Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 23 авг 2017 23:55

delqnski47 написа:
GOLEADOR написа:
1982 написа:
Кашчей написа:Купа на България, днес.
[rimg]https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20953942_1463112510436952_9211978219413811861_n.png?oh=d91bea00030fff18892f713d8043f351&oe=5A2C27F1[/rimg]


Скоро и в "елита" ще се озоват, въпрос на време е.

1982,и за теб се отнася поста ми към Кашчей.Вземи постни тая снимка (щото Кашчей надали ще го направи) в сайта на Локомотив и ги питай кой Локомотив е легитимния и защо ТЕ са на стадион Локомотив?Да видим какво ще ти отговорят?

Имам един приятел от Локо и преди време ми беше казал,че за тях това си е нов клуб,припознават си го за Локо и това е.Продължават напред.


Дано знаеш за кой Локомотив си писал!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 23 авг 2017 23:59

PFC Litex написа:
1982 написа:Между другото, Дора каза, че имало няколко жалби след поредното ново съдебно решение, та ще се ходи и до Апелативния съд. :mrgreen: :mrgreen: Не, че някой е изненадан де ...

ГГ никога не е имал желание да плаща, както и никога няма да плати обещаните от Ред Енималс пари.


Човече, точно на мен ли ми го казваш ??! :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 24 авг 2017 00:46

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
GOLEADOR написа:
1982 написа:
Кашчей написа:Купа на България, днес.
[rimg]https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20953942_1463112510436952_9211978219413811861_n.png?oh=d91bea00030fff18892f713d8043f351&oe=5A2C27F1[/rimg]


Скоро и в "елита" ще се озоват, въпрос на време е.

1982,и за теб се отнася поста ми към Кашчей.Вземи постни тая снимка (щото Кашчей надали ще го направи) в сайта на Локомотив и ги питай кой Локомотив е легитимния и защо ТЕ са на стадион Локомотив?Да видим какво ще ти отговорят?

Имам един приятел от Локо и преди време ми беше казал,че за тях това си е нов клуб,припознават си го за Локо и това е.Продължават напред.


Дано знаеш за кой Локомотив си писал!

Локо Сф
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот tut » 24 авг 2017 08:33

Не знам защо трябва да се притесняваме, че авиаторите може да играят в а група ... аз нямам проблеми с това.....

Напред армейски лъвове ....32-тя зове!

gihuelo
Мнения: 5700
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 24 авг 2017 09:36

tut написа:Не знам защо трябва да се притесняваме, че авиаторите може да играят в а група ... аз нямам проблеми с това.....

Напред армейски лъвове ....32-тя зове!

Напротив аз искам да играем с тях за да се види колко човека подкрепят двата отбора :)

gihuelo
Мнения: 5700
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 24 авг 2017 12:06

Купа на България (1/16 финал):
Несебър - ЦСКА

gihuelo
Мнения: 5700
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 24 авг 2017 16:52

ЦСКА отпътува за 2-дневен лагер преди гостуването на Берое. Двубоят от VII кръг на Първа професионална лига е в събота (26 август) от 18:45 часа на стадион "Берое" в Стара Загора. Старши треньорът на ЦСКА Стамен Белчев взе група от 20 футболисти за лагера. В нея попадна защитникът Александър Дюлгеров, който е възстановен от контузията, заради която пропусна мача с Витоша (Бистрица).

Вратари: Георги Китанов, Витаутас Черниаускас
Защитници: Антон Недялков, Божидар Чорбаджийски, Николай Бодуров, Александър Дюлгеров, Пламен Гълъбов, Александър Георгиев

Полузащитници и нападатели: Станислав Манолев, Никола Колев, Кристиян Малинов, Рубен Пинто, Тиаго Родригес, Кирил Десподов, Густаво Кулма, Фернандо Каранга, Милчо Ангелов, Енрике Рафаел, Кевин Меркадо, Кевин Кубемба


От групата заради травми отсъстват Давид Симао и Стойчо Атанасов. Непосредствено преди срещата от нея ще отпаднат още двама футболисти, като единият ще бъде от играчите с паспорт извън ЕС.

gihuelo
Мнения: 5700
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 24 авг 2017 17:07

Интервю с Георги Василев

- Онези „змии”, които излизаха и съскаха из Борисовата градина, докато бяхте треньор на ЦСКА, още ли ги помните? И може ли днес да им назовете имената.
- Помня ги, разбира се. То такова чудо не се забравя. Това беше неприятният ми престой в ЦСКА, макар че в по-голямата част бях доволен от периода ми на „Армията”. Мисля, че и Сектор Г е запазил добри чувства към мен. Но „змиите” бяха опасна работа. Над мен стояха - на главната трибуна. Това бяха бивши „величия”, които нямаха очи да ми кажат в очите какво мислят. За щастие около мен обаче имаше много кадърни и свестни хора – Боби Станков, Никола Цанев, лека му пръст, Борис Гаганелов. Да не говоря за Якимов, който е изключително честен и добронамерен човек. Намирах подкрепа и от хората, които ръководеха клуба – Емил Данчев и Евгени Горанов. Както и, разбира се, Илия Павлов, лека му пръст и на него. Но имената на хората, които постоянно съскаха срещу мен тихо, а не гласно, няма да споменавам. Казвам тихо, защото тогава, не се показваха. Не смееха. А сега вече го правят. Впоследствие събраха сили, излязоха от храстите и взеха да плюят публично. Някои от тях продължават да съскат и днес срещу треньорите на ЦСКА. Спомнете си, например, Стойчо Младенов как го окепазяваха.

- И все пак бъдете конкретен.
- (смее се). Добре, ще ви разкажа един случай. Имахме мач с Локомотив (Пловдив) у дома. Бихме с 3:1 или 4:1, не помня точния резултат. След като поведохме убедително, се поотпуснахме малко в защита. Съперникът създаде няколко чисти положения и ни вкара един гол. Свършва мачът, влизаме ние в съблекалнята доволни от победата. Играчите са усмихнати, в настроение. Ние, треньорите, също. По едно време в съблекалнята нахлу като фурия Николай Вълканов – той беше тогава дясна ръка на Илия Павлов и вицепрезидент на клуба. „Така не може! Какво е това отпускане! Какъв беше тоя левашки гол?! Къде беше вратарят, къде бяха защитниците? Ще глобим играчите!”. Аз не се съгласих и твърдо обясних, че няма основание за никакви глоби. Казах му: „Г-н Вълканов, така не бива и не може. По този начин няма как да станем шампиони и да атакуваме Купата”. Той се укроти и си излезе. Ние обаче поискахме да разберем кое е накарало Вълканов да реагира така. Или по-точно – кой го е накарал. Вълканов като бизнес управление беше на голямо ниво, но не разбираше футбола. Той, човекът, не се и намесваше по спортните въпроси. И затовя бяхме шокирани от поведението му. Беше ясно, че някой му е повлиял. Извиках Боби Станков и го помолих да научим кой е в основата на този напън за глоби след категоричен успех. Разкрихме го! Оказа се, че Георги Илиев-Майкъла е стоял до Вълканов в ложите на стадиона и му е дуднел нещо на ухото. Ясно ни стана кое е било това нещо...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 24 авг 2017 17:34

Абе, ... Гочето ги беше събрал едни гардероби по 80-90 кила.... Зафето, Чомака, Филипов, Жабов, Д. Митов, Лулчев, ..... като излизаха да загряват се чудех мач ли ще има или народни борби :)
Ромарио, завалията, ръка не хващаше :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

gihuelo
Мнения: 5700
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 24 авг 2017 17:44

Red_Neck написа:Абе, ... Гочето ги беше събрал едни гардероби по 80-90 кила.... Зафето, Чомака, Филипов, Жабов, Д. Митов, Лулчев, ..... като излизаха да загряват се чудех мач ли ще има или народни борби :)
Ромарио, завалията, ръка не хващаше :)

Не знам за тях ,но новото бразилче трябва да го охраним малко!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта