Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот goshev » 29 мар 2021 00:38

botevplovdiveoe написа:Акропович изисква тежки тренировки и мъжка игра от футболистите си,а това на доста "звИздИ" в България не се харесва.Такова мазане на ски е имало доста пъти в България,точно на такъв тип треньори.Вижте в Локото кви мъжки момчета е събрал,играят с редовно забавяне на няколко заплати,но не мрънкат и не бойкотират.

Изглежда отбори като Локо Пд са му тавана, при нас се очакват други неща.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6776
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот soilwork » 29 мар 2021 00:46

botevplovdiveoe написа:Акропович изисква тежки тренировки и мъжка игра от футболистите си,а това на доста "звИздИ" в България не се харесва.Такова мазане на ски е имало доста пъти в България,точно на такъв тип треньори.Вижте в Локото кви мъжки момчета е събрал,играят с редовно забавяне на няколко заплати,но не мрънкат и не бойкотират.
За тия 5 месеца при нас не се видя мъжка игра и някакво физическо превъзходство. Явно критериите в Пловдив и София са различни. Ще го запомня със страхливата игра без удар във вратата срещу Разград и Берое и зверската клизма срещу Етър. По старите мачове едва ли някой си спомня вече.

botevplovdiveoe
Мнения: 831
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот botevplovdiveoe » 29 мар 2021 01:53

Аз ви говоря за мазане на ски,вие чакате мъжка игра.Е сега с Любо(за мен добър треньор,но с проблеми в главата,които много му пречат) ще мачкате наред предполагам.Докато не се зацепи в България ,че треньори не се сменят 4 пъти в годината,все ще сме на тоя хал.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3751
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот Jürgen » 29 мар 2021 02:59

Айде честито, време беше :mrgreen:
Ами, нека не се цитирам излишно каквото писах за следващия като смениха Белчев...
За този няма какво да напиша :mrgreen:

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6210
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот ugly bug » 29 мар 2021 08:06

Дано този път да оставят Любо да си работи на спокойствие. Не знам следите ли Селото но при Любо си играят съвсем приличен футбол. Аз бях очарован от двата им мача с Лудогорец. Дано успее при нас със същата атакуваща игра.
Успех Любо!
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 29 мар 2021 08:33

Белите магистрали не прощават.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3985
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот djd » 29 мар 2021 09:35

Според мен Акрапович е изтървал съблекалнята. И то заради фаворизиране на някои футболисти за сметка на други, не толкова заради тежки тренировки. Спомняте си как се изказваше за Юга - че бил боса и т.н. Може би това не се е харесало на старите тартори. Наблюдавайте играта на Тиаго. За мен той не влиза и не излиза от форма. Той просто играе с желание или не играе в зависимост от отношенията му с треньора, ръководството и отбора. Акрапа не е първият, нито последният ни треньор, който е сменян заради футболистите. Спомняте си вероятно Любо Пенев защо беше изгонен при първия му престой при Титан.
Разбирам и ръководството. Доста е трудно да се балансира. От една страна трябва отборът да слуша треньора, трябва да има дисциплина, но от друга - футболистите имат трансферни суми, треньорите - не. За да водиш твърда политика спрямо футболистите, трябва бюджетът ти да не зависи толкова от продажбите на играчи.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23289
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот W84me » 29 мар 2021 10:16

ugly bug написа:Дано този път да оставят Любо да си работи на спокойствие. Не знам следите ли Селото но при Любо си играят съвсем приличен футбол. Аз бях очарован от двата им мача с Лудогорец. Дано успее при нас със същата атакуваща игра.
Успех Любо!

Предишните 3 пъти не го оставиха, не оставиха още 5-6 треньора да си свършат работата, АМА ТОЯ ПЪТ ВЕЧЕ ЛЮБО ЩЕ ГО ОСТАВЯТ :|
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот mark1926 » 29 мар 2021 10:48

Акрапович беше прокълнат от Пловдив. Получи си заслуженото...

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6210
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот ugly bug » 29 мар 2021 10:59

mark1926 написа:Акрапович беше прокълнат от Пловдив. Получи си заслуженото...

Е, ние затова му показахме изхода...
Едни други се борят с това и гласно тръбят:
"Прокобо, върви на майната си"!
:mrgreen:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Cooler, miro_rz и 18 госта