Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Altarf » 24 юни 2017 10:39

icko65 написа:Нищо не съм почнал..Дело пред КАС е нямало..Имаше разглеждане на жалба

Точно това е делото. Наричай го както искаш. За това нещо УЕФА са дали писмено обяснение пред арбитражен съд, което съдът е взел предвид при разглеждане на жалбата и са имали цялото време на света да заявят, че не ни считат за редовен участник. А правят точно обратното.
Лягай да си доспиш.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6870
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот icko65 » 24 юни 2017 10:43

Altarf написа:
icko65 написа:Нищо не съм почнал..Дело пред КАС е нямало..Имаше разглеждане на жалба

Точно това е делото. Наричай го както искаш. За това нещо УЕФА са дали писмено обяснение пред арбитражен съд, което съдът е взел предвид при разглеждане на жалбата и са имали цялото време на света да заявят, че не ни считат за редовен участник. А правят точно обратното.
Лягай да си доспиш.

Не няма да спя.Дай да видя писменото обяснение...Къде е?Някой да го е скивал?
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот onegavon » 24 юни 2017 10:50

Алафарт , не се занимавай с човек който за почва изречениията с "вероятно са имали " и "Най-вероятно са решили".За капак "ама аз не съм юрист".

Ясно е, че основният ни коз е вкарването ни в ППЛ със съответния лиценз, класирането ни по спортен път,изрядостта по всички други критерии и последвалия втори лиценз. Всичко това не се оспорва от УЕФА, те си гонят по правилото за "три години нов клуб".Ние държим, че те вече са направили " изключение" и то не сега, а още миналата година и всичко си е редовно.Точно за това и БФС ни издаде съвсем спокойно лиценз.

Ситуацията е сложна за УЕФА защото КАС наистина може да ги постави в доста неловко положение. УЕФА какво ще това е трудно да гадаем, но моето мнение,че ще извлечем позитиви от цялата тая работа.
Последна промяна от onegavon на 24 юни 2017 10:52, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 24 юни 2017 10:51

GOLEADOR написа:
yavorescu написа:
GOLEADOR написа:Кой иска да купи нещо максимално скъпо?Дай ми пример с друг български отбор?Възродени клубове колкото щеш,но само един клуб е дал 5 пъти по-голяма сума искана от съда за активите на фалиралото дружество и това е ЦСКА!

Съвсем нормално е всеки да иска да мине по-тънко при всяка една сделка, това не е грях. Но когато това е с цената на измама, вече става друго. А относно второто, засега нищо не е дал.

Човеко,за каква измам говориш?ГГ дава 5 пъти по-голяма сума от исканата и това е измама?Това не е сериозно.


Колко пъти да ти се напомня, че ГГ не е дал още нищо, като ги даде, тогава го развявай това.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

eddie
Мнения: 1355
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот eddie » 24 юни 2017 10:55

1982 написа:
GOLEADOR написа:
yavorescu написа:
GOLEADOR написа:Кой иска да купи нещо максимално скъпо?Дай ми пример с друг български отбор?Възродени клубове колкото щеш,но само един клуб е дал 5 пъти по-голяма сума искана от съда за активите на фалиралото дружество и това е ЦСКА!

Съвсем нормално е всеки да иска да мине по-тънко при всяка една сделка, това не е грях. Но когато това е с цената на измама, вече става друго. А относно второто, засега нищо не е дал.

Човеко,за каква измам говориш?ГГ дава 5 пъти по-голяма сума от исканата и това е измама?Това не е сериозно.


Колко пъти да ти се напомня, че ГГ не е дал още нищо, като ги даде, тогава го развявай това.


Клуба да не кара на фотосинтеза в момента?
Ей, некой от пяна на устата, само глупости говорите..
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 24 юни 2017 11:04

Едчо, ти прочете ли за какво става дума или просто по инерция си пишеш ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот yavorescu » 24 юни 2017 11:09

onegavon написа:Алафарт , не се занимавай с човек който за почва изречениията с "вероятно са имали " и "Най-вероятно са решили".За капак "ама аз не съм юрист".

[offtopic]Нормално е да говоря така, след като единствените официални документи по случая са въпросния лиценз и анонса на КАС. Не разполагаме с нищо друго към този момент. Не знам какво точно е станало, само предполагам. Казах го неведнъж.

А това, че не съм юрист, не означава непременно, че не съм прав. Нормативните документи на УЕФА и БФС са написани на много достъпен език и са лесни за четене и тълкуване. Стига да има кой да ги чете, де.[/offtopic]

MilenG35
Мнения: 52
Регистриран на: 18 юни 2017 16:10

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот MilenG35 » 24 юни 2017 11:27

yavorescu написа:Аз не съм юрист, но според мен не е това документа.



Много станаха юристите в този форум, направо с лопата да ги ринеш. Голям смях!
Защо ли не изчакате до понеделник? Или имате спешна работа? Тогава ще се разбeре какво сме обжалвали, а най-вече ще се разбере какво решение са взели КАС.

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Altarf » 24 юни 2017 11:37

В понеделник ще се реши единствено и само това дали ще играем в ЕКТ още този сезон. Решение по същество - през есента. Хубава събота и неделя на всички армейци!

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1571
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот kolokolo » 24 юни 2017 11:42

MilenG35 написа: Или имате спешна работа?


Естествено че имат спешна работа . Да серат във форума на ЦСКА .
По същество , в понеделник КАС ще се произнесе по обезпечителните мерки . После евентуално ще има дело срешу прилагането спрямо ЦСКА на 3годишното правило . В най-лошия случай ще играем в Европа през 2019 г. ако се класираме .
Доста добра перспектива , предвид ситуацията преди 2 години . :arrow:
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта