Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот гражданин от село » 30 май 2017 12:37

Shaka написа:
CSKA 78 написа:
blue avalanche написа:
CSKA 78 написа:Никой няма да бъде продаван! Повечето от играчите са ни млади! Очакват се и нови попълнения!
Тези които ще дойдат за няколко предварителни кръга в ЕКТ, същите ще дойдат и да ги няма тези няколко кръга!

Глупости!!! В България идват чужденци, които после искат да избягат в някой друг отбор! :mrgreen:
И като няма да са на сергията , наречена ЕКТ, за какво ще си чупят краката по нашите ливади??? Защото са спали с червената фанелка?
Или говориш за такива изплющяци, дето никой друг не ги иска??? :mrgreen: :mrgreen:



Пълни глупости! Кои са тези чужденци?! Изброй двама! :lol: :lol:



Добре искаш да кажеш, че за средно приличен играч с някакви амбиции за развитие България е таван на целите ли? Че си свикнал да се поизхвърляш и не ти дреме кво говориш добре , ама посмали малко. Първенството ни няма престиж дори на други Балкански като Стрбия, Румъния и Хърватия. Не говорим за Гърция и Турция. Начините да се видят в конкурентна среда играчи са ЕКТ и националните отбори.

Играчи могат да се продават и без участие в ЕКТ.Дори повечето футболисти от нашето първенство са продавани така.

Потребителски аватар
Shaka
Мнения: 388
Регистриран на: 14 авг 2012 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Shaka » 30 май 2017 12:38

CSKA 78 написа:
Shaka написа:Добре искаш да кажеш, че за средно приличен играч с някакви амбиции за развитие България е таван на целите ли? Че си свикнал да се поизхвърляш и не ти дреме кво говориш добре , ама посмали малко. Първенството ни няма престиж дори на други Балкански като Стрбия, Румъния и Хърватия. Не говорим за Гърция и Турция. Начините да се видят в конкурентна среда играчи са ЕКТ и националните отбори.



Явно лошата новина за ЦСКА ви кара да развихрите въображението си! :lol: :lol: Не съм казал, че България е таван за чужденците, които идват тук, но ми изброй само два трансфера на чужденци за последните три години, които са преминали в по-добро първенство, и в по-добър отбор! :mrgreen:



Първо тук никой не се заяжда с теб. Същите неща ги мислят и вашите хора. И то защото е обективна истина. Тия хора идват за да направят стъпка в кариерата си. я ми обясни как Литекс имаше прилични чужденци сравнено с ЦСКА и Левски предвид, че нямаше публиката и историята им. Защо биха избрали такъв отбор пред 2ра или трета дивиция в някоя нормална държава със същите заплати. разликата е ЕКТ.

И за да ти угодя ето ти двама: Жуиор Кайсара в Шалке 04 и Армандо Ваюши в Киево.
Hrabar написа:Току що се прибирам от командировка, още във Франкфурт прочетох статията на Георги Атанасов,но нямах време да поствам от летището, затова поствам сега! Както винаги е ПЕРФЕКТЕН!

:D :D

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот CSKA 78 » 30 май 2017 12:39

petko.h.markov написа:Както и да го въртят,както и да го сучат,шамара е жесток.Ще им държи влага доста време.
А и да не забравяме прецедента с Илия Миланов.Плащаш си две заплати и си свободен.Бодуров и Манолев
първи ще повлекат крак.



Ако са се разбрали за парите с Ганчев, каквато информация има, то ще останат в ЦСКА! Не се притеснявай за тях, скаути идват да гледат мачовете и в нашето първенство, но трябва футболистите да покажат добри игри и постоянство поне в 10-на мача!

ПП Не се надявай на такива неща, ще се поболееш, чУеК! :lol: :lol: :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот CSKA 78 » 30 май 2017 12:43

Shaka написа:
CSKA 78 написа:Явно лошата новина за ЦСКА ви кара да развихрите въображението си! :lol: :lol: Не съм казал, че България е таван за чужденците, които идват тук, но ми изброй само два трансфера на чужденци за последните три години, които са преминали в по-добро първенство, и в по-добър отбор! :mrgreen:



Първо тук никой не се заяжда с теб. Същите неща ги мислят и вашите хора. И то защото е обективна истина. Тия хора идват за да направят стъпка в кариерата си. я ми обясни как Литекс имаше прилични чужденци сравнено с ЦСКА и Левски предвид, че нямаше публиката и историята им. Защо биха избрали такъв отбор пред 2ра или трета дивиция в някоя нормална държава със същите заплати. разликата е ЕКТ.

И за да ти угодя ето ти двама: Жуиор Кайсара в Шалке 04 и Армандо Ваюши в Киево.



Браво, намери двама! А Кейсара не е ли единственият изходящ трансфер на делиорманци?! И какво стана с него, утвърди ли се в Шалке?! I rest my case! :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 30 май 2017 12:43

Като заключение, ще повторя - едно е жалкото! - че втория по сила отбор, почти настигнал Лудогорец, няма да участва в ЕКТ, да ни радва с участието си и да носи точки и коефициент, за България!!!
НО и за това е виновен Гришката и сие!...радвайте му се ;) :lol:
А ако искате, започвайте да се радвате на ЦСКА1948 и неговия правилен - законово - път...и искайте емблемата и стадиона, за този отбор! - казвал съм тук, в сравнителен анализ, че все пак, интелекта на Домуса е на доста по-високо ниво, от този на Гнчев ;)...
И да не ви пука!!! - до вчера псуваxте Гришата и неговия Литекс, днес го боготворите. До днес псувате Домуса, колко му е от утре да го боготворите?...нали и двамата са цесекари? ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 30 май 2017 12:43

kiril.a.d написа:А по въпроса за покупко-продажбите, може и никой да не иска да продаде, но може и един куп играчи да поискат да си тръгнат, след като няма да са в ЕКТ, където е рекламата на играч и възможността за по-добър трансфер!
Иначе е ясно, че с покупките ще се спре, но ако си тръгнат играчи, особено чужденците, само гледайте стария принцип на "свободни агенти" и отбора му влачещ се 2 години, колкото да не изпадне...позната ситуация, а?...
И не ми се мисли, какви бъзици ви чакат от левскарите за следващите две години!!! - много бързо ще се забравя всеки теxен евроидиотизъм, от всяко тяxно участи е в ЕКТ и отпадане още в първия кръг, че и сигурно ще успяват да ви бият, със свободните ви агенти...
Направо, ЦСКА-София ІІ от В група, ще дойде да играе в ППЛ...И тогава, Гришката пак ще се е самопрецакал, че разби отбора на Ицко Янев!!!
Изобщо...голяма прецаквация на Гришката!...а за вас, ще останат последиците от тази прецаквация...

Между впрочем, много интересен мач ще е последния с Дунав, като очаквам още там, да се видят много неща...евентуално, първи симптоми за нежелание за игра от част от чужденците...



Левски не могат да ни бият от години ти говориш смешки
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот гражданин от село » 30 май 2017 12:46

vaskonti написа:
гражданин от село написа:
vaskonti написа:
гражданин от село написа:
ivan56 написа:Аз само едно не мога да разбера. Ако приемем, че Домуса има участие в търга.
За къв чеп му е, цялата работа.
Набутва се с едни пари, които може да вложи в отбора си, и пак да ви прави на мармалад.
Някой беше споменал едни 6 мил. че уж щял да предложи.
За къв чеп му е тази емблема, която не дава никакво предимство на този който я притежава.
Феновете които са на страната на ГГ, ще станат фенове на Домуса ли?
Ще се отрекат от отбора ли, кво?
Напълно безмислен търг, едни пари хвърлени на вятъра, още повече в България.
Където можеш да си направиш същата емблема, със съвсем лека корекция и тя "няма да има" нищо общо със старата.

Питай Васконти, той има теория защо му е на Домуса тая работа. :)

Да, знам, че моята теория звучи фантастично. Не е толкова реалистична като вашата, че той хвърля милиони и милиони само за да прецака ЦСКА, но не всеки можеш да е трезв реалист като вас.

Сега пък ми посочи къде съм ги писал тези неща?

Що се правиш на интересен? Да не би да съм останал с грешно впечатление, че зад всичко седи Домусчиев и целта му е не друга, а да прецака ЦСКА, като по тоя начин щял да е шампион още 20 години напред? Понеже ми обяснявахте как през тия 7 години се бил набутал яко заради 30-те милиона бюджет, та се зачудих защо ли би драпал да е още 20 години шампион, след като ще се набута още 3 пъти по толкова и то ако всяка година влиза в ШЛ, иначе ще е повече?Сега щял на търга да даде още 6-7 милиона - пак само за да хрецака ЦСКА.
Та, да не би да не твърдите масово именно тия глупости?

Не знам с какво впечатление си останал, посочи ми къде въобще съм обсъждал търга и участници.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10918
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот ivan56 » 30 май 2017 12:47

petko.h.markov написа:
kiril.a.d написа:А по въпроса за покупко-продажбите, може и никой да не иска да продаде, но може и един куп играчи да поискат да си тръгнат, след като няма да са в ЕКТ, където е рекламата на играч и възможността за по-добър трансфер!
Иначе е ясно, че с покупките ще се спре, но ако си тръгнат играчи, особено чужденците, само гледайте стария принцип на "свободни агенти" и отбора му влачещ се 2 години, колкото да не изпадне...позната ситуация, а?...
И не ми се мисли, какви бъзици ви чакат от левскарите за следващите две години!!! - много бързо ще се забравя всеки теxен евроидиотизъм, от всяко тяxно участи е в ЕКТ и отпадане още в първия кръг, че и сигурно ще успяват да ви бият, със свободните ви агенти...
Направо, ЦСКА-София ІІ от В група, ще дойде да играе в ППЛ...И тогава, Гришката пак ще се е самопрецакал, че разби отбора на Ицко Янев!!!
Изобщо...голяма прецаквация на Гришката!...а за вас, ще останат последиците от тази прецаквация...

Между впрочем, много интересен мач ще е последния с Дунав, като очаквам още там, да се видят много неща...евентуално, първи симптоми за нежелание за игра от част от чужденците...


Както и да го въртят,както и да го сучат,шамара е жесток.Ще им държи влага доста време.
А и да не забравяме прецедента с Илия Миланов.Плащаш си две заплати и си свободен.Бодуров и Манолев
първи ще повлекат крак.


След случая с Миланов, малко трудно се бяга по този начин от ГГ. То ако беше така, доста кандидати щеше да има.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Shaka
Мнения: 388
Регистриран на: 14 авг 2012 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Shaka » 30 май 2017 12:47

CSKA 78 написа:
Shaka написа:
CSKA 78 написа:Явно лошата новина за ЦСКА ви кара да развихрите въображението си! :lol: :lol: Не съм казал, че България е таван за чужденците, които идват тук, но ми изброй само два трансфера на чужденци за последните три години, които са преминали в по-добро първенство, и в по-добър отбор! :mrgreen:



Първо тук никой не се заяжда с теб. Същите неща ги мислят и вашите хора. И то защото е обективна истина. Тия хора идват за да направят стъпка в кариерата си. я ми обясни как Литекс имаше прилични чужденци сравнено с ЦСКА и Левски предвид, че нямаше публиката и историята им. Защо биха избрали такъв отбор пред 2ра или трета дивиция в някоя нормална държава със същите заплати. разликата е ЕКТ.

И за да ти угодя ето ти двама: Жуиор Кайсара в Шалке 04 и Армандо Ваюши в Киево.



Браво, намери двама! А Кейсара не е ли единственият изходящ трансфер на делиорманци?! И какво стана с него, утвърди ли се в Шалке?! I rest my case! :mrgreen:


Какво общо има дали се е утвърдил? Пита, казах ти. Хубаво е това че си дотук и без това не е ясно за какво се напъваш. разбира се че (не)участието в ЕКТ има значение и за стойност на футболистите и за израстване и за мотивация.
Hrabar написа:Току що се прибирам от командировка, още във Франкфурт прочетох статията на Георги Атанасов,но нямах време да поствам от летището, затова поствам сега! Както винаги е ПЕРФЕКТЕН!

:D :D

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 30 май 2017 12:48

Колега CSKA 78, извинявам се че се намесвам в чужд диалог, но сегашния отбор на ЦСКА-София, след последните два мача, го виждаx да влезе в групите на ЛЕ! - показва сили за там, така че, загубата от неучастието му е още по-голяма!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта