Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Dust
Мнения: 8455
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот Dust » 02 юли 2020 10:31

Според сайтът, в чийто форум пишем, вече имате нов треньор.

Цял сезон не зная дали имате победа над отбор в четворката, така че снощи не се случи нищо ново и изненадващо.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот rusev » 02 юли 2020 11:16

[offtopic]Стамен Белчев от всичките треньори по времето на ГГ, беше най - близо до успехите, преследвахме ако не бъркам Лудогорец до последно при него.

Аз мисля, че Стойчо Младенов единствено може да придаде дух на отбора и да им разясни къде се намират, тея перли.[/offtopic]

gihuelo
Мнения: 5945
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот gihuelo » 02 юли 2020 11:19

baltimore написа:[offtopic]Някой може ли да даде смислен отговор защо Ганчев се е хванал толкова за Стойкаса? Толкова години едно и също.[/offtopic]

[offtopic]Ами отговора е елементарен ! Грубо сметнато му е изкарал 25-30 милиона. Ти ако имаш такъв работник би ли го уволнил .зашото е неприятен на останалите във фирмата?[/offtopic]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот шивача » 02 юли 2020 11:22

[offtopic]Всеки извън Стойчо Младенов и Любо Пенев ще е поредния послушко с ушита калъфка под ръка.[/offtopic]
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
EnevY
Мнения: 53
Регистриран на: 09 мар 2014 12:51
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот EnevY » 02 юли 2020 11:23

[offtopic]Въпросът не е толкова в треньора. Всички са на едно ниво. Разни директори (сещайте се), разрушават авторитета на треньора и мътят главите на играчите. Любо Пенев го каза, като си тръгна. Николай Бодуров го каза, като си тръгна. Ако си мислите, че Стойчо Младенов ще изтърпи някой си да му виси на главата и да му дава акъл - ами няма да изкара повече от Любо Пенев.[/offtopic]
Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите.

Айнщайн

Gotzev.88
Мнения: 670
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот Gotzev.88 » 02 юли 2020 12:34

Понякога имам усещането, че като нещо не се прави както трябва, съдбата те наказва. Това вчера си беше липса на късмет. Мислех, че късметът ще е на страната на Крушата. Викам си- човекът толкова псувни отнесе, такава гаргара имаше с майка му, снежни топки яде, бутилка изяде, дори след победа го сменят, и пак поне ни класира на финал, тва последно го направихме във В група и то имам някои съмнения за онази купа (лично усещане)... Уви, не стана така.
[offtopic]Иначе при нас амнезията е сериозна. Забравихме колко ни е ядосвал и Стойчо Младенов, ама хайде, при него поне отдавна беше, може човек да запомни само хубавото и да забрави лошата част, така функционира мозъка. Ама Белчев беше по-скоро и явно сме забравили защо не харесвахме и него. И сега пак някои си го търсят. Други искат Янев- и там амнезията ни е сериозна. Факт е, че който и да дойде- търпението е изчерпано, стресът ще е голям и всичко ще се върти в кръг докато не падне по-висшестояща глава. Само това ще успокои нещата поне за миг. Почти всеки нормален средноевропейски отбор си има главен спортен директор, който назначава треньор и прави селекция с помощта на треньора. Ако не му се получи 4 сезона!!! със 7ия или 8мия треньор поред си тръгва и той. А президентът, собственикът си разбира от финанси, не от треньори, и уволнява съответния спортен директор когато няма резултати и когато той си измива ръцете в треньора... :roll:[/offtopic]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9392
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот bubka » 02 юли 2020 12:54

[offtopic]Като цяло извън управленските кусури в лицето на СС, проблемът май е в треньора. Ако се замислите имаме едно ядро от футболисти, които са заедно вече доста време, даже като се върна назад, може би чак до отбора с Ицо Янев, Гъргоров, Тошко Янчев и т.н., не сме имали такова ядро от футболисти, което да се запази и да не бъдат продадени или разкарани веднага. Та, не би трябвало да е проблем за един що-годе добър треньор да ги синхронизира много бързо в определен стил, който той би искал да вижда. В момента играта ни е по-близо до някакъв хаос, отколкото до определен стил. А причината това да не си личи ясно (липсата на качества в треньора), е защото играчите, които не са лоши като цяло успяват да вържат що-годе някакво представяне и без силен треньор начело. Според мен при добър такъв, имаме потенциала, ако не друго, то поне да сме на едни +6,+8 точки от тези, които сме събрали в момента. Аз съм много ЗА Стамен Белчев, дано е следващият избор. Той е треньор, на който не му е нужно да се налага над останалите по управленската верига в отбора, за да изгради прилична игра и успехи.[/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот HardWork » 02 юли 2020 12:58

[offtopic]Твърдо съм против смяната на Крушата! Преди да съдим треньора трябва да вземем предвид кога пое отбора, в какво състояние, с какви играчи, корона паузата, резултатите и промяната в играта. При Люпко, Пенев, Добри Митов, Ел Маестро, Стамбини и пр. разполагахме с по - качествени играчи, но никой от тях не постигна нещо повече от калъфка. ЦСКА изигра 7 мача в рамките на 23 дена, в които не загуби нито един мач и категорично надигра всички опоненти. Това идва на фона на къса скамейка, посредствени играчи, преумора и тотална липса на шанс.
Ако се изгони Крушич за да се докара някой посредствен безхарактерен клоун като Ицо Янев или Стамен, аз спирам да подкрепям отбора временно!
Треньора не носи вина за пропуснатата дузпа на Соу, нито за грешките на съдията! Имаме 3 нови попълнения докарани по желание на Крушчич, сега като дойде но треньор - всичко на ново.[/offtopic]

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот HardWork » 02 юли 2020 13:07

bubka написа:[offtopic]Като цяло извън управленските кусури в лицето на СС, проблемът май е в треньора. Ако се замислите имаме едно ядро от футболисти, които са заедно вече доста време, даже като се върна назад, може би чак до отбора с Ицо Янев, Гъргоров, Тошко Янчев и т.н., не сме имали такова ядро от футболисти, което да се запази и да не бъдат продадени или разкарани веднага. Та, не би трябвало да е проблем за един що-годе добър треньор да ги синхронизира много бързо в определен стил, който той би искал да вижда. В момента играта ни е по-близо до някакъв хаос, отколкото до определен стил. А причината това да не си личи ясно (липсата на качества в треньора), е защото играчите, които не са лоши като цяло успяват да вържат що-годе някакво представяне и без силен треньор начело. Според мен при добър такъв, имаме потенциала, ако не друго, то поне да сме на едни +6,+8 точки от тези, които сме събрали в момента. Аз съм много ЗА Стамен Белчев, дано е следващият избор. Той е треньор, на който не му е нужно да се налага над останалите по управленската верига в отбора, за да изгради прилична игра и успехи.[/offtopic]

[offtopic]Стамен Белчев е най - неподходящия възможен вариант за ЦСКА, защото той изповядва тотално различна футболна психология.От 3 години се опитваме да играем директен футбол с преса, а Стамен налага побългарено тики - така. Как го виждаш Малинов и Юга да си разцъкват по 50, 100 къси паса, чакайки да се отвори някаква пролука. Нямаме играчи с нужния профил за да играем тики - така, освен това повечето отбори ще се затварят и ще ни дебнат на контра. Трябва да подменим почти целия отбор.
При Стамен имаше резултатно нападение, но това се дължеше изцяло на играчите.
Аз съм сигурен, че ако играе сегашното ЦСКА с Крушчич срещу отбора на Белчев от преди 3 години, Крушата ще го мачка с по - слаби играч.[/offtopic]

Dust
Мнения: 8455
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Купа на България 2019/20 ФИНАЛ 1 юли 2020 г. 19:15 ч. / ЦСКА-Локомотив Пловдив

Мнениеот Dust » 02 юли 2020 15:18

rusev написа:[offtopic]Стамен Белчев от всичките треньори по времето на ГГ, беше най - близо до успехите, преследвахме ако не бъркам Лудогорец до последно при него.[/offtopic]

[offtopic]С Каранга и Десподов е едно, с Али Соу друго[/offtopic]
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта