Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот W84me » 22 юли 2019 15:17

Не знам кои са ви били другите възможности, но Зоря Луганск са си сериозен отбор с много пари.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Gotzev.88
Мнения: 670
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Gotzev.88 » 22 юли 2019 15:25

W84me написа:Не знам кои са ви били другите възможности, но Зоря Луганск са си сериозен отбор с много пари.


Съставът им струва двойно по-малко от нашия според transfermarkt. Трансферите този сезон и миналият са им все свободни агенти и техните при това по-евтини от нашите (като зададена цена)... Май се бъркаш? Другите опции бяха Спарта Прага, Еспаньол, Малмьо и Арсенал Тула. Тези Луганск са ми Славия в сравнение с другите :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 22 юли 2019 15:27

След като получи официален жълт картон, српското мекере ТРЯБВА да изиграе поне още 6 мача в ЕКТ :!:
Не го ли направи, да си събира багажа и да ходи да си гледа старините :!:
ЦСКА не е място за пенсионерски рахатлък, дребни интриги, баране на стъклото и подръпване на слипарки от задника :!:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот rebelheartous » 22 юли 2019 15:28

W84me написа:Не знам кои са ви били другите възможности, но Зоря Луганск са си сериозен отбор с много пари.


Я кажи един техен футболист.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот W84me » 22 юли 2019 15:30

rebelheartous написа:
W84me написа:Не знам кои са ви били другите възможности, но Зоря Луганск са си сериозен отбор с много пари.


Я кажи един техен футболист.

Помня, че играха с Юнайтед преди 2 години и направиха равностойни мачове. Сигурно и те не могат да кажат ваш :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот W84me » 22 юли 2019 15:31

Gotzev.88 написа:
W84me написа:Не знам кои са ви били другите възможности, но Зоря Луганск са си сериозен отбор с много пари.


Съставът им струва двойно по-малко от нашия според transfermarkt. Трансферите този сезон и миналият са им все свободни агенти и техните при това по-евтини от нашите (като зададена цена)... Май се бъркаш? Другите опции бяха Спарта Прага, Еспаньол, Малмьо и Арсенал Тула. Тези Луганск са ми Славия в сравнение с другите :)

Звучат по-добре от изброените отбори. Гледал съм им мачовете с Юнайтед, изглеждаха добре тогава.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

dannisss
Мнения: 58
Регистриран на: 11 юли 2017 15:39
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот dannisss » 22 юли 2019 15:32

Двата ви бъдещи опонента са се срещали преди 2 седмици в коннтрола помежду си. Осиек е бил с 4-1 Заря. Да не се окаже,че Осиек е по-класния отбор. ;) https://www.google.com/search?client=fi ... ;dt;fp;1;;

Gotzev.88
Мнения: 670
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Gotzev.88 » 22 юли 2019 15:35

Ако адът замръзне и първият бушон на Люпко- НЕМ отстрани ПСВ/Базел, а Люпко се издъни срещу Осиек или тези аз лично ще го пенсионирам без време :) :)

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот rebelheartous » 22 юли 2019 15:41

dannisss написа:Двата ви бъдещи опонента са се срещали преди 2 седмици в коннтрола помежду си. Осиек е бил с 4-1 Заря. Да не се окаже,че Осиек е по-класния отбор. ;) https://www.google.com/search?client=fi ... ;dt;fp;1;;


На хартия хърватите са по-класните, да.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 22 юли 2019 15:41

Gotzev.88 написа:
W84me написа:Не знам кои са ви били другите възможности, но Зоря Луганск са си сериозен отбор с много пари.


Съставът им струва двойно по-малко от нашия според transfermarkt. Трансферите този сезон и миналият са им все свободни агенти и техните при това по-евтини от нашите (като зададена цена)... Май се бъркаш? Другите опции бяха Спарта Прага, Еспаньол, Малмьо и Арсенал Тула. Тези Луганск са ми Славия в сравнение с другите :)

Осиек са думнали Зоря с 4:1 в приятелски мач преди 10-на дни, ..... жребието е повече от добро!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта