Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 15 юни 2017 21:18

1982 написа:
Mitata написа:Да приемем, че не съм толкова истински като теб цесекар и никога не съм имал претенции да плащам и частица от криминално натрупаните дългове на ЦСКА. Просто приемам ситуацията такава, каквато е и уважавам мнението на голямото мнозинство цесекари.


Дългове имат сигурно половината клубове в Европа, хайде не ми изкарвай ЦСКА някаква жертва на конспирация, но разликата е, че другите си носят кръста, докато вие поехте по пътя на срама и безчестието. По пътя на схемите, далаверите и врътките. Юнайтед има над милиард дългове, но няма да докарат Евертън и да го припознаят .... и не ми обяснявай какви активи и приходи имали, щото и разходи и пасиви имат ум да ти зайде .....


Само че годишните им приходи са поне 25-30% от дълговете. В ПФК ЦСКА АД дълговете бяха 35-40 милиона, а приходите не повече от 2-3 милиона (ние не сме държавния отбор Левски с 10 милиона приходи от спонсори), т.е. по-малко от 10%, с други думи бяха необслужваеми. Плюс това дълговете ни бяха умишлено натрупани, предимно от Титан.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 15 юни 2017 21:19

1982 написа:
Mitata написа:Да приемем, че не съм толкова истински като теб цесекар и никога не съм имал претенции да плащам и частица от криминално натрупаните дългове на ЦСКА. Просто приемам ситуацията такава, каквато е и уважавам мнението на голямото мнозинство цесекари.


Дългове имат сигурно половината клубове в Европа, хайде не ми изкарвай ЦСКА някаква жертва на конспирация, но разликата е, че другите си носят кръста, докато вие поехте по пътя на срама и безчестието. По пътя на схемите, далаверите и врътките. Юнайтед има над милиард дългове, но няма да докарат Евертън и да го припознаят .... и не ми обяснявай какви активи и приходи имали, щото и разходи и пасиви имат ум да ти зайде .....


Добре, втора питанка (дано ми отговориш на първата)
Много добре знаеш, че във времето, когато се разгаряха тези събития - всички червени мислихме и се чудихме как да намерим пари - за да няма фалит. Имаше не една и две акции в тази насока. Последната (по мои спомен) беше от ЦСКА-Завинаги, които обявиха, че започват да събират пари и си казаха цифри и дати. Парите не стигнаха и отидоха във волейбола. В този период нямаше и един червен фен, дето да е предлагал нещо различно от плащане на задълженията.
Сега, въпросът ми е следния: Защо ми вкарваш вина на мен, че нещо различно от пълно плащане на дълговете се е случило ? Защо пишеш неща в смисъл: Вие........направихте каквото направихте. Ето, аз ти пиша, че ние не сме извършили нито един от греховете, в които ни обвиняваш !

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Синьо сърце » 15 юни 2017 21:20

Teo написа:Сините да ми коментират това действие.
@ Отивам в ПФК Левски права 5 години мизерия и борчове на стойност 40 милиона и си тръгвам като пич след това!
Ще си платите ли дълговете или ще търсите юридическа вратичка?! :lol: :lol: :lol:

Стига с тия евтини постановки!
Как пък все на вас ви е виновен цял свят?
Виновни сте си само и единствено вие. Както и ние за сегашното си състояние. Оправдания всеки може да си измисли бол. Но истината е, че се занемариха школите, купуваха се печки и цигани на килограм, за мениджърски и комисионни, назначаваха се на постове всякакви "исторически" личности, които сутрин треперят, ако не са ударили двестаграмката. Купуваха се и се уреждаха мачове и съдии, а после в Европа голите гъзове лъсваха със страшна сила. И не е само това...
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

TeodoraDJeryMoqnomer
Мнения: 51
Регистриран на: 05 юни 2017 20:09
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот TeodoraDJeryMoqnomer » 15 юни 2017 21:21

Те тука оранжевите са още на кви са тея ад та бе, клуба си е клуб ад то няма значение. То ако ставаше като тва Литекс да стане ЦСКА кой ще плаща задължения взимаш заеми и си купуваш месита бесита ставаш шампион не си плащаш задълженията фалираш и си припознаваш некви балъци и продължаваш нататък вече без задължения и с титлата във витрината. Ама това го има само с оранжевите сънища, и в България вече само.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот baraba » 15 юни 2017 21:21

1982 написа:
k_oleto написа:Много убедено твърдиш, че няма да бъдат платени - сигурно това са ти го казали от Обеля ?


Не знам с каква Обеля ме забъркваш, но аз и преди 2 години предричах какво ще стане, докато тук ми обяснявахте как Гришата щял да оздравява ЦСКА ....... още тогава ви казах, че ГГ лъже и просто протаква време, докато успее да си докара селското тимче в София и да го пробута за ЦСКА. Накрая се видя кой се оказа прав.

Колкото и да я повтаряш тази лъжа , няма да стане истина ;) Никакъв тим не е докарван на Армията :idea:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 15 юни 2017 21:23

1982 написа:
k_oleto написа:Много убедено твърдиш, че няма да бъдат платени - сигурно това са ти го казали от Обеля ?


Не знам с каква Обеля ме забъркваш, но аз и преди 2 години предричах какво ще стане, докато тук ми обяснявахте как Гришата щял да оздравява ЦСКА ....... още тогава ви казах, че ГГ лъже и просто протаква време, докато успее да си докара селското тимче в София и да го пробута за ЦСКА. Накрая се видя кой се оказа прав.


И понеже не ти вярвам - дай да видим какво си ни казал. Дай ми линк към твои мнения - в твоя период, за да прочета.
Ако не ми дадеш да прочета нищо подобно - значи си знаеш как ще те нарека

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Teo » 15 юни 2017 21:25

Синьо сърце написа:
Teo написа:Сините да ми коментират това действие.
@ Отивам в ПФК Левски права 5 години мизерия и борчове на стойност 40 милиона и си тръгвам като пич след това!
Ще си платите ли дълговете или ще търсите юридическа вратичка?! :lol: :lol: :lol:

Стига с тия евтини постановки!
Как пък все на вас ви е виновен цял свят?
Виновни сте си само и единствено вие. Както и ние за сегашното си състояние. Оправдания всеки може да си измисли бол. Но истината е, че се занемариха школите, купуваха се печки и цигани на килограм, за мениджърски и комисионни, назначаваха се на постове всякакви "исторически" личности, които сутрин треперят, ако не са ударили двестаграмката. Купуваха се и се уреждаха мачове и съдии, а после в Европа голите гъзове лъсваха със страшна сила. И не е само това...


Какво са виновни феновете като през 2010 години имаше протести и бити фенове на ЦСКА срещу управлението на ФК Ликвидация Перник спонсорирана и докарана от БОКО КМЕТА?! :lol: :lol:
Феновете ли са виновни също, че БФС и НАП ни пуснаха по пързалката си и допускаше с всеки изминал сезон да се натрупват милиони след милиони?! :lol: :lol:

ПП Извода е, че ФЕНОВЕТЕ не са виновни за нищо! Имаше действия още в самия зародиш, но малко хора откликнаха, а БФС и НАП си затваряха очите нарочно!

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 15 юни 2017 21:25

k_oleto написа:Добре, втора питанка (дано ми отговориш на първата)
Много добре знаеш, че във времето, когато се разгаряха тези събития - всички червени мислихме и се чудихме как да намерим пари - за да няма фалит. Имаше не една и две акции в тази насока. Последната (по мои спомен) беше от ЦСКА-Завинаги, които обявиха, че започват да събират пари и си казаха цифри и дати. Парите не стигнаха и отидоха във волейбола. В този период нямаше и един червен фен, дето да е предлагал нещо различно от плащане на задълженията.
Сега, въпросът ми е следния: Защо ми вкарваш вина на мен, че нещо различно от пълно плащане на дълговете се е случило ? Защо пишеш неща в смисъл: Вие........направихте каквото направихте. Ето, аз ти пиша, че ние не сме извършили нито един от греховете, в които ни обвиняваш !


Пише така, защото иска да се изкара свръхпочтен за наша сметка. Но тук става въпрос за адски много пари и само човек, който не разбира може да твърди, че връщането на 35-40 милиона е било възможна мисия.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Teo » 15 юни 2017 21:27

Когато има справедливост и наказания срещу Лупи и Гърнетата, тогава ще има справедливост и от ЦСКА!
@ Докато това не се случи, ЕДИН ЛЕВ НЕ ДАВАМЕ!
ЦСКА не плаща!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 15 юни 2017 21:29

Teo написа:
Синьо сърце написа:
Teo написа:Сините да ми коментират това действие.
@ Отивам в ПФК Левски права 5 години мизерия и борчове на стойност 40 милиона и си тръгвам като пич след това!
Ще си платите ли дълговете или ще търсите юридическа вратичка?! :lol: :lol: :lol:

Стига с тия евтини постановки!
Как пък все на вас ви е виновен цял свят?
Виновни сте си само и единствено вие. Както и ние за сегашното си състояние. Оправдания всеки може да си измисли бол. Но истината е, че се занемариха школите, купуваха се печки и цигани на килограм, за мениджърски и комисионни, назначаваха се на постове всякакви "исторически" личности, които сутрин треперят, ако не са ударили двестаграмката. Купуваха се и се уреждаха мачове и съдии, а после в Европа голите гъзове лъсваха със страшна сила. И не е само това...


Какво са виновни феновете като през 2010 години имаше протести и бити фенове на ЦСКА срещу управлението на ФК Ликвидация Перник спонсорирана и докарана от БОКО КМЕТА?! :lol: :lol:
Феновете ли са виновни също, че БФС и НАП ни пуснаха по пързалката си и допускаше с всеки изминал сезон да се натрупват милиони след милиони?! :lol: :lol:

ПП Извода е, че ФЕНОВЕТЕ не са виновни за нищо! Имаше действия още в самия зародиш, но малко хора откликнаха, а БФС и НАП си затваряха очите нарочно!


Точно това се опитвам да обясня на 1982


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта