Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

CSKArforever
Мнения: 257
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот CSKArforever » 08 юли 2023 22:00

Сепси току що спечели Суперкупата на Румъния!

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот Mitata » 08 юли 2023 22:03

Ако нашите искат да отстранят румънците ще трябва да се постараят твърде много, може би да надскочат моментното си ниво, което не ми се вижда да е добро. Вярно, натоварванията са по-големи, но това важи за всички, които са на подготвителен лагер. Днес 90% от играчите ни в сравнение с австрийците изглеждаха зле физически. ЦСКА по принцип лупка с лекота Тирол, днес бяхме на ръба да загубим или поне да не спечелим, ако Евтимов бе пуснал някое от 100% положения пред нашата врата.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот HardWork » 08 юли 2023 22:16

Аз ще съдя играчите след първите официални мачове. В първите контроли Шагоян и Шопов бяха доста добре, последните 2 не показаха същото ниво. Бековете орпеделено са проблемни и там ще берем ядове. Юга прави прекално много грешки и не ми се вижда сериозен. Иначе бих отличил Кареасо. Това момче от крило се превърна в най - качествения ни централен халф. Силен е и в двете фази на играта, почти няма грешно отиграване.
От младите виждам доста потенциал в Антонов и Папазов, но трябва доста да се работи по физиката и завършващия удър.
Естрада има класа, но си личи липсата на игрова практика и физическа форма.
За Кордоба може да се кажат само суперлативи след днешния мач, абсолютно безгрешен!
Бикел, Асприля и Никола Илиев биха били чудесни попълнения, но може би един качествен бек също би бил доста нужен.
Трябва ни пъргав дефанзивен халф, който е силен в отнемането на топката и може да изнася добре и да играе на скорост.
Пред него Кареасо, Хайнц, Шопов и Линдзет, могат да предложат скорост и креативност.
На дясното крило аз виждам Асприля и Антонов, а от ляво Шагоян и Никола илиев. Нападатели Естрада и Фаетон и Папазов, като Фаетон може да играе и като крило.
Илич обича да ротира, така че може да имаме по - голяма група от играчи в първия отбор.
Туфа, Канцлера и Назон може да ги пускаме да си ходят, от тях май няма да има нужда. Морено може евентуално след контузията да е алтернатива на Естрада.

CSKArforever
Мнения: 257
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот CSKArforever » 08 юли 2023 23:40

С привличането на 3ма класни (надявам се) в лицето на Фаетон, Естрада и Кордоба и със запазването на основните си футболисти, би трябвало да сме по-добри спрямо миналия сезон. Да не забравяме, че вероятно ще вземем още 2,3 нови попълнения, които още да засилят отбора.
От това с което разполагаме в момента би ми била интересна схема 4-4-2 срещу Хебър.
Евтимов вратарче, отзад Турица и Петров по бековете, а Кордоба и Кох централни. В средата на терена Кареасо, Линдсет, Хайнц и Шагоян, а Фаетон и Естрада на върха на атаката.
На хартия не изглежда никак зле.

Както казах одеве, единствено ситуацията по бековете е притеснителна.

CSKA_FEN4E
Мнения: 869
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот CSKA_FEN4E » 08 юли 2023 23:48

Закъсняла селекция , играчите който идват, идват късно или не са играли доста време , най важния мач е със Сепси , не го ли вземем няма смисъл от скъпа селекция.

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот Mitata » 09 юли 2023 08:34

CSKArforever написа:С привличането на 3ма класни (надявам се) в лицето на Фаетон, Естрада и Кордоба и със запазването на основните си футболисти, би трябвало да сме по-добри спрямо миналия сезон. Да не забравяме, че вероятно ще вземем още 2,3 нови попълнения, които още да засилят отбора.
От това с което разполагаме в момента би ми била интересна схема 4-4-2 срещу Хебър.
Евтимов вратарче, отзад Турица и Петров по бековете, а Кордоба и Кох централни. В средата на терена Кареасо, Линдсет, Хайнц и Шагоян, а Фаетон и Естрада на върха на атаката.
На хартия не изглежда никак зле.

Както казах одеве, единствено ситуацията по бековете е притеснителна.



На книга би трябвало да сме по-добри от миналия сезон, но на практика? Кордоба е на мястото на Матай, да кажем, че е по-добър от него. Но на двата бека сме дупка, N 3 Санянг вчера бе непохватен на терена и надали е по-добър от Де Нойер. Турицов допуска прекалено много грешки, Дончев не е на равнището от преди контузията.
В центъра на терена нямаме нови, а Вион и Юга не изглеждат никак добре. Двамата норвежци направо разочароват, дано да е от преумора! Другите халфове също не вдъхват надежди, с едно изключение - Кареасо, който вчера вкара майсторски гол.

Напред също не вдъхваме надежди, като изключим номер 13. Това момче се старае много! За Естрада след 1 полувреме не може да се дават крайни оценки, но ми се стори статичен, вярно е също така, че до него не достигаха топки. Проблемът е, че до важите европейски мачове остана малко време, а ние все още не сме изяснили състава, не е ясна постройката на играта. Румънците са силен съперник, за съжаление статистиката не е на страната на ЦСКА в мачовете на ЦСКА срещу румънски отбори.

Ще са нужни пределна концентрация и шанс, ако искаме да ги елиминираме!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот шивача » 09 юли 2023 09:59

За мен определено сме надградили игрово и от към класа спрямо предния сезон. Но има още пплява за отстраняване -туфа, юга, вион, махмутович от старите. Трябва ни едн дефанзивен халф и един ляв бек, а не бих отказал и вратар, за да нямам забележки.
Тоя Антонов, ако беше сърбин или хърватин щеше в момента да струва над 20 мил евро. Има си всичко, но тактически е слаб и тук е работата на треньора. Дай Боже да се развие!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот Mitata » 09 юли 2023 16:23

Да изчакаме първите официални мачове за по-категорични оценки. Засега не виждам причини да съм оптимист, Дано се лъжа.

Кефи ме това момченце номер 13. Дано има късмет, защото в нашата отровна среда хубавото бързо се разваля.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Red_Omerta
Мнения: 121
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот Red_Omerta » 10 юли 2023 11:43

шивача написа:За мен определено сме надградили игрово и от към класа спрямо предния сезон. Но има още пплява за отстраняване -туфа, юга, вион, махмутович от старите. Трябва ни едн дефанзивен халф и един ляв бек, а не бих отказал и вратар, за да нямам забележки.
Тоя Антонов, ако беше сърбин или хърватин щеше в момента да струва над 20 мил евро. Има си всичко, но тактически е слаб и тук е работата на треньора. Дай Боже да се развие!


+1 и само да добавя за Антонов освен тактически и физически е слабичък, да бърз е и това е много голям плюс, ама ми направи впечатление, че като му играят по твърдо и нашият направо излиза извън игрището.

Юга не знам какво се случва с него, но от миналия сезон стремглаво се е засилил да бъде около 0% принос за отбора.. дори и най-силното му качество да внася спокойствие в играта се губи... Туфата и другите няма какво да ги коментирам, да си стягат куфарите и да тичат за 5хил евра някъде другаде....

Red_Omerta
Мнения: 121
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2023

Мнениеот Red_Omerta » 10 юли 2023 11:47

d.milanov написа:
Red_Omerta написа:
DoSomethingDifferent написа:Турицов, Вион, Шопов и Шагоян просто нямат класата за ЦСКА. А на Ванката, трябва да му забранят да дава интервюта, че е по-тъп и от Мъриту!!



Чакай, чакай, как така от един мач виждаме, че нямат класа за ЦСКА ?
Шопов - няма почти никаква игрова практика, а в мачовете, в които игра направи доста запомнящи се неща
Вион - че той ни е един от най-постоянните играчи в отбора, със своята твърдост, понякога доста помага на отбора ни.
Турицов - е на приливи и отливи, надявам се наистина да се засили, защото бая му спадна формата, и пак е по-добър от 90% от бековете в нашето първенство.
Шагоян - отново без игрова практика, мача с онези от покрайнините ( по същество - Отбора на всички власти) ги направи криви :).

Турицов е потресаващо слаб от години. Прави по максимум три прилични мача на година и то в първенство като нашето. Няма място като титуляр.



Добре, уважавам мнението ти, но имам въпрос :

Кажи ми кой ще се справи по-добре от него, на този пост ?
Не го защитавам, но мисля, че релевантна опция там нямаме ?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта