Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7164
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 06 мар 2018 19:48

delqnski47 написа:Прави ми впечатление сайта новспорт,който надминава даже Спиртал по плюене на Любо Пенев. :roll: Тия даже не един,ами три пъти като ниво ги надминават.Буквално казват следното:
http://www.novsport.com/news2693521_1009.html

Истината е, че днешният конгрес на БФС е абсолютно редовен и са спазени всички изисквания на закона.

Независимо дали това се харесва на някого или не.



...ъъъъъъ...уот дъ фък...??!Тия имам чувството,че ако им кажеш,че не са прави ще те убият.Буквално така звучат.
В цитирания от теб сайт, както и във фейса на Киро няма нито думичка за съмнения за нередовен гол на Марселиньо. Тези сайтчета сами ще се закрият съвсем скоро.
П.П Поправям се! Видях повторението и се вижда, че играч на Берое, който е към флагчето покрива засадата.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 06 мар 2018 20:00

trokadero_ написа:
Отборът на Етър ще бъде без двама от основните си играчи за гостуването на ЦСКА-София. Главният мениджър на “виолетовите” Красимир Балъков няма да може да разчита на голмайстора си Самб Бадара и централния защитник Пламен Гълъбов.

По-добре е за нас!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 06 мар 2018 20:05

k_oleto написа:Тия бият тоя път с гол от засада........пффф

Прав си, но Берое ги изпусна!
:evil:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот rsk » 06 мар 2018 20:08

Сигурен съм, че Балъковата трупа ще ви скочи на литър кръв :lol: :lol:
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

peliforewer
Мнения: 9660
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 06 мар 2018 20:25

rsk написа:Сигурен съм, че Балъковата трупа ще ви скочи на литър кръв :lol: :lol:

Защо в Търново не ни ли скочиха.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CaptainBertorelli » 06 мар 2018 20:51

Аз от тези повторения, не мога да преценя засада ли е или не. И да е засада, все тая. Трябва ни още малко качество за да ги бутнем тези. Няма да е този сезон, но за другия съм оптимист :arrow:
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 06 мар 2018 21:17

ЦСКА _завинаги написа:
1982 написа:Левскарите по същия начин спореха за играта на Яблонски и не падаха по гръб ....... явно всеки ги вижда тези ръце, когато е за съперника, но когато е при него, е сляп като къртица ..... жалка история.

За първи път да кажеш нещо правилно и за други фенове!
:o


Аз много пъти съм казвал, ама явно имате доста къса памет.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 06 мар 2018 21:25

baraba написа:След много търсене и ровене успях да се добера до ето този кадър ! Ясно се вижда топката която влиза в контакт с горната част на рамото на Каранга, за мен от този момент плещенето за игра с ръка е признак на идиотизъм :

[rimg]http://kachi-snimka.info/images-2013/bfi1520340685i.jpg[/rimg]


Думата "ясно" и този свръх размазан кадър са 2 тотално несъвместими неща ....... тук само хора със сериозни ментални отклонения могат да видят "ясно" каквото и да било.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15170
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот miro_rz » 06 мар 2018 21:34

1982 написа:
baraba написа:След много търсене и ровене успях да се добера до ето този кадър ! Ясно се вижда топката която влиза в контакт с горната част на рамото на Каранга, за мен от този момент плещенето за игра с ръка е признак на идиотизъм :

[rimg]http://kachi-snimka.info/images-2013/bfi1520340685i.jpg[/rimg]


Думата "ясно" и този свръх размазан кадър са 2 тотално несъвместими неща ....... тук само хора със сериозни ментални отклонения могат да видят "ясно" каквото и да било.

Ех как липсва Сашо Диков с неговото култово предавне 1:1 ! :mrgreen:
Изображение

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 06 мар 2018 21:39

Колкото и размазан да е кадъра, ясно се вижда, че топката е на нивото на рамото и е много по-вероятно да няма игра с ръка.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта