Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Долно уйно » 20 апр 2017 23:11

GOLEADOR написа:Интересно мнение на един възрастен фен (ако не е фейк нюз,източника все пак е топспорт).

Ето какво мислят хора, които са фенове на ЦСКА, бранят ЦСКА, твърдо са зад Ганчев, бяха на барикадата при първия търг и т.н., за въпросното лице Пламен Живков:
Тоя само като му видях писмото до Тиквата и се отвратих.Хората докъде падат....Да пишат лайновози до човек, който са наричали ББПП.

Или простичко казано, интереса клати феса и дядо Живков и идеален представител на нагаждачите и хора без ценности, това че си на около 60 годишна възраст не те прави умен.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот шивача » 20 апр 2017 23:12

sin4ec написа:
soulfly1948 написа:лъжите и МАНИПУЛАЦИЙТЕ за нищо ги нямаш....

Научи се да пишеш на български език, че ти е трудно. Правописът ти е на циганин-седмокласник.

Ти го изкара цял Гонзо :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот шивача » 20 апр 2017 23:14

Долно уйно написа:
GOLEADOR написа:Интересно мнение на един възрастен фен (ако не е фейк нюз,източника все пак е топспорт).

Ето какво мислят хора, които са фенове на ЦСКА, бранят ЦСКА, твърдо са зад Ганчев, бяха на барикадата при първия търг и т.н., за въпросното лице Пламен Живков:
Тоя само като му видях писмото до Тиквата и се отвратих.Хората докъде падат....Да пишат лайновози до човек, който са наричали ББПП.

Или простичко казано, интереса клати феса и дядо Живков и идеален представител на нагаждачите и хора без ценности, това че си на около 60 годишна възраст не те прави умен.

Тва му е дадено да го побликува на старика. Надали го измислил сам.Селската група на джуджето има пръст тук-личи от ловеч даже.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 20 апр 2017 23:16

gihuelo написа:Баскетболния Левски сега отпада ли в Б група като е на последно място? Имаш ли представа?

Нямам представа и не ме интересува. И не за друго, ами този спорт умира в нашата страна. Никакви шансове за възраждане. Няма школи, няма база, няма деца...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

gihuelo
Мнения: 5947
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 20 апр 2017 23:20

sin4ec написа:
gihuelo написа:Баскетболния Левски сега отпада ли в Б група като е на последно място? Имаш ли представа?

Нямам представа и не ме интересува. И не за друго, ами този спорт умира в нашата страна. Никакви шансове за възраждане. Няма школи, няма база, няма деца...

Тук не си прав , ЦСКА има супер школа и това ще се види до 2-3 години.Чакмаков хич не е лош. Има много трениращи и в Пловдив и в Ямбол и в Русе .

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Долно уйно » 20 апр 2017 23:23

Mitata написа:Дълговете бяха трупани умишлено, особено през последните 2-3 години на титаните, когато перничани сключваха договори с клубове, футболисти, мениджъри, треньори, фирми за баснословни суми, които по правило не изпълняваха. Последваха десетки дела, до едно заубени от клуба. Отделно от това боклукчиите умишлено не внасяха вноските към НОИ и НАП, трупайки ги като дълг. Водеха двойно счетоводство.

Интересно, защо Борисов&Иванов не ръководят така разсипнически сметопочистващата фирма?

Тогава вие феновете, къде бяхте за да се противопоставите на тези неща?
Днес, от къде сте сигурни, че Ганчев не си върти далаверите на ваш гръб, които да блеснат след 4-5 години?
Защото, като върната лентата назад тогава недавахте лоша дума да се изрече срещу титаните.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 20 апр 2017 23:32

gihuelo написа:Тук не си прав , ЦСКА има супер школа и това ще се види до 2-3 години.Чакмаков хич не е лош. Има много трениращи и в Пловдив и в Ямбол и в Русе .

Дано е така. Песимист съм. Колко са децата в Ямбол и Русе? Варна след Варчев пропадна, Плевен го няма, Пловдив никога не е имал голям баскетбол( дано ме опровергаят).
Колко деца в София тренират баскет?
Да не се лъжем-това е агония.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Megatron_69 » 20 апр 2017 23:35

sin4ec написа:
soulfly1948 написа:лъжите и МАНИПУЛАЦИЙТЕ за нищо ги нямаш....

Научи се да пишеш на български език, че ти е трудно. Правописът ти е на циганин-седмокласник.

Кат на бат Гонзо ли колега? :)
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....
4и4ковите 4ервенотри4ков4ета......

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 20 апр 2017 23:44

Megatron_69 написа:Кат на бат Гонзо ли колега? :)

Ми не го знам Гонзо как пише, може и да е същия чук като тоя! :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 20 апр 2017 23:55

шивача написа:Биехме ви при лупи, не при боклуците....а Радостин Василев и Колев си заслужаваха похвалите.........тогава.
Аз не отричам вината , че е основно в нас си, ама вие що политическа намеса при вас отричате, така и крадците не отричат.
Долно племе сте си подуенци и това няма да ви се разминава вечно! Ще ревете повече и от нас.

Кой отрича? Аз лично съм казал, каквото съм казал. Имаше такава и при вас, и при нас. Файда-нулева, но ние май по-добре се усетихме и свихме бибетата.
Няма да рева за нищо. Ако Левски фалира-ще подкрепям отбор като ДИТ, който лансира малките. Относно заместителя на Левски- ще възприема твоята позиция. За мен това е единствената възможна и доблестна.
Но към днешна дата това е само евентуално бъдеще, Левски е жив. И плът от моята плът е там. Не съм го искал, но така се получи...той да е жив и здрав, пък ако Левски фалира...ами има къде да отиде! ;)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта