Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот JackPackage » 04 яну 2018 18:16

Teo написа:
boabbb написа:Голям е :lol: :lol: :lol:

Антон Недялков: Любимо ми беше да бия Левски с ЦСКА, този отбор винаги съм го мразел


Все едно съм го писал аз това хахахаха :lol:
@ Тони завинаги в моето сърце след това откровение : ))

Колко жалки са някои хора, че добавят "с Цска" при положение, че ловчанлията не го е казал :lol: :mrgreen:
Иначе, просто си е момчето, няма кво да се каже, ама то това важи за 80+% от футбалерите ни :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Sisi 1914 » 04 яну 2018 18:24

gihuelo написа:
sin4ec написа:
GOLEADOR написа:Модела Левски можеше да се приложи и за ЦСКА.Така сега нямаше да има мучене по наш адрес,не,че на някой армеец му пука.Ама щеше да е много изгодно за нас.Сега пак ще плащаме наем и тези пари вместо за Армията отново могат да се озоват в Русе или Варна.

Вие от много модели отидохте на ловешкия, та не се изхвърляй много с епитетите! :)
ГГ идва с отбора си от провинцията и да, ще плаща наем. Идваш от нейде си-плащаш. Столичани вповече. Левски е в София от създаването си и си е у дома. Друга тема е, че не този стадион трябваше да стопанисваме, но нейсе...

Аз мисля,че след приемането на новия закон за спорта,ще ви спретнат и на вас търг.

И да им спретнат търг пак няма да стане нищо, защото са богопомазани.
:mrgreen:
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Sisi 1914 » 04 яну 2018 18:48

boabbb написа:
1982 написа:Всеки собственик на ЦСКА, почвайки от Зъбчето, е направил нещо на Армията, включая и Лупи. Кой малко повече, кой по-малко ... . реално никой не е вложил някакви крупни суми, говорим за дребни ремонти основно.


Абе, смяната на тревата не е никак евтина, заеби ти ... Гришата не е зле да направи, поне от моя гледна точка:
1. Да се оправи пистата, за да изглежда прилично и да няма тръни и шипци :lol:
2. Да се оправи сектор Б, колкото и смотан да е по принцип :lol: Тоя камънак в момента е ужас.
3. Да се подменят на 100% старите седалки - имам предвид онези, олющените, на които като седнеш, после отзад си бял целия :lol:

Това, ако го направи - евала 8-)

Плюс таблото да се смени.
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Sisi 1914 » 04 яну 2018 18:57

delqnski47 написа:Брей,коментирате и дискутирате без да си обсъждате майките.Направо съм в шок.

С интерес им чета диалога и като никога да не заяде с някой!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Sisi 1914 » 04 яну 2018 19:06

CSKA 78 написа:Официално: ЦСКА сключи договор за "Българска Армия" и Панчарево!

Честито на всички ЦСКА-ри! :) :)

Охх, най-после този въпрос се реши.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Altarf » 04 яну 2018 19:20

Кучетата си лаят, керванът си върви.

Ганчев е безпощаден. Скоро падат и последните опорни точки и превключваме телевизора на канал Подуяне за предстоящия сеир, който ще ни забавлява през 2018 г.

krumeto
Мнения: 3780
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот krumeto » 04 яну 2018 20:06

Sisi 1914 написа:
boabbb написа:
1982 написа:Всеки собственик на ЦСКА, почвайки от Зъбчето, е направил нещо на Армията, включая и Лупи. Кой малко повече, кой по-малко ... . реално никой не е вложил някакви крупни суми, говорим за дребни ремонти основно.


Абе, смяната на тревата не е никак евтина, заеби ти ... Гришата не е зле да направи, поне от моя гледна точка:
1. Да се оправи пистата, за да изглежда прилично и да няма тръни и шипци :lol:
2. Да се оправи сектор Б, колкото и смотан да е по принцип :lol: Тоя камънак в момента е ужас.
3. Да се подменят на 100% старите седалки - имам предвид онези, олющените, на които като седнеш, после отзад си бял целия :lol:

Това, ако го направи - евала 8-)

Плюс таблото да се смени.

Ехеееее, какво направихте вие бе хора? :o
Не в Микре, ами в Европа няма да намерите човек, който да изрине толкова пари! :roll:
Ще го разорите ГГ! :shock:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 04 яну 2018 21:43

gihuelo написа:Синдикът на фалиралия ЦСКА Дора Милева заяви пред „Меридиан Мач", че в този момент не би се ангажирала с конкретен срок за плащането на емблемата от спечелилата търга фирма „Ред Енималс".

„Няма развитие по случая с плащането за активите и емблемата на фалиралото дружество. Има много жалби по разпределението на парите за кредиторите. Всички те са в Апелативния съд, който трябва да го разгледа и да се произнесе. Не мога да кажа кога ще стане това. На много хора им се иска да се по-бързо, но може и да отнеме повече време", коментира Дора Милева.


Това за информация на 1982 ,защото той всеки ден пита.


1982 отдавна е предвидил какво ще стане, не се безпокой за него.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 04 яну 2018 21:45

Ozzimozzi написа:
1982 написа:
Ozzimozzi написа:
1982 написа:Викаш може и да послъгва, ама ти му се доверяваш, че този път по изключение казва истината. :lol: :lol: Защото така ти се иска. :mrgreen:

Истината е, че иде реч за един мега жалък популист, същият като шефа си от Банкя. Човек, който няма скрупули да лъже и да подписва фалшиви документи, само и само да се хареса на дадена тълпа хора.

Доверявам се на очите си! Ти също можеш да видиш платените наеми, ако се поразходиш из базата! Какъв е Кралев не ме интересува!


И ти можеш да видиш платените наеми от Левски, ако се поразходиш из Герена.

Не съм знаел, че при договор за безвъзмездно и безсрочно ползване се дължи наем!


Ами нали вашият "наем" представлява инвестиции в базата ..... е, такива имат и Левски, значи аналогично можем да приемем, че и те си плащат, щом инвестициите се водят плащане на наем .... да, на хартия не е изискуемо при тях, но на практика го има вложението.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Ozzimozzi
Мнения: 7174
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 04 яну 2018 22:00

1982 написа:
Ozzimozzi написа:
1982 написа:
Ozzimozzi написа:
1982 написа:Викаш може и да послъгва, ама ти му се доверяваш, че този път по изключение казва истината. :lol: :lol: Защото така ти се иска. :mrgreen:

Истината е, че иде реч за един мега жалък популист, същият като шефа си от Банкя. Човек, който няма скрупули да лъже и да подписва фалшиви документи, само и само да се хареса на дадена тълпа хора.

Доверявам се на очите си! Ти също можеш да видиш платените наеми, ако се поразходиш из базата! Какъв е Кралев не ме интересува!


И ти можеш да видиш платените наеми от Левски, ако се поразходиш из Герена.

Не съм знаел, че при договор за безвъзмездно и безсрочно ползване се дължи наем!


Ами нали вашият "наем" представлява инвестиции в базата ..... е, такива имат и Левски, значи аналогично можем да приемем, че и те си плащат, щом инвестициите се водят плащане на наем .... да, на хартия не е изискуемо при тях, но на практика го има вложението.
Когато ни дадат Армията за безсрочно и безвъзмездно ползване, и когато държавата почне да ни плаща сметките, тогава можем да говорим за аналогии! ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта