Ефбет лига 13 кръг/Локомотив ПД - ЦСКА / 20.10.2019 / 17:45 ч. FT 1:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23889
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Ефбет лига 13 кръг/Локомотив ПД - ЦСКА / 20.10.2019 / 17:45 ч.

Мнениеот delqnski47 » 21 окт 2019 11:40

[offtopic]
ivo55 написа:
delqnski47 написа:
ivo55 написа:Г-н Никой за кого бе, Делянчо? :lol:
Нали не смяташ, че може да ме засегне човек, който не познавам и ми е Никакъв. ;)
Аз нямам никаква нужда за теб или за койо и да е от Слугинажа или пък за Стойкас Соилас да бъда Някой. :lol:
А обикновените фенове, които не се слагаме на Никого, се интересуваме единствено от това 1-ия отбор на ЦСКА да играе силно и да ни доставя удовлствие да ги гледаме как играят футболистите. А отборът на Стоилас е много слаб, Делянчо :) И за това феновете не го подкрепяме. Нищо повече.
Никога не съм призовавал никого да ходи или да не ходи да го подкрепя.
Не се ядосвай, не можеш да го промени, това е Нормалния и логичен резултат. А нормата се определя от мнозинството, а не от 200-300 човека малцинство. За това е най-добре една шепа народ да не ни държите невъзпитан и нагъл тон, да не се опитвате като малцинство да си присвоявате ролята на ценцор или оценител, защото е смешничко, и да не ни плашите със спиране на финасниране. Защото позрното представяне на "Мекиците на Стойкас" събирани "от кол и въже" няма да лиспва на никого ;) Черно петно в историята на ЦСКА.

То идеята не е да те "засягам",Ивчу.Да не мислиш,че аз не искам това,което ти искаш.Просто ти казвам,че всичко това тук са празни приказки.И времето и историята са го доказали това,аз не си го измислям.Ама...както ти казах,твоя воля.

Глупости приказваш, Деляне.
Дори не знаеш какво означава израза "празни приказки".

Ако думите изведнъж изчезнат ще изчезне и цивилизацията, а ние ще се върнем по дърветата . Обикновено при оценка на взаимоотношението ни с някого се стремим да се придържаме към правилото думите и делата му да вървят ръка за ръка. Ако решим, че това условие е изпълнено, несъзнателно приемаме, че на такъв човек може да се разчита и следователно можем да му гласуваме доверието си.

В тази връзка , всъщност, "празни приказки" са приказките на Стойкас Стоилас преди началото на всеки от последните сезони, че ще влизаме в групите на евро.турнири, ще ставаме шампиони, ще печелим купи и отличия, а всъщност отнво е сменен половината отбор проваляци ... с нови безработни и контузени мижитурки. А ако случайно някой е показал, че не е мижитурка, веднага си го продал. Ама веднага!

Но да се върна на термина "празни приказки", Деляне, за да запомниш от "Ивчу", който е г-н Никой за теб, какво означава този израз. Та поне като го използваш, да е на място. По този критерий, Деляне, думите биват два вида: полезна (смислена) част и „празни приказки”.

Според мен за ЦСКА е полезно публиката му да бъде коректив!
Според мен публиката на ЦСКА не само има правото да бъде коректив, но е и длъжна да бъде такъв!
А една малка шепа народ, които са избрали да не бъдат коректив, винаги са съгласни с "шефовете" и призовават огромната маса фенове да си мълчат, когато нещо не им харесва, за да не развалят комфорта на "шефовете", НЕ са полезни за ЦСКА. Което прави усилията и в тази насока "безполезни", а думите им "празни приказки". Като няма пречка "празните приказки" да бъдат и доста нахални, Деляне. Не знам дали се усещаш, ама влизаш в ролята на оня дето влязъл в насрещното на магистралата, спрял колата си, слязъл и започнал гневно да ръкомаха на всички останали с твърдението, че те са в грешка.

Ти си г-н Никой за Ганчев.За мен дали си Никой не е толко важно,Ивчо.Тва е проблема в днешно време :lol: Че футболът е една машина за пари...[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23889
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Ефбет лига 13 кръг/Локомотив ПД - ЦСКА / 20.10.2019 / 17:45 ч. FT 1:0

Мнениеот delqnski47 » 21 окт 2019 11:47

[offtopic]Чудя се от високомерие и въздухарство ли феновете си мислят,че могат да влияят на онея с парите или от глупост.
Кое от двете е..[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Dust
Мнения: 8339
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Ефбет лига 13 кръг/Локомотив ПД - ЦСКА / 20.10.2019 / 17:45 ч.

Мнениеот Dust » 21 окт 2019 11:54

gihuelo написа:За почти всичко съм съгласен с теб ! Само се моля Дедо да е решил на своя глава да гледа мача в Пловдив :)
Имам малка надежда това да е така ,защото когато го дадоха по Диема да влиза на стадиона държеше билет.

Ако нямаш акредитация или не си част от отбора можеш ли спокойно да отидеш пред съблекалните?
https://dsport.bg/lupko-petrovich-chast ... -cska.html
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

gihuelo
Мнения: 5910
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Ефбет лига 13 кръг/Локомотив ПД - ЦСКА / 20.10.2019 / 17:45 ч.

Мнениеот gihuelo » 21 окт 2019 12:01

Dust написа:
gihuelo написа:За почти всичко съм съгласен с теб ! Само се моля Дедо да е решил на своя глава да гледа мача в Пловдив :)
Имам малка надежда това да е така ,защото когато го дадоха по Диема да влиза на стадиона държеше билет.

Ако нямаш акредитация или не си част от отбора можеш ли спокойно да отидеш пред съблекалните?
https://dsport.bg/lupko-petrovich-chast ... -cska.html

Е къде да го сложат? Ясно се видя ,че държи билет при влизане в стадиона.
Къде да го сложат ? Намерили са му място в ложата , въпреки че до Чавдар Цветков му е идеално :) Даже Люпко носи повече от оня изстрадал алкохолик.

Dust
Мнения: 8339
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Ефбет лига 13 кръг/Локомотив ПД - ЦСКА / 20.10.2019 / 17:45 ч. FT 1:0

Мнениеот Dust » 21 окт 2019 12:09

Умишлено ли се правиш на интересен?
Дори линк ти дадох.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Ефбет лига 13 кръг/Локомотив ПД - ЦСКА / 20.10.2019 / 17:45 ч. FT 1:0

Мнениеот phd » 21 окт 2019 12:21

delqnski47 написа:[offtopic]Баце,стига с тоя ГГ.Нелепо е да се коментира човек,който може да те поръча тебе,мене и целия форум за 1000 лева.Молим ти се... :lol:
Нелепо е,разбери го...[/offtopic]

[offtopic]Абсолютно съм съгласен в така разразилата се дискусия с колегата Делян. Щом някой може да те поръча, пребие, прати мутри, щом може да те купи и продаде, начи такъв не бива да се коментира, требе да се нарича господин, требе да му измиеш колата, да му пренесеш куфарите. Поклони, колкото се може по-дълбоко. Не просто никакви протести, а да му гласуваш още власт, ако се налага и с г*за си да му изработиш такава, и пак да се кланяш и да целуваш, каквото подаде. Те така в службата, те така в кметството, те така с местния дерибей, те така с бащицата-премиер, те така с тождеименния Делян, те така със всички. И стабилност, батенце, ста-бил-ност.
Щом някой може да те поръча, пребие, прати мутри, начи такъв не бива да се коментира, само поклони и служене на такъв. Така беше у втори клас. Така требе да е и сега. Чичаци на по педесе с разбиране за живота на осемгодишни. От житейската мъдрост ще да е. Че нещата са си такива от край-време и трябва да си я караме така. Покланяй се да не те пребият. Другото е въздухарство.[/offtopic]
Последна промяна от phd на 21 окт 2019 12:46, променено общо 1 път.

gihuelo
Мнения: 5910
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Ефбет лига 13 кръг/Локомотив ПД - ЦСКА / 20.10.2019 / 17:45 ч. FT 1:0

Мнениеот gihuelo » 21 окт 2019 12:26

Dust написа:Умишлено ли се правиш на интересен?
Дори линк ти дадох.

Не се правя на интересен. На линка който си дал не се виждат съблекални а ложата на сектор на стадион Локомотив.

Dust
Мнения: 8339
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Ефбет лига 13 кръг/Локомотив ПД - ЦСКА / 20.10.2019 / 17:45 ч. FT 1:0

Мнениеот Dust » 21 окт 2019 12:29

Извинявам се, не знаех, че нечетеш статиите, а гледаш само картинките.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

gihuelo
Мнения: 5910
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Ефбет лига 13 кръг/Локомотив ПД - ЦСКА / 20.10.2019 / 17:45 ч. FT 1:0

Мнениеот gihuelo » 21 окт 2019 12:46

Dust написа:Извинявам се, не знаех, че нечетеш статиите, а гледаш само картинките.

Пак не разбра. Аз се моля Люпко да е далеч от ЦСКА :) Просто вчера държеше билет , само това казвам :)
Колкото до това че е отишъл до съблекалните след мача , повярвай ми това че това не е толкова трудно.
Ако Наско Сираков си вземе билет за Локо(ПД) - Левски и след мача тръгне към съблекалните ? Какво? Няма да го пуснат ли?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23889
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Ефбет лига 13 кръг/Локомотив ПД - ЦСКА / 20.10.2019 / 17:45 ч. FT 1:0

Мнениеот delqnski47 » 21 окт 2019 12:46

phd написа:[offtopic]Абсолютно съм съгласен в така разразилата се дискусия с колегата Делян. Щом някой може да те поръча, пребие, прати мутри, щом може да те купи и продаде, начи такъв не бива да се коментира, требе да се нарича господин, требе да му измиеш колата, да му пренесеш куфарите. Поклони, колкото се може по-дълбоки. Не просто никакви протести, а да му гласуваш още власт, ако се налага и с г*за си да му изработиш такава, и пак да се кланяш и да целуваш, каквото подаде. Те така в службата, те така в кметството, те така с местния дерибей, те така с бащицата-премиер, те така с тождеименния Делян, те така със всички. И стабилност, батенце, ста-бил-ност.
Щом някой може да те поръча, пребие, прати мутри, начи такъв не бива да се коментира, само поклони и служене на такъв. Така беше у втори клас. Така требе да е и сега. Чичаци на по педесе с разбиране за живота на осемгодишни. От житейската мъдрост ще да е. Че нещата са си такива от край-време и трябва да си я караме така. Покланяй се да не те пребият. Другото е въздухарство.[/offtopic]

[offtopic]Ако бехте такива революционери и извън форума,щеше да е екстра,ама.....ама. :) Мрън мрън мрън...много сме важни,революция ще вдигаме,мрън мрън...лоши мутри..и накрая едно Нищо.57 лева в сметката за автобус. :lol:
Страшни философи.Ма опре ли се да плащаш от собствения джоб....ааа не.Там лошите мутри да плащат.[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта