ЦСКА-Локо ГО контрола

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

d.a.lirik
Мнения: 27
Регистриран на: 08 фев 2019 11:35

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот d.a.lirik » 18 юни 2019 13:03

Да кажа, без да ангажирам нечии мнения!
- за мен, такива контроли с отбори от второ, трето...пето ниво са безсмислени! Е, оправдание старт на подготовката...
А следват мачове от ЕКТ!!! - па да си направят контрола с Лудогорец...айде с Левски поне...
Там е истината, в истински мачове, но не и по обедно време!!!
По-добре трети с гол от засада, отколкото с БФС...

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3802
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот ivo55 » 18 юни 2019 13:06

Тази контрола има за цел да играе преход към следващите. Колкото да усетят терена и колко много има да работят, за да влязат във форма. ;)

d.a.lirik
Мнения: 27
Регистриран на: 08 фев 2019 11:35

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот d.a.lirik » 18 юни 2019 13:07

Red Warrior написа:
d.a.lirik написа:Бре, нашите огладняха и решиха да приключват мача :lol:
В ГО, винаги климата е по.мек и приятен, отколкото в София, та явно за това Локото играеше по-добре първото полувреме. Но, до там със силите им...
А пък в София са свикнали и на студ, и жега...

Не вярвам на тези 24 градуса в Тетевен! - в София пак се пържим от жега...

Те, ето какво прави гладът . докато пише, станало 3:0...и не видях кой се разписал!

В София лятото също е малко по-хладно заради надморската височина 500-600 метра. В Лозенец например, преди да застроят скапаняците в стил небостъргачи "Златен век", слизаже хладен въздух от Витоша и вечерно време дори лятото се излизаше с връхна дреха.

Е, приятелю, аз живея в най-ниската част на София - до Централна гара! А тук е...да не ти казвам: жега та...Знам за по-високите квартали, които де факто пълзят по Витоша и понякога ви завиждам, ама пък при нас рядко падат градушки ;)
А хората от провинцията, не могат да си представят, колко е голяма София и че в различни квартали има различен климат!
По-добре трети с гол от засада, отколкото с БФС...

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот HardWork » 18 юни 2019 13:13

d.a.lirik написа:Да кажа, без да ангажирам нечии мнения!
- за мен, такива контроли с отбори от второ, трето...пето ниво са безсмислени! Е, оправдание старт на подготовката...
А следват мачове от ЕКТ!!! - па да си направят контрола с Лудогорец...айде с Левски поне...
Там е истината, в истински мачове, но не и по обедно време!!!

Играчите трябва да влезнат в игрови ритъм, затова се правят в началото контроли със слаби противници. Според мен проверката беше много полезна, а и Люпко и Пената знаят как се води подготовка. Имай доверие на специалистите ;)

d.a.lirik
Мнения: 27
Регистриран на: 08 фев 2019 11:35

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот d.a.lirik » 18 юни 2019 13:16

HardWork написа:
d.a.lirik написа:Да кажа, без да ангажирам нечии мнения!
- за мен, такива контроли с отбори от второ, трето...пето ниво са безсмислени! Е, оправдание старт на подготовката...
А следват мачове от ЕКТ!!! - па да си направят контрола с Лудогорец...айде с Левски поне...
Там е истината, в истински мачове, но не и по обедно време!!!

Играчите трябва да влезнат в игрови ритъм, затова се правят в началото контроли със слаби противници. Според мен проверката беше много полезна, а и Люпко и Пената знаят как се води подготовка. Имай доверие на специалистите ;)

Имам им доверие и знам че е така!
Но пък си позагубих...и без това загубеното време :lol: :lol: :lol:
Карай! - все пак бих предпочел контрола с Арда или Царско село...Ще са участници в ППЛ и такава контрола и за тях щеше да е полезна!
П.П.
И аз огладнях, като футболистите на ЦСКА поради което и аз приключвам мача! :lol:
По-добре трети с гол от засада, отколкото с БФС...

kamilata3
Мнения: 697
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот kamilata3 » 18 юни 2019 16:00

d.a.lirik написа:
HardWork написа:
d.a.lirik написа:Да кажа, без да ангажирам нечии мнения!
- за мен, такива контроли с отбори от второ, трето...пето ниво са безсмислени! Е, оправдание старт на подготовката...
А следват мачове от ЕКТ!!! - па да си направят контрола с Лудогорец...айде с Левски поне...
Там е истината, в истински мачове, но не и по обедно време!!!

Играчите трябва да влезнат в игрови ритъм, затова се правят в началото контроли със слаби противници. Според мен проверката беше много полезна, а и Люпко и Пената знаят как се води подготовка. Имай доверие на специалистите ;)

Имам им доверие и знам че е така!
Но пък си позагубих...и без това загубеното време :lol: :lol: :lol:
Карай! - все пак бих предпочел контрола с Арда или Царско село...Ще са участници в ППЛ и такава контрола и за тях щеше да е полезна!
П.П.
И аз огладнях, като футболистите на ЦСКА поради което и аз приключвам мача! :lol:


Ти какво очакваше от тази контрола,да бием с 10:0.Играчите да си я подават като Барселона или какво,те се събраха заедно преди седмица,сега повече натоварват физически,селекцията е на 90% готова още преди подготовката ,стига мрънкане,загубил си времето.Ти даже гледа ли я въобще,пишеш тук а и гледаш,браво,то за това и толкова си видял и разбрал нещо.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот goshev » 18 юни 2019 18:36

HardWork написа:Бикел се справи перфектно на крилото, този тип ще се окаже истински диамант. Може да играе като бек, халф и крило :mrgreen: .

Ако можеше да си спира топката без да отскача на 2м. от него и да подава поне на 10м. точно- цена нямаше да има! :)

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот sly » 19 юни 2019 00:24

Абе кое е това момче Митко дето през първото полувреме впечтлил Петрович ,браво на Митака :) .Това ме радва най -много да чуя ,че има кадърно наше момче ,което остава в отбора

Dust
Мнения: 8218
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот Dust » 19 юни 2019 01:08

sly написа:Абе кое е това момче Митко дето през първото полувреме впечтлил Петрович ,браво на Митака :) .Това ме радва най -много да чуя ,че има кадърно наше момче ,което остава в отбора

Под наше не зная, какво визираш.
Иначе да българче е, от Червен бряг.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот goshev » 19 юни 2019 09:36

Митко Партизанчето? :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта