4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот Mitata » 13 фев 2022 21:51

[offtopic]Ау, ау, толкова велики успехи е постигнал във "футболен" Казахстан, че две години е бил без работа. Всеки е казвал "вземи го".[/offtopic]
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

krumeto
Мнения: 3781
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот krumeto » 13 фев 2022 22:03

Досега сериозно не съм писал в този форум. Шегувах се, подигравах се понякога.
Сега, едно сериозно мнение.
Този отбор, с тези играчи и този треньор не може да стане шампион, ако другият отбор играе винаги сериозно.
На Лудогорец играчите не бяха лоши. Това се вижда и от парите, които им предлагат сега от чужди отбори. Но, понякога не са достатъчно мотивирани. И все пак си взеха 4 нови, скъпи играчи. Какво взе ГГ?
Само двама ми харесват в отбора ви - Кери (и той непостоянен) и Юрген Матей.
Вие за да станете шампиони, трябва да се надявате Лудогорец да не се натягат винаги. Или пък да вземете 7/8 нови, но не свободни агенти.
Това е мое мнение, не ангажирам никого да ми вярва на 100%.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

The_Miz
Мнения: 350
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот The_Miz » 13 фев 2022 22:36

krumeto написа:Досега сериозно не съм писал в този форум. Шегувах се, подигравах се понякога.
Сега, едно сериозно мнение.
Този отбор, с тези играчи и този треньор не може да стане шампион, ако другият отбор играе винаги сериозно.
На Лудогорец играчите не бяха лоши. Това се вижда и от парите, които им предлагат сега от чужди отбори. Но, понякога не са достатъчно мотивирани. И все пак си взеха 4 нови, скъпи играчи. Какво взе ГГ?
Само двама ми харесват в отбора ви - Кери (и той непостоянен) и Юрген Матей.
Вие за да станете шампиони, трябва да се надявате Лудогорец да не се натягат винаги. Или пък да вземете 7/8 нови, но не свободни агенти.
Това е мое мнение, не ангажирам никого да ми вярва на 100%.

По принцип все се закачаме, но този път и аз ще си позволя сериозно да ти отговоря. Съгласен съм с теб. Лудогорец имат по-класните играчи и дори понякога да не играят на 100 % класата влияе накрая. А откъм селекция ЦСКА не блести въобще, което прави задачата много по-сложна.

krumeto
Мнения: 3781
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот krumeto » 13 фев 2022 22:41

The_Miz написа:
krumeto написа:Досега сериозно не съм писал в този форум. Шегувах се, подигравах се понякога.
Сега, едно сериозно мнение.
Този отбор, с тези играчи и този треньор не може да стане шампион, ако другият отбор играе винаги сериозно.
На Лудогорец играчите не бяха лоши. Това се вижда и от парите, които им предлагат сега от чужди отбори. Но, понякога не са достатъчно мотивирани. И все пак си взеха 4 нови, скъпи играчи. Какво взе ГГ?
Само двама ми харесват в отбора ви - Кери (и той непостоянен) и Юрген Матей.
Вие за да станете шампиони, трябва да се надявате Лудогорец да не се натягат винаги. Или пък да вземете 7/8 нови, но не свободни агенти.
Това е мое мнение, не ангажирам никого да ми вярва на 100%.

По принцип все се закачаме, но този път и аз ще си позволя сериозно да ти отговоря. Съгласен съм с теб. Лудогорец имат по-класните играчи и дори понякога да не играят на 100 % класата влияе накрая. А откъм селекция ЦСКА не блести въобще, което прави задачата много по-сложна.

Има и добри свободни агенти. Но, тях "големите риби" ги лапат. Много рядко остават да ги прибереш в България.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

gihuelo
Мнения: 5920
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот gihuelo » 13 фев 2022 22:42

Единственото хубаво нещо в този мач е че взехме поне една точка.

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот openminded » 13 фев 2022 22:43

В днешния мач не се видя много добре кой от отборите е на второ място и кой на 12-то място. Казвам "второ" , защото битката за титлата беше любима дъвка най-вече за медиите. Не ги знам Локо с какъв бюджет разполагат и каква селекция са правили, но явно не всичко опира до пари.
Човек винаги трябва да търси вината първо в себе си. Иначе, като се абстрахираме от това, много прав ще се окаже Цецо Йончев за ситуацията във футбола ни.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот шивача » 14 фев 2022 09:00

krumeto написа:Досега сериозно не съм писал в този форум. Шегувах се, подигравах се понякога.
Сега, едно сериозно мнение.
Този отбор, с тези играчи и този треньор не може да стане шампион, ако другият отбор играе винаги сериозно.
На Лудогорец играчите не бяха лоши. Това се вижда и от парите, които им предлагат сега от чужди отбори. Но, понякога не са достатъчно мотивирани. И все пак си взеха 4 нови, скъпи играчи. Какво взе ГГ?
Само двама ми харесват в отбора ви - Кери (и той непостоянен) и Юрген Матей.
Вие за да станете шампиони, трябва да се надявате Лудогорец да не се натягат винаги. Или пък да вземете 7/8 нови, но не свободни агенти.
Това е мое мнение, не ангажирам никого да ми вярва на 100%.

Ние и с по-слаби футболисти можем да станем шампион. Причините са две:
Феновете! Когато си подкрепян навсякъде, по цялата страна, това мотивира футболистите и те не се лигавят, като вашите.
Стойчо Младенов! При предишните два периода, в които ни бе треньор, щеше да ви измъкне титлата, ако не му разбиваха отбора.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот Red_Neck » 14 фев 2022 10:20

Играта (за пореден път този сезон) отново беше потрес.
Стойчо да пали свещ, че не загуби мача с 2-3 гола, а реално трябваше.
Дано тази слаба игра и лош резултат не станат катализатор за продажбата на Жоро Кайседов преди края на джама.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

gihuelo
Мнения: 5920
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот gihuelo » 14 фев 2022 10:33

Играта ни е общо взето една и съща.
ЦЗ рита напред към крилото , ако паса стигне до него , той се опитва да излъже 4-5 човека и да центрира .
Молим се центрирането да е по въздух та белким Кайседо вкара с глава :) С крак му е доста трудно дори да спира топката.
Има и втори вариант :) Амос дава дълъг 50 метров пас към централния нападател и там каквото стане :)
Втория вариант за сега повече се получава ,той ни спаси за купата и вчера.
Дори и в 5 дивизия в Англия има един в центъра където я "бара" малко повече от другите и се нарича плеймейкър.

gihuelo
Мнения: 5920
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 4 кръг/Локомотив София - ЦСКА / 13.02.2022/ 16:30 ч.

Мнениеот gihuelo » 14 фев 2022 10:39

И при това срещу защита -Кацаров, Крачунов, Стойчо и някакъв световно неизвестен грък дори в Гърция :)
Срещу тях един за който Норич са платили 9 млн. евро преди няколко години, един който уж сега струва 5 млн и един който е футболис номер 3 в България.
Просто някой трябва да ги нареди :)
Ще изчакаме и лятнта подготовка пък може и да стане :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта