрено се надявам фенът на Левски да се оправи.

тея албанци трябва да бъдат евани в София от сини и червени
“Сегашният “Левски” бе създаден от Държавна сигурност. Татяна Дончева го узакони, тъй като тогава тя беше прокурор в Софийски градски съд. Този отбор, който играе сега, е подмененият “Левски”. Това е нелегитимен клуб. Истинския “Левски” не играе никъде”

gihuelo
Мнения: 5828
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот gihuelo » 27 юли 2023 23:41

danko_sot написа:Само искам да кажа, че има много по-важни неща от футбола. Крайно време е страната ни да реагира на всички тези зверства и простотии от страна на македонците. И искрено се надявам фенът на Левски да се оправи.


Крайно време е политиците да направят нещо.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот k_oleto » 27 юли 2023 23:48

ugly bug написа:
k_oleto написа:
ugly bug написа:От началото на сезона играем на криеница.
С този мач стават 3 в които сме вкарали точно 1(един) гол.
При положение че другите два мача бяха с Хебър и Крумовград (с цялото ми уважение към момчетата на тези отбори).
Не ми се мисли какво чудо ще бъдем като започнат мачовете с малко по стойностни отбори..
То се видя днес де,...


Що от началото на сезона ?? Колко мача през миналия спечелихме с късмет ?? Сега дори се сещам за мача: Локо Сф. - ЦСКА 1:1, в който Локото ни направиха показно, а Морено вкара от корнер в 90+ минута. Ако са измъча, ще се сетя за още 10 такива

То е ясно...
Предния сезон за мен е свършил.
Каквото било...било. Именно заради тези клизми миналия сезон се надявах че тези моменти не са били забелязани само от нас феновете и се надявах да бъдат взети мерки за да не се повтарят...
То ко стана...
Вместо да надграждаме и изчистваме играта, се получи че игра изобщо няма.


Отделно всеки, който писка срещу супер посредставената игра е обвинен, че не поддържа отбора. Затова..........ще напомням ...

Gotzev.88
Мнения: 661
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот Gotzev.88 » 27 юли 2023 23:51

CSKA_FEN4E написа:Сепси играя с Динамо Букурещ в понеделник , в четвъртък реванш с ЦСКА , а нашите манекени им отлагат мача че били изморени, после се чудим защо не бият всеки който ни хване.


Ей това си мислих точно и аз. Илич след мача с Крумовград каза, че сме отложили този с Етър, защото ни предстоят тежки мачове и пътувания. Още не мога да го схвана. Днес бяхме домакини, сега цяла седмица чака-рака, другата седмица пътуваме и има шанс да играем 120 минути навън. Но ние отлагаме мача с Етър, а не този след мача в Румъния?! Кое ни е далече- Велико Търново или Румъния? Ми ако се бяхме паднали с исландци? Трябваше да отложим целия есенен полусезон... :shock:

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот k_oleto » 27 юли 2023 23:52

goshev написа:
k_oleto написа:
ugly bug написа:От началото на сезона играем на криеница.
С този мач стават 3 в които сме вкарали точно 1(един) гол.
При положение че другите два мача бяха с Хебър и Крумовград (с цялото ми уважение към момчетата на тези отбори).
Не ми се мисли какво чудо ще бъдем като започнат мачовете с малко по стойностни отбори..
То се видя днес де,...


Що от началото на сезона ?? Колко мача през миналия спечелихме с късмет ?? Сега дори се сещам за мача: Локо Сф. - ЦСКА 1:1, в който Локото ни направиха показно, а Морено вкара от корнер в 90+ минута. Ако са измъча, ще се сетя за още 10 такива

Няма нужда да се мъчиш, те всички бяха такива до последните мачове с Левски и Лудогорец.


Точно.............затова моето търпение към Илич приключи. Аз на тоя ментак така и не разбрах стила му на игра и какво искаше да научи отбора. Моиже би е единственият треньор в света, на който на само титулярният му състав не можеш да познаеш, но и схемта на игра. Те и футболистите не знаят кой какво иска и кой какво може. Турицов ще бие дузпа в мач за титлата ...............БАСТА

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот k_oleto » 27 юли 2023 23:55

Gotzev.88 написа:
CSKA_FEN4E написа:Сепси играя с Динамо Букурещ в понеделник , в четвъртък реванш с ЦСКА , а нашите манекени им отлагат мача че били изморени, после се чудим защо не бият всеки който ни хване.


Ей това си мислих точно и аз. Илич след мача с Крумовград каза, че сме отложили този с Етър, защото ни предстоят тежки мачове и пътувания. Още не мога да го схвана. Днес бяхме домакини, сега цяла седмица чака-рака, другата седмица пътуваме и има шанс да играем 120 минути навън. Но ние отлагаме мача с Етър, а не този след мача в Румъния?! Кое ни е далече- Велико Търново или Румъния? Ми ако се бяхме паднали с исландци? Трябваше да отложим целия есенен полусезон... :shock:


понеже съм още в миналия сезон. Тогава пак отложихме мач с отбор, който не беше в час............май с Ботев Пд. , за да ги посрещнем, когато последните напарвиха някакъв отбор. Та, нищо чудно Етър след месец или два, да изглеждат доста по-прилично от сега

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот sly » 27 юли 2023 23:56

Санянг ,който в първите два мача изнасяше най-много топки, сега беше резерва на Вион. Не разбирам.
Християн Петров никога не е правил грешки като Кох. Пак не разбирам.
Евтимов в предсезоната подготовка показа по-добра игра от Бусато.
Забележете поне двама равностойни Българи са на пейката, в следващия мач може да са титуляри, но мамалигата я изядохме.

gihuelo
Мнения: 5828
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот gihuelo » 28 юли 2023 00:07

Просто взехме треньор с мисля 30-40 мача в цялата си кариера като треньор.
Така е като се пести от заплати за добър треньор.
На мен надеждата ми Орманджиев младши и хората зад него да направят нещо.
Този мач Люпко от болницата в Белград нямаще да падне с 2:0.
Днес отново имаше странно решение да постави Кордоба отляво вместо отдясно или центъра вместо Християн.
Илич не вижда ли че Турицов е скахдално слаб ? Пада ...хлъзга се...бяга на зиг заг....абе ужас .
Бил ги разбирал нещата повече от нас ? Еми сигурно ги разбира все пак има 700 мача като играч, обаче наясно ли е че с тези трима големи и тромави защитници , трябва да има поне един дефанзивен халф ...поне.....
Беше ги оставил тримцата да се оправят сами ! По едно време ми стана жал за тях. 2-3 контри петима на трима и една шестима на трима. Добре че тези са малко ботушари та не можаха да вкарат.
Бвх казал че му давам кредит на доверие до края на септември , но вече грам не го искам.
Имах някави надежди че дори и да е слаб треньор тримата му помощници които също са били треньори в мъжки отбори ще направят нещо.
Сега се сещам за Крушчич е та той е като Мауриньо пред тоя :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта