Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 02 фев 2020 11:44

ivo55 написа:Аз му намерих цаката. :lol:

И аз! - вече не гледам мачове дори на компа, защото това не е моя любим отбор! Превърна се в безсмисления Литекс...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Mitata
Мнения: 6668
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 02 фев 2020 11:53

kiril.a.d написа:
ivo55 написа:Аз му намерих цаката. :lol:

И аз! - вече не гледам мачове дори на компа, защото това не е моя любим отбор! Превърна се в безсмисления Литекс...


Литекс в мачовете си с ЦСКА играеше 100 пъти по-добре от настоящия ЦСКА.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3835
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 02 фев 2020 12:06

Аз не твърдя, това което кирчо емоционално казва. Моето мнение е по-обрано. Според мен некадърници са на мениджърските позиции. И резултатите са логично следствие.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1178
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот redhooligan » 02 фев 2020 13:16

Чудя се няма ли да е хубаво да изненадаме отбора на летището ;) Да ги поздравим за великолепната подготовка, която направиха и за страхотната игра която показаха. Също така и за оптимистичното бъдеще което ни предлагат със своята игра! :lol:
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот damyanov1963 » 03 фев 2020 07:59

gihuelo написа:
Red_Neck написа:Тема за мача на 15.02 ще правим ли :?:
..... или да изчакаме още малко, че мач може и да няма :)

То лесно ще я направим , ама много въпросителни ! :)
Ще има ли мач?
С колко точки ,ще е съперника?
Сега се оказа ,че не били продали 3000 билета до тук а само към 1000 :)
Ще изчакам до към 5.02 и ще направя една темичка :)

Така е най-добре. Да се снишиш, докато видиш накъде ще задуха вятъра, и ако задуха в твоята посока да се развихриш :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 03 фев 2020 12:48

ivo55 написа:Аз не твърдя, това което кирчо емоционално казва. Моето мнение е по-обрано. Според мен некадърници са на мениджърските позиции. И резултатите са логично следствие.

Е-е и ко праим ся?...на мен ми се ще вече да подгоня и селяндурщината на Гришата! - ти му окаш, оно рууупа ли рупа....
И в следствие на това, отбора година след година е все по-слаб
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3835
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 03 фев 2020 14:36

Ти какво предлагаш? Аз не искам да вдигам революции, а и с Бойко не искам среща. :)
Аз лично го играя микроскопичен коректив с решението си дали да ида или да не ида на мача. Следващия. и така за всеки мач.
И си въобразявам, че натрупани много микрокорективи стават голям коректив. Ама 4 години по-късно става ясно, че май на Гришата му е все тая дали публиката на ЦСКА ще подкрепя сглобения от него отбор.
И на мен в отговор ми е "все тая" за тоя отбор. Вече и по телевизията не си ги пускам. Рядко и по изключение.
Май тук е малко като приказката за яйцето и кокошката. Той чака стадиона да се пука по шевовете и да потекат златни реки от билети и рекламодатели, за да реши, ако му е кеф, да направи качествен отбор. Хората пък чакат качествен отбор с класни играчи.
И така малко по малко чакайки се един друг от ЦСКА остава само блед спомен за нас по дъртите. Младите няма как да имат спомени за славния ЦСКА.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот hydetoshi » 03 фев 2020 16:33

ivo55 написа:Ти какво предлагаш? Аз не искам да вдигам революции, а и с Бойко не искам среща. :)
Аз лично го играя микроскопичен коректив с решението си дали да ида или да не ида на мача. Следващия. и така за всеки мач.
И си въобразявам, че натрупани много микрокорективи стават голям коректив. Ама 4 години по-късно става ясно, че май на Гришата му е все тая дали публиката на ЦСКА ще подкрепя сглобения от него отбор.
И на мен в отговор ми е "все тая" за тоя отбор. Вече и по телевизията не си ги пускам. Рядко и по изключение.
Май тук е малко като приказката за яйцето и кокошката. Той чака стадиона да се пука по шевовете и да потекат златни реки от билети и рекламодатели, за да реши, ако му е кеф, да направи качествен отбор. Хората пък чакат качествен отбор с класни играчи.
И така малко по малко чакайки се един друг от ЦСКА остава само блед спомен за нас по дъртите. Младите няма как да имат спомени за славния ЦСКА.

Хващам се за последния абзац и го продължавам. Чакайки, като нищо ще минат още 10 години, дъртите лека полека ще почнат да си отиват и младите, които така или иначе нищо не са видяли от онзи ЦСКА, просто ще се откажат да чакат и нищо, ама нищо от този отбор няма да остане. Това важи и за всички други отбори и за целокупния български футбол.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот damyanov1963 » 03 фев 2020 21:14

И кво прайме сега? Оплакваме си отборите и ние и вие за радост на разни отборчета. Я горе главата и давайте да напълним стадиона на 15-и, та да видят кое е истинското дерби! За мен на тоя етап това е по-важно от резултата!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот trokadero_ » 04 фев 2020 08:05

damyanov1963 написа:И кво прайме сега? Оплакваме си отборите и ние и вие за радост на разни отборчета. Я горе главата и давайте да напълним стадиона на 15-и, та да видят кое е истинското дерби! За мен на тоя етап това е по-важно от резултата!


Като оставим само дразненията си много прав !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта